En iyi Root Atma Programı Listesi, Telefon Rootlama

Rootlama işlemi telefon için her program güvenilir midir? Bu yazımızda sizlere en güvenilir ve en iyi root atma programı listesini sunacağız. Çoğu Android kullanıcısı, Android telefonlarının rootlu olmasını düşünüyor. Bazıları, Android telefonlarını özel bir flaş ROM görünümü kazandırmak için rootluyor. Bazıları, Android Data Recovery programları kullanarak silinmiş dosyalarını kurtarmak isteyebilir. Birçok aşamada önümüze çıkan bu rootlama işlemi için her program güvenilir midir? Bu yazımızda sizlere en güvenilir ve en iyi root atma programı listesini sunacağız.

Bir Android telefonu rootlama sebepleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak rootlandırma ile ilgili endişeler aynıdır. Birçok kullanıcı, rootlama işleminin çok karmaşık ve riskli olduğunu düşünüyorlar (sadece bir telefona sahip olmayı düşünün!) Telefonlarına root salmak için uğraşan bu kullanıcılara, güvenli ve kullanımı kolay root yazılımlarının yolunu göstermeye çalışacağız. Bu nedenle, Android telefonunuzu tek bir tıklamayla PC / PC olmadan kurmanıza izin veren 6 en iyi Android rooting yazılımını aşağıda paylaşıyoruz.

En iyi 6 Root Atma Programı

Android cihazınız için kullanabileceğiniz en iyi telefon rootlama programlarını aşağıda sizler için derledik. Farklı yazılım sürümleri ve farklı telefon modelleri için kullanabileceğiniz root atma programları aşağıdaki gibidir. Siz de telefonunuz için uygun olanı seçebilirsiniz.

KingRoot

Bu root yazılım APK çok basit ve yüksek root başarı oranı ile. Kök uygulama / kök yazılım, Samsung “A” serisi, “G” serisi, “J” serisi gibi farklı markaların ve aynı markaların farklı modellerinin bulunduğu Android telefonları kapsayan yüzbinü aşkın Android cihazını destekliyor.

En yeni sürümü (APK sürümü için 5.2.1, PC sürümü için 3.5.0), Android 7.0 Nougat’ı desteklemek, Android 6.0 ile etkili bir şekilde çalışır ve Android 5.0 ve önceki sürümlerle daha uyumlu hale getirir. Kullanıcılar Android telefonlarında KingRoot’u indirip tek bir tıklamayla köklendirme işlemini tamamlayabilirler.

Kingo Android Root

Kingo Android Root, APK ve Pencere sürümü kullanıcıları için iki versiyon da sunmaktadır. Android telefonunuzu PC olmadan bilgisayarınıza bağlamadan daha kullanışlı olan Kingo Root APK ile kurabilirsiniz. Ancak Kingo Rootun Windows sürümüne göre PC ile Android’yi rootlama, kök başarısının daha yüksek bir olasılığını garanti edebilir.

İlginizi Çekebilir:
Dosya Şifreleme Programları Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

PingPong Root

En iyi Root Atma Programı
En iyi Root Atma Programı

Rootlama uygulaması, özellikle Samsung Galaxy S6 sürümlerini PC olmadan başlatmak için tasarlanmıştır (HTC One / M9 da desteklenmektedir). PingPong Root en büyük avantajı, KNOX garantisine kapılmadan Samsung S6 / S6 Edge aygıtlarını köklendirmenizi sağlar. PingPong APK’yi telefonunuza indirdiğinizde, SuperSu’yu da kuracaktır. Bu nedenle, Galaxy S6 veya S6 Edge ürününü kullanıyorsanız, PingPong root telefonu basit adımlarla kurmanız için harika bir seçimdir.

Galaxy s6 türevlerini rootlarken dikkat edilmesi gerekenler: Eğer android 5.1.1 kullanıyorsanız Knox garantisini dolaştıracak; çekirdek exploiti giderildi ve en yeni ROM’lar desteklenmiyor.

Root Genius

Windows tabanlı bilgisayarlar için tek tıklamayla köklendirme aracıdır. Bu uygulamanın en önemli noktaları, küçük alan mesleği ve kolay yöntemi. Programın boyutu yalnızca 4,7 MB’dır ve bilgisayara yüklenmeden ve yüklenmeden hemen kullanılmaya hazırdır. 10000’den fazla android telefonunu destekliyor ve 2.2’den 5.0.2’ye kadar Android ile uyumludur.

Şimdi 3.1.7’ye güncellendi, ancak en yeni sürüm sadece Çinli arayüz ile kullanılabilir.

iRoot

En iyi Root Atma Programı
En iyi Root Atma Programı

iRoot ayrıca Android cihazınızı PC olmadan ve PC’de kurmanıza izin veren APK / Pencere sürümlerini kullanıcılara sunar. Samsung, Google, Sony, HTC ve diğerleri de dahil olmak üzere Android 2.3 ile 5.0 arasında Android cihazların neredeyse tüm markalarını kapsayan en iyi uyumluluk ile gelir. Artık Android’den 150000’den fazla cihaz desteklenir. Dahası, iRoot, gerekli uygulama için kök izinlerini yönetmek için bir araç içerir.

One Click Root

One Click Root, kullanıcı dostu, çok fazla ek güvenlik kasası da dahil olmak üzere daha geniş bir yelpazede cihazları destekliyor. Paralı versiyonu mevcuttur. Sıkıştığınızda yardım için destek ekibine başvurabilirsiniz.

En iyi Root Atma Programı
En iyi Root Atma Programı

Root yazılım, Android cihazlarınızı kolayca ve güvenli bir şekilde kurmanıza izin verebilir; ancak talimatları doğru bir şekilde izlemiş olmanız şarttır. Bu nedenle, cihazlarınızı kök yazılımla kurarken, talimatları dikkatlice izleyin, örneğin, cihazınızın desteklenip desteklenmediğini kontrol etme, cihazınızın açık kalmasını sağlama vb.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir