Uygulamalar

Ses Değiştirme Programı, En iyi Ses Değiştirici Uygulamalar

Bilgisayar teknolojisinin görünümü ve gelişmesiyle, ses deforme eden yazılımların yardımıyla sesinizi değiştirmenin çok sayıda basit yolu ortaya çıktı. Bazen sesinizi karşı cinsin sesine, kalın ya da ince sese, dengesiz bir yaşlı adam sesine veya karikatür karakteri sesine dönüştürmek isteyebilir ve arkadaşlarınıza şaka yapmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda, Android ve iOS için en iyi ses değiştirme programı hangileridir, detayları ile birlikte sizlere sunacağız.

[wp_ad_camp_1]

Ses Değiştirme Programı Listesi, En iyi Ses Değiştirici Uygulamalar, Android, iOS

# 1 : Voice changer with effects, En iyi Ses Değiştirme Programı

Android Marketten indirmek için Tıkla !

Efektli Ses Değiştirici, sesi kaydedebileceğiniz ve düzinelerce eğlenceli efekt uygulayabileceğiniz çok basit bir uygulamadır. Efektleri uyguladıktan sonra, bir zil sesi, alarm saati vb. Olarak ayarlamak için klibi telefonunuzun hafızasına kaydedebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz efektlerin listesi oldukça geniş ve daha da önemlisi oldukça iyi. Kayıtlarınız yabancı, ölüm, iblis, robot, sarhoş ve daha birçoğunun sesi ile dile getirilebilir. Uygulanan efekti beğendiyseniz, ses dosyasını telefonunuzun belleğine kaydetmek veya herhangi bir sosyal ağ veya sohbet istemcisi aracılığıyla paylaşmak için sadece ‘oynat’ düğmesinin yanındaki düğmeyi tıklatmanız yeterlidir.

# 2 : Voice Changer by Androbaby

Android Marketten indirmek için Tıkla!

Androbaby tarafından hazırlanan Voice Changer, sesle değişen en eski uygulamalardan biridir, ancak yine de iyi bir seçimdir. Uygulama, FMOD ses motorunu kullanır ve genel olarak çok iyi çalışır. Popüler “Chipmunk”, “Helyum” ve diğerleri dahil olmak üzere, iki düzineden daha az efekt var.

Arkadaşlarınızı oynatmak veya şirkette gülerek eğlenmek istiyorsanız, bu uygulama size yardımcı olacaktır. Kendi veya arkadaşlarınızın sesini kaydedin, çeşitli efektler uygulayın ve olanları dinleyin!

İlginizi Çekebilir:
Es Dosya Yöneticisi, Dosya Yöneticisi Uygulamaları

# 3 : Call Voice Changer IntCall Make Funny Phone Calls

App Store İndirmek için Tıklayın !

Android Market İndirmek için Tıkla !

Arkadaşlarınızı telefonda oynatmak istiyor musunuz? Böylece, gerçek zamanlı olarak sesinizi değiştirebilir ve telefon görüşmeleri sırasında telefonunuz için IntCall ses dönüştürücü kullanarak ilginç ses efektleri ekleyebilirsiniz. Bu komik telefon hileleri için en iyi uygulamadır. Tek bir tıklama sesi ile yüksek, eğlenceli veya alçak ve korkutucu yapmak yeterlidir.

Uygulamayı indirirken, iletişim çeşitlendirme becerisine sahip olacaksınız: karikatürlerden karakterlerin sesleri, doğum günlerinin şarkıları, farklı dillerde tebrikler ve çok daha fazlası gibi komik ses efektleri ekleyebilirsiniz!

# 4 : Voice Changer Plus, Ses Değiştirme Programı

App Store indirmek için Tıklayın !

IPhone ve Android cihazları için hazırlanan bu uygulama ile sesinizi dahili kayıt cihazı ile kaydedebilir, daha sonra bir ses filtresi seçip, sesinizi işleyebilirsiniz.

Filtre seti oldukça iyi ve PC için bazı masaüstü programlarından bile aşağı değil. Sesinizi bir sincapa dönüştürebilir ve çizgi film karakteri gibi bir kurtarıcı hissedebilir veya aynı adı taşıyan filtrenin yardımıyla bir robota dönüşebilirsiniz.

# 5 : Voice Changer by e3games

Android Market İndirmek için Tıkla!

E3games tarafından geliştirilen ve Voice Changer FMOD ses motorunu kullanan ses değiştirme uygulamalarından bir diğeri. Böylece, FMOD temelli diğer uygulamalarda bulabileceğiniz pek çok benzer etkiyi bulacaksınız. Aslında, bu uygulama ile Androbaby’den gelen analog arasında pek bir fark yoktur. Bu uygulamayı denemek için tek sebep, Androbaby benzeri bir şeyden hoşlanmamanız ve sarı renklerden hoşlanmanızdır. E3games’in Ses Değiştirici iyi işliyor, bu nedenle hepsi sizin zevkinize bağlı.

İLGİLİ MAKALELER: En iyi Arama Ses Değiştirici Uygulamalar

En iyi Zil Sesi Yapma Uygulamaları

Sonuç:

Bugün, sesinizi değiştirmek için çok fazla gayret sarf etmenize gerek yok. Telefonunuzdaki sesi değiştirmek için uygulamayı indirmek ve mikrofona konuşmak yeterlidir. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu