Bir Başkasının Whatsapp Konuşmalarını Görme

Yazımızda başkasının Whatsapp konuşmalarını görme işlemini nasıl yapabileceğiniz konusunda farklı yöntemlerden ve detaylardan bahsedeceğiz. Bazen bir arkadaşınızın, çocuğunuzun ya da sevgilinizin Whatsapp mesajlarını merak edebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için farklı yöntemler mevcuttur, fakat kısaca ikiye ayırabiliriz.

İlk yöntem Whatsapp Web aracılığıyla dilediğiniz kişinin whatsapp görüşmelerini görme işlemidir. Bu yöntem sayesinde karşı tarafın haberi olmadan ve herhangi bir riske girmeden rahatlıkla karşı tarafın mesajlarını okuyabilirsiniz. İkinci yöntemde ise mecburen karşı tarafın Whatsapp’ını ele geçirmeniz gerekecektir. Eğer bu yöntemi tercih ederseniz Linke tıklayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Biz bu yazımızda Whatspp web aracılığıyla başkasının WhatsApp konuşmalarını görme işlemi nasıl yapılır bunları inceleyelim.

Başkasının Whatsapp Konuşmalarını Whatsapp Web ile Görme

Whatsapp web ile hem kendinizin hemde başkasının Whatsapp yazışmalarını bilgisayar üzerinden hem devam ettirmeye hem de izlemeye yarar. Bu işlemi yapmadan önce şunu belirtmeliyiz ki hedef telefonu çok kısa bir süreliğine elinize geçirmeniz gerekir. Sonrasında aşağıdaki işlemleri takip edin;

  • Öncelikle bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine gitmeniz gerekecek.
  • Açılan bu sayfada büyük bir siyah QR code göreceksiniz
  • Ardından hedef kişinin Whatsapp uygulamasını açın ve ayarlar bölümünden Whatsapp Web seçeneğini bulmalısınız.
  • Daha sonra bilgisayardaki QR kodu telefonda çıkan tarama seçeneği ile taramalısınız
  • Herşey tamamlandı , artık o bilgisayar üzerinde diğer kişinin tüm mesaj ve görüşmeleri görünmektedir.

Ama şunu unutmayın aynı anda Whatsapp web açıkken diğer kişi de Whatsapp uygulamasına telefondan girerse ve Whatapp web bölümünü açarsa sizin bağlı olduğunuzu görecektir. Bu yüzden o kişi fark etmeden erişim sağladığınızda hızlıca mesajları kopyalayıp çıkış yapmanızı öneririz. Gerçi kişinin hemen ayarlar sayfasına gitmesi beklenmez ve bu yüzden çabuk yakalanmazsınız.

Yukarıda belirttiğimiz gibi başkasının Whatsapp konuşmalarını görme işlemi için, ya kısa süreliğine o telefonu elde etmek gerekir ya da o hesabı çalmak gerekir. Biz her zaman yasal olan yolu denemenizi tavsiye ederek bu yazımızda Whastapp Web yöntemini kullandık. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir