getir hesap silme işlemi

Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan ve geniş bir kullanıcı ağına ulaşan Getir hesap silme işlemleri direkt olarak uygulamadan yapılamamaktadır. Birçok kişinin hayatını kolaylaştıran Getir uygulamasını bazı kullanıcılar müşteri memnuniyetsizliği veya gerek kalmadığı için silmek isteyebiliyor. Kart bilgileri, telefon numarası ve ev adresi bulunan uygulamada bulunan hesaplarını direkt olarak silmek isteyen kullanıcılar hesap silme işlemini uygulamada göremeyince nasıl yapıldığını merak etmektedir.

Getir hesap silme işleminin adımlarına yazımızda en basit şekilde değindik. Siz de hesabınızı kökten silmek istiyorsanız sırasıyla adımları uygulayarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Getir Hesap Silme İşlemi

getir hesap silme

2015 yılında hayatımıza giren Getir uygulaması özellikle birkaç yıldır oldukça büyümüş ve her şehirde hizmet vermeye başlamıştır. Market, yemek ve taksi hizmetlerini en kısa sürede almanızı sağlayan Getir sayesinde bir tık ile her şeye ulaşabiliyorsunuz. Online market dönemini başlatan uygulama sayesinde insanlar evden çıkmadan telefondan market alışverişlerini yerine getirebiliyor, taksici numarası aramadan taksi talep edebiliyor. Hayatımızı kolaylaştıran uygulamalardan olan Getir mobil uygulama ve web sürümü ile her gün binlerce kişi tarafından kullanılıyor.

Uygulaması günden güne geliştirilen ve güncel yenilikleri takip eden Getir hesap silme işlemi henüz uygulamada bulunmuyor. Hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız kullanıcı platformu üzerinden talepte bulunmanız gerekiyor. Kullanıcı kendi kendine hesabını silemiyor ancak yetkili biri ile iletişime geçerek hesap silme talebinde bulunduğunda belirli bir süre içerisinde hesabı kalıcı olarak siliniyor. Hesap silme işlemi için iki farklı yöntem ile iletişime geçebilirsiniz.

Getir hesap silme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz:

  • Getir Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Hesabını Silin

Getir müşteri hizmetlerine +90 (850) 532 50 50 numarası üzerinden bağlanarak hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Numarayı aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine bağlanın ve hesabınızı silmek istediğinizi belirtin. Müşteri temsilcisi nedenini, emin olup olmadığınızı sorduktan sonra onay verirseniz hesap silme talebiniz başlatılır. Hesap silme talebinden kısa bir süre sonra Getir hesap silme işleminiz kalıcı olarak gerçekleşir. Hesabınız silindiğinde size bilgi verilecektir.

  • Getir E-posta Adresi Üzerinden İletişime Geçerek Hesabınızı Silin

Getir hesap silme işlemi için iletişime geçebileceğiniz bir diğer yol maildir. Kendi mailinizden [email protected] mail adresine talebinizi iletebilir ve hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz. Atacağınız mailde talebinizi açıkça belirterek kullanıcı mail adresinizi belirtin ve hesabınızın kalıcı olarak silinmesi istediğinizi söyleyin. Talebinize yanıt verildikten sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Fotoğraf Gizleme Programı Önerileri

Hesap silme işlemi uygulama veya site üzerinden direkt olarak gerçekleşmese de bu şekilde iletişim adreslerinden talepte bulunarak gerçekleştirilebilir.

getir hesap silme iletişim

Bunun dışında diğer istek ve şikayetlerinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra Getir İletişim kısmından iletebilirsiniz. Adınız, soyadınız, telefon numaranız ve mesaj konunuzu girdikten sonra mesaj kısmına iletmek istediğiniz konunun detaylarını yazarak gönderebilirsiniz. Mesajınız incelendikten sonra size mail veya telefon numaranız üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Yoğun kullanılan bir uygulama olduğu için dönüş almanız 1 – 2 hafta sürebilir.

Getir MasterPass Hesabı Silme

MasterPass online alışverişlerde kullanıcının girdiği kart bilgilerini kendi bünyesine güvenli şekilde kaydederek, bir sonraki alışverişlerde tekrar kart bilgisi girmeye gerek kalmadan tek tıkla sipariş vermeye yarayan uygulamadır. Kullanıcılar kolaylık sağladığı için genellikle güvendiği uygulamalarda kart bilgilerini kaydet diyerek MasterPass bünyesine kaydederler ve daha hızlı alışveriş yaparlar.

Getir uygulamasında da kullanılan MasterPass sayesinde kullanıcıların kart bilgileri kaydedilerek her defasında girmeye gerek kalmadan sipariş verilir. Getir MasterPass hesabı silme işlemi için uygulama üzerinden kartlarım kısmına giderek kayıtlı olan kartınızı silebilirsiniz. Kartınız silindikten sonra alışveriş sırasında bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.

Getir MasterPass ile ilgili detaylara web sitesinden ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.

Getir Hesap Sildikten Sonra Tekrar Açılır mı?

Getir hesabı açmak silmek kadar kolay bir işlemdir. Uygulamayı yükleyip istenilen bilgileri girdikten sonra kolayca hesap oluşturabilir, sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde kampanyalardan faydalanabilir ve kolayca market alışverişi yapabilirsiniz.

Hesabını bazı nedenlerden dolayı silmek isteyen kullanıcıların merak ettiği bir diğer soru da tekrar açıp açamayacağıdır. Getir hesabınız kalıcı olarak silindikten sonra silinen hesaptaki mail adresiyle tekrar hesap açabilirsiniz. Böyle bir kısıt bulunmamaktadır. Kalıcı olarak silinen hesap tekrar açılmasa da yeni bir hesap olarak açıp kullanabilirsiniz. İşlem geçmişleriniz ve bilgileriniz silinmiş olacaktır.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Skype Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir