candy crush saga kaç bölümde bitiyor

Oynadıkça daha eğlenceli ve zorlayıcı hale gelen Candy Crush Saga kaç bölüm olduğu oynayanlar tarafından merak edilmektedir. Oyuncular kaçıncı bölümde oyunun sonlanacağını sabırsızlıkla beklemektedir.

King yapım tarafından geliştirilen oyunda amaç aynı renkteki şekerleri bir araya getirmeye çalışarak şekerleri ezmektir. Aynı renkteki en az üç şeker yan yana geldiğinde ezilerek kaybolur ve şeker sayısı azalır. Oyuncu en az hamle ile şekerleri ezmeye çalışır. Oyunda joker şekerler renk fark etmeden her şeyi ezer. Kolaydan zora olacak olacak şekilde bölümler ilerler.

Candy Crush Saga kaç bölümde bittiği her sene değişmektedir. Oyun günümüzde halen geliştirilmeye devam etmektedir.

Candy Crush Saga Kaç Bölümde Bitiyor?

candy crush saga kaç bölüm

Candy Crush Saga kaç level olduğu oynayanlar tarafından merak edilen bir konudur. Oyun her sene geliştirilmeye devam eder ve güncelliği korunur. Günümüz itibariyle oyun tam tamına 14.000 bölümdür. 2012 yılında 360 level olarak çıkan oyun şu anda 14.000 level olmuştur. Oyuna gelen güncellemelerle yeni bölümler eklenmektedir. Oyuna daha yeni başladıysanız önünüzde daha geçmeniz gereken binlerce bölüm olacak.

Oyuna yeni başlayan oyuncular bölümleri bir bir geçerken Candy Crash Saga sonu var mı diye düşünmektedir. Git gide zorlaşan bölümlerin sonu bilinmediği için oyun daha cazip hale gelir. Güncel olarak 10 bini aşkın bölümü bulunan oyunda siz de doğru hamlelerle son bölümü görebilirsiniz. Candy Crush Saga kaç bölüm olduğunu düşünüyorsanız merak etmeyin, önünüzde daha binlerce bölüm olacak.

Kolaydan zora ilerleyen oyunda ilk bölümler kısa sürede geçilir. Çok kolaydan başlayan oyun gittikçe zor hale gelir. Verilen hamle sayısı ve sürede şekerleri kaybetmek gerekir. Hamle sayınız veya süreniz biterse bölümü kaybetmiş sayılıyorsunuz ve tekrar ediyorsunuz. Bölümü geçene kadar bir sonraki bölüm açılmıyor. Birçok kişinin oynadığı eğlenceli oyunda geçemediğiniz bölümler için oyun videolarından destek alabilirsiniz.

Candy Crush Saga Hangi Ülkenin Oyunu?

Candy Crush Saga kaç bölüm olduğu kadar hangi ülkeye ait olduğu da merak ediliyor. Aslen 2003 yılı Malta çıkışlı olan oyun daha sonradan ABD tarafından satıl alınmıştır. ABD bünyesine eklenen oyun güncelleştirmelerle yenilenmeye devam etmektedir. Oyun her geçen gün geliştirilmekte ve oyuncular için daha cazip hale getirilmektedir. Her sene yeni bölümlerle oyuncularını sevindirmektedir.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Numara Değiştirme Programı ve Özellikleri

Candy Crush Saga Taktikleri

Oyunda toplamda 5 can hakkınız bulunuyor. Canınız tamamen bittiğinde yenilenmesi için yarım saat beklemeniz gerekiyor. Yarım saat sonra tekrar 5 can hakkıyla oyuna devam edebiliyorsunuz.

Oyunda yüksek puanlara ulaşmak için en çok şekeri bir araya getirerek kaybetmeniz gerekiyor. Bir araya getirerek kaybettiğiniz şeker sayısı ne kadar fazla olursa o kadar fazla puan alıyorsunuz. Şekerleri kaybetmeniz için en az üçünü yan yana getirmeniz gerekiyor.

Şekerleri yan yana getirmek için yaptıklarınız hamle oluyor. Oyunda hamle sayıları kısıtlıdır ve olabildiğince az hamle kullanarak sonuca ulaşmak gerekir. Oyunda olabildiğince az hamle ile en çok şekeri bir araya toplamaya çalışın. Oluşabilecek özel şekillere dikkat edin ve bir sonraki hamlenizi hesaplayın.

Candy Crush Saga Ücretsiz mi?

Evet, oyunu indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir ancak oyun içerisinde ek ücretlendirmeler vardır. Oyuncular kazanma hırsı ve bir sonraki bölüm merakıyla bazen sabredemiyor ve can hakkı satın alabiliyor. Oyun bu şekilde para kazanmaya devam ediyor. Fazladan can hakkı ve hamle sayısı almak isterseniz ücret ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında olağan şekilde indirirken ve oynarken herhangi bir ücret istenmiyor. Süresi dolduğunda can haklarınız ücretsiz şekilde yenileniyor ve oyuna kaldığınız bölümden devam ediyorsunuz.

Candy Crush Saga kaç bölüm sorusunu merak edenler için cevaplandırmaya çalıştık. Oyunu indirmek isteyen Android ve Apple kullanıcıları için linkleri aşağıda ekledik. Candy Crush Saga kaç bölüm olduğunu oynayarak keşfedebilirsiniz. Siz de vakit geçirmek için eğlenceli oyunu indirebilir ve son bölümü görmek için uğraşabilirsiniz.

Android Telefonunuza Candy Crush Saga indirmek için; Google Play Candy Crush Saga

Apple Telefonunuza Candy Crush Saga indirmek için; App Store Candy Crush Saga

Candy Crush Saga oyunu ile ilgili videolardan yardım alarak bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Takıldığınız bölümlerde videolara göz atmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Sevilen oyunlardan Clash of Clans ile ilgili yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz; Clash of Clans Köy Düzeni Tüm Seviye Örnekleri

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir