0 28

Facebook’ı seviyorum ancak, zaman zaman Facebook’u ciddi derecede ıssız buluyorum ve çok bağımlılık yaptığını düşünüyorum. Facebook’a her giriş yaptığımda Facebook’ta minimum 10-20 Dakika boşa harcıyorum ve hiçbir şey yapmıyorum. Facebook’un dezavantajlarını okumanızı öneririm. Facebook bağımlılığından, Facebook web sitesini Engelleyerek veya Facebook hesabını tamamen silerek kurtulmanın birçok yolu vardır. Ancak silme, önermem gibi bir şey; çünkü sosyal ağınızı oluşturmak zaman alıyor ve daha sonra Facebook’a katılmayı planladığınızda sıfırdan başlamanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere Facebook hesap dondurma işleminden bahsedeceğiz. Aklınızda facebook nasıl dondurulur diye bir soru kalmayacak merak etmeyin.

[wp_ad_camp_1]

Facebook, hesabınızı silme işleminden farklı olarak “Facebook hesabı dondurma” gibi harika bir özellik sunar. Facebook hesabını her zaman dondurabilirsin ve daha sonra geri dönebilirsin.

Facebook Hesap Dondurma Linki, Facebook Nasıl Dondurulur

Facebook’ta uzun süredir bulunduysanız ve ayrılmayı düşünüyorsanız, bıraktığınız noktada her şeyi geri yüklemenize izin veren Facebook hesabı devre dışı bırakma özelliğini kullanmanızı öneririm. Hesabınızı sildiğinizde tüm verilerinizi de kaybedeceğiniz için dondurma işleminde, daha sonra Facebook’u yeniden etkinleştirebilir ve tüm durum güncellemelerinizi geri alabilirsiniz.

İlgili Makale :Facebook Hesabını yedekleme ve kalıcı silme

Facebook Hesap Dondurma Linki

  • Alternatif olarak, Ayarlar> Genel > Hesabı Yönet> Hesabı Dondur
  • Burada bir sebep seçip dondur butonuna basmak.
  • Hepsi bu kadar

 

Facebook Hesap Dondurma
Facebook Hesap Dondurma

Burada Facebook’dan hızlı bir pazarlama paketini bulabilirsiniz: Fb devre dışı bırak sayfasının albümünüzdeki bazı fotoğrafları bulunduğunu ve mesaj olarak ” arkadaşınız sizi özleyeceğini” söyler. Bu, kullanıcının Facebook’a yapışmasına izin vermek için son dakika stratejisidir ve bu son akılda kullanıcı fikrini değiştirmek için sitenizde ve hizmet portalınızda uygulayabileceğiniz bir şeydir.

İlginizi Çekebilir:
General Mobile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

1kısa 4

Dondurulmuş Facebook hesabını nasıl aktif hale getirebilirim?

Sizlere kolayca hesabı aktif etme yolunu göstereceğiz, çünkü bir süre sonra Facebook hesabını yeniden etkinleştirmek isteyebilirsin ve hesabınız devre dışı bırakıldıysa tamamen kaybolmuş sayılırsınız. Basit bir şekilde Facebook sitesine gidin ve Fb giriş kimliğiniz ve şifrenizle giriş yapın. Tüm hizmet sizin için tamamen restore edildiğinde biraz zaman alacaktır, ancak hiçbir şey kaçırmayacaksınız. Uzun sürerse ve Fb şifrenizi kaybettiyseniz, buradan sıfırlayabilirsiniz.

Sonuç:

Facebook hesap dondurma linki ya da devre dışı bırakma işlemi ile ilgili detayları sunmaya çalıştık. Konu ile ilgili bir olumsuz durum ya da soracağınız bir durum olursa yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir