Uygulamalar

instagram Story Gizlice Bakma Nasıl Yapılır

Bir arkadaşınızın instagram hikayesine bakmak istiyorsunuz fakat onun sizi fark etmemesini istiyorsunuz. Bilindiği gibi instagram istatistik verilerinde profil hikayelerine kimlerin baktığını göstermektedir. Fakat, instagram story gizlice bakma için birbirinden farklı birçok yöntem mevcuttur ve bunları sizlere bu yazımızda aktaracağız.

[wp_ad_camp_1]

Masaüstü Bilgisayarda instagram Hikayelerine Gizlice Bakma İşlemi

storiesig.com adresine gidin ve görmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını arama kutusuna yapıştırın. Unutmayın, bu web sitesindeki arama çubuğuna kesinlikle hikayesini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yapıştırın. profil linkini değil. Ardından, profili herkese açıksa, kullanıcının mevcut tüm story’lerini(hikayelerini) görüntüleyebilir ve hatta indirebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde kullanıcı sizin kim olduğunuzu bilmeyecektir.

iPhone için instagram Hikaye Gizli Görme Uygulaması 

instagram story gizlice bakma
instagram story gizlice bakma

Story Reposter uygulamasını indirin ve giriş yapın. Arama çubuğunda istediğiniz kullanıcıyı arayın ve ardından Instagram Hikayelerini indirerek ya da normal bir şekilde izleyebilirsiniz.

Android için instagram Story Gizli Bakma Uygulaması

Story Saver uygulamasını indirin ve giriş yapın. Sağ üst köşedeki arama simgesini kullanarak hesabı arayın. Hikayelerini bir feed biçiminde görüntüleyebileceksiniz.

Bu yöntem biraz daha fazla çaba gerektirir, ancak aynı zamanda daha kusursuzdur ve görüntülemekte olduğunuz Hikayeleri indirip kaydetmeyi çok daha kolay hale getirir.

Gizli instagram Profilleri için instagram Story Gizlice bakma

Yöntem 1: Tavsiye Edilen yol – Bir takipçi isteği gönderme

Başkalarının Instagram fotoğraflarını görmenin en meşru yolu, onlara takipçi isteği göndermektir. Kullanıcı istek için bir bildirim alır ve isteği iptal etme veya onaylama şansına sahip olur. Her halükarda, kişi sizi zaten tanıyor olabilir ve takipçi isteğinizi kabul edecektir.

İlginizi Çekebilir:
Rootlu Uygulamalar, Android Rootlu Telefon Uygulamaları

Bu yapıldığında, fotoğraflarını ve hikayelerini kolayca görüntülemek basitleşir. Kullanıcı talebi bir sebepten ötürü kabul etmiyorsa diğer yöntemlere bakınız.

Yöntem 2: Özel Instagram profil görüntüleyici uygulamalarını kullanarak Gizli Profillere Bakma

Yukarıda belirtilen yöntemlerle ilgilenmiyorsanız, başkalarının hikayelerini ve resimlerini th olmadan görüntülemenin başka yolları da vardır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı sizlere  instagram gizli profil görme yazımızda detaylı anlatmıştık. Fakat bir kez daha kısaca bahsetmek isteriz.

  1. Private insta
  2. Insta Looker
  3. Insta DP

Yukarıdaki uygulamalarının herhangi birini kullanarak gizli instagram hesaplarını görüntüleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu