iPhone Fotoğraf Gizleme

Fotoğraflarınızın sadece size özel kalmasını istiyor, galerinizde görünsün istemiyorsanız iPhone fotoğraf gizleme programları kullanabilirsiniz. Birçoğumuz, resimlerini sergilemekten hoşlanıyor, ancak bazen bazı resimlerin başkalarından saklanmasını istediğiniz zamanlar da olur, belki de kişisel ya da uygunsuz oldukları için. Özellikle telefonunuzu kullanan çocuklarınız varsa iPhone fotoğraf gizleme özelliği çok daha değerli hale gelir.

Burada, kişisel resimlerinizi iPhone’unuzda nasıl gizleyeceğinizi ve kilitlemeye karar verdiğiniz medyalara daha fazla güvenlik sağlayan birkaç uygulamayı önermeye çalışacağız.

Mevcut Telefon Özellikleri Kullanılarak iPhone Fotoğraf Gizleme

IPhone’unuzdaki fotoğrafları gizlemenin en hızlı yolu, başka bir yazılım gerektirmediği için bu yöntem diyebiliriz. Aşağıda özetlenen yöntem doğrudan Apple’dan geliyor ve iPad ve iPod Touch ile de çalışıyor. Bununla birlikte, bu yöntemin yalnızca Fotoğrafları Moments, Years ve Collections görünümlerinde görünmesini engellediğini unutmayın. Gizli fotoğraflar Albümlerinize göz atarken görünmeye devam edecektir.

 • Fotoğraflar uygulamasını açın.
 • Gizlemek istediğiniz fotoğraflara dokunun.
 • Sol alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun ve Gizle’yi seçin.
 • Kararınızı onaylamak için Fotoğrafı Gizle’ye dokunun. Gizli fotoğraflar Gizli adlı yeni bir Albüm klasörüne yerleştirilir.
 • ICloud Fotoğraf Kitaplığı’nı kullanıyorsanız iPhone’unuzda gizli olan tüm fotoğraflar iPad, iPod Touch, Mac ve iCloud.com da dahil olmak üzere diğer cihazlarda da gizlenecektir.
iPhone Fotoğraf Gizleme
iPhone Fotoğraf Gizleme

 

iPhone Fotoğrafları Gizli Klasöründen Kaldırma İşlemi

Fotoğrafları tekrar görünür hale getirmek onları gizlemek kadar kolaydır ve doğrudan iPhone’unuz üzerinde yapılabilir. Bunu yapmak aynı zamanda iCloud Fotoğraf Kitaplığı’nı da etkiler.

 • Fotoğraf uygulamasını açın ve Albümlere gidin.
 • Gizli klasöre dokunun – bulmak için kaydı kaydırmanız gerekebilir.
 • Tekrar görünür hale getirmek istediğiniz fotoğrafı seçin.
 • Paylaş simgesine dokunun ve Göster’i seçin.
 • Gizli klasördeki tüm fotoğrafları gösterirseniz, klasör otomatik olarak kaldırılır.
 • IPhone’unuzdaki fotoğrafları gösterin
iPhone Fotoğraf Gizleme
iPhone Fotoğraf Gizleme

 

Uygulamaları Kullanarak iPhone Fotoğraf Gizleme İşlemi

Açıkladığımız ilk yöntem, iPhone’da fotoğrafları gizlemenin en kolay yolu olabilir, ancak en güvenli değil. Neyse ki, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizleyebileceğiniz ve meraklı gözlerin erişemeyeceği bir dizi uygulama var. Birçoğu, geçiş kodlarını veya diğer güvenlik önlemlerini ayarlamanıza izin veriyorlar; bu sayede erişim zorlaşıyor. Aşağıda bir iki favorimiz var.

Private Photo Vault iPhone Fotoğraf Gizleme Uygulaması

iPhone Fotoğraf Gizleme
iPhone Fotoğraf Gizleme

Private Photo Vault, meraklı bireylerden fotoğraf ve videolarınızı korumak için güvenilir bir uygulamadır. Parola koruması, iki farklı yolla uygulanabilir: pin kilidi ve desen kilidi. Oldukça kullanışlı olan bir uygulamadır.

Uygulamanın ilginç özelliği yem şifresi. Bu, arkadaşlarınızı gerçekte gizli fotoğraflarınızı veya videolarınızı gösterdiğinize inandırmaktır; gerçekte bunu yapmadığınız zaman. Özellik şu şekilde işe yarar: iki tane şifre girersiniz – birincisi özel içeriğiniz için, diğeri “açık” galeri için. Birisi sizden resimleri göstermenizi isterse, ikinci şifreyi girip gizleyecek hiçbir şeye sahip olmayan güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz!

İlginizi Çekebilir:
ınstagram Şifresi Değiştirme | Resimli Anlatım

Uygulamaya girmek o kadar kolay değil. Birisi bunu yapmaya çalıştığında, GPS konumlarını ve fotoğraflarını alırsınız. Uygulamanın tasarımı hoş. Dahili albümler oluşturabilir ve telefonunuzun galerisinde yapacağınız gibi, özel içeriğinizle çalışabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı e-postayla gönderebilir ve ileti gönderebilirsiniz.

Web’de gezinmeyi ve görüntüleri kaydetmeyi sevenler için güzel bir ek, özel bir web tarayıcısıdır. Fotoğrafları doğrudan uygulamaya indirebilmenize izin verir; böylece daha sonra onları içe aktarmayı rahatsız etmezsiniz. Sonuç olarak, Private Photo Vault, sırların gizli kalmasına yardımcı olan muhteşem bir araçtır. Şimdi girin ve güvende olun!

Best Secret Folder iPhone Fotoğraf Gizleme Uygulaması

iPhone Fotoğraf Gizleme
iPhone Fotoğraf Gizleme

Best Secret Folder, dosyalarınızı davetsiz misafirlerden korumanın mükemmel bir yoludur. Şimdi, birisinin telefonunuzu çektiğini ve resimlerinizi görmek istediğini düşünelim. Dosyalarınızı saklamak için Best Secret Folder kullanıyorsanız, kişiden bir şifre girmeniz istenir. Eğer başarısız olursa, uygulama yüksek sesle ses çıkaracak, böylece saldırganı anında yakalayabilir.

Eğer suç mahallinden uzaktaysanız, kişi tekrar bir şifre girmeye çalışabilir. Böyle dört denemeden sonra uygulama o kalıcı hırsızın resmini çekecek. Dolayısıyla, görebileceğiniz gibi, sistem, meraklı insanların verilerinizden uzak tutması için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır.

Best Secret Folder, fotoğrafları ve videoları korumak için en iyi uygulamalardan biridir çünkü basit bir sezgisel tasarıma sahiptir ve kullanımı oldukça kullanışlıdır. Uygulama iç klasörleri oluşturmanıza ve dosyalarınızı en çok sevdiğiniz şekilde düzenlemenizi sağlar. Dosyaları içe ve dışa aktarmak da mümkündür.

Keep Safe Photo Vault iPhone Fotoğraf Gizleme Uygulaması

iPhone Fotoğraf Gizleme
iPhone Fotoğraf Gizleme

Keep Safe Photo Vault, yukarıdaki uygulamaların daha basit bir sürümüdür. Bu, fotoğraflarınızı ve videolarınızı 4 basamaklı bir şifre ile korur. Dosyalar galeriden aktarılabilir (daha sonra bunları silmeyi de ihmal etmeyin!) Veya uygulamanın kamerasıyla çekilebilir.

Uygulama içinde, her zamanki galerinizde bulunan tüm özelliklere erişebilirsiniz. Bir tabletiniz olduğunda, şanslısın, çünkü uygulama hem iPhone’da hem de iPad’de çalışır. Güzel bir kullanışlı arayüz ve bu uygulamanın basitliği kesinlikle en iyilerinden biri olmasını sağlıyor. Yeni parmak izli özelliklere ihtiyacınız yoksa Keep Safe mükemmel bir seçimdir!

Başlıca iPhone fotoğraf gizleme programlarını paylaşmaya çalıştık. Sonraki yazımızda iPhone Ekranda Gelen Mesajları gizleme hakkında bahsedeceğiz. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir