Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevdiğimiz veya aşık olduğumuz insanlarla olan irtibatımızı ve ilişkimizi güçlü tutmak adına güçlü bir iletişim sağlayabilmemiz önemlidir. Birbirlerini seven insanların bu sevgilerini karşılıklı olarak hissettirmeleri ve birbirlerini hep hatırda tuttuklarını ilişkilerini kuvvetlendirecektir. Bunun için teknolojinin günümüzde sağladığı sosyal medya ve mesajlaşma imkanlarını kullanarak her vesileyle mesaj göndermek ve paylaşımlarda bulunmak en etkili yöntemlerden biridir. Sevgiliye Günaydın Mesajları da bu etkileşimin en önemli anlarından biridir.

[wp_ad_camp_1]

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgilinize veya eşinize sabah olduğunda sıcak, romantik, orijinal ve tatlı bir günaydın mesajı mı göndermek istiyorsunuz. İşte size fikir verebilecek bazı mesaj önerileri.

“Üzgünken tekrar mutlu olabilmemin ve ağlarken tebessüm edebilmemin sebebi sensin. Günaydın”

“Dondurucu soğuğa çare olabilecek tek yöntem, sana sımsıkı ve içten bir şekilde sarılmak. İyi sabahlar”

“Bütün gün beni öpmeye ve kendimi daha iyi hissettirmeye söz verirsen, ben de tüm gün Twitter ve Facebook kullanmamaya söz veriyorum. İyi sabahlar canım”

“Çoğu insan sona eren gün için teşekkür etmek amacıyla Allah’a dua eder; bense seni bana vermiş olmasına ve bu suretle cennette bir gün daha yaşamamı sağlamasına teşekkür etmek amacıyla Allah’a her sabah dua ediyorum.”

“Sana aşık olmam her sabahı uyanmaya değer kılıyor. Günaydın bitanem”

“Bitanem bana başka bir fotoğrafını vermen mümkün mü? Çünkü arkadaşlarım bir melekle beraber yaşanabileceğine inanmıyorlar.”

“Güneş doğmuş veya doğmamış benim için önemli değil, benim için günün başlaması sana Seni Çok Seviyorum diyebilmeme bağlı. Günaydın tatlım”

“Geceyi seni hayal ederek geçirdiğim için, günü de senin yanına kıvrılıp uzanarak geçirmek istiyorum. Günaydın”

“Sabah, öğlen, akşam ve gece boyunca hem sana delice aşık olacağım tatlım. Mutlu sabahlar…”

“Sabahın ilk ışımaya başladığı andaki gökyüzünün tanıdığım herkesi temsil ettiğini kabul edersek, sen güneşimsin, diğer herkes de sana olan aşkımla hemen sönüp gidecek yıldızcıklardır. İyi sabahlar”

İlginizi Çekebilir:
Snapchat Ne Demek , Snapchat Terimleri

“Sabahleyin seni düşünmem bir an sürse de, beraberinde gelecek gülümseme gün boyu yüzümden eksik olmayacak. Günaydın”

[wp_ad_camp_1]

“Dünyadaki en şanslı erkek ben olmalıyım, çünkü bir önceki gece rüyamda gördüğüm kızla her gün görüşebiliyorum. Günaydın”

“Sabah olunca uyanmayı hem çok seviyorum hem de bundan nefret ediyorum. Çünkü bu sayede seninle konuşmam mümkün olduğu gibi gece boyu seni gördüğüm rüya da sona ermiş oluyor. İyi sabahlar”

“Sesini sabahleyin ilk ve akşamleyin son işiten ben olmalıyım. Bu sana uyarımdır 🙂 5 dakika sonra seni arıyorum”

“Güneş ısığındaki tüm renkler ve çimlerin üzerindeki şebnem, sadece seninle birlikte geçirdiğim günlerin muhteşem olduğunu söylüyor”

“Bu sabah hiç uyanmak istemiyordum, ardından seni düşünmeye başladım, bu sefer de gözüme hiç uyku girmedi :)”

“Her gece seni rüyamda görmekten yoruldum artık. Çünkü güzel yüzüne uzun uzun bakabilmek için yanımda olmanı istiyorum. Her sabah uyanıp sana mesaj atmaktan artık rahatsız oluyorum çünkü ben artık sabahları sana sıkı sıkı sarılarak geçirmek istiyorum. Seni çok özlüyorum bitanem”

Bundan sonraki yazımız Şekilli Semboller ve Anlamları Nelerdir hakkında olacaktır. İyi okumalar.

 

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir