Snapchat yazı silme

Snapchats’tan altyazıları nasıl kaldırabileceğinizi ve tamamen temiz orijinal görüntüler elde etmeyi keşfetmeye karar verdik. Temel olarak Snapchat yazı silme yani altyazıları kaldırmanın iki yolu vardır, Uygulamalarla veya direk Photoshop’tan kendin yapmaktır.

Uygulamalar ile Fotoğraftan Yazı Silme Nasıl Yapılır?

Snapchat yazı silme işleminin detaylarına ve hangi uygulamalarla fotoğraftan yazı silinebileceğine yazımızda değindik. Siz de uygulamaları kullanarak yazıları kolayca silebilir, fotoğraflarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Touch Retouch Uygulaması ile Android Telefonda Resimden Yazı Silme

Android Telefonda Resimden Yazı Silme
Android Telefonda Resimden Yazı Silme

Snapchat yazı silme işlemi için gerçekten basit bir çözüm arıyorsanız ve herhangi bir Photoshop becerisine sahip değilseniz Touch Retouch uygulaması  Android kullanıcıları için en iyi resimden yazı silme programı diyebiliriz. Bu uygulamayı indirin ve kullanın birçok işinizi görecektir.

Remove Caption for Snapchat

Bu Uygulama ile ücretsiz olarak, iOS kullanan kullanıcılar Snapchat fotolarından yazıları ya da istedikleri nesneyi silebilirler.

Caption Remover Android App ile Snapchat Yazı silme

Android kullanıcıları bu uygulama ile snapchat caption lardan rahatlıkla kurtulabilirler. Çok fazla performanslı olmasa da basit işler için süper bir çözüm diyebiliriz.

Photoshop ile Fotoğraftan Yazı Silme İşlemi

Şimdi, bunun bedelini ödemeyi istemiyorsanız, Snapp sizin için basitçe çalışmıyor ya da biraz zorluk arıyorsanız, elbette alıntıları kendiniz kaldırmanın bir yöntemi var. Bu yöntem, bilgisayarınızda Adobe Photoshop’un bir sürümü kurulu olmasını gerektirir. İşte snapchat yazı silme için izleyeceğiniz adımlar:

– Düzenlemek istediğiniz görüntüyü Photoshop’unuza yükleyin.

– Dikdörtgen çerçeveli altyazı seçin.

– Ctrl + ÜstKrktr + N tuşlarına basarak yeni bir katman ekleyin.

– Düzenle’yi tıklayın ve yeni katmanınızı beyaz yapın. Şimdi yeni katmanını sağ tıklayın ve Yerleşimi seçin.

– Yeni katmanınızı başlığın boyutuna göre yeniden boyutlandırın.

– Katmanınızı çoğaltın ve yeni katmanınızı orijinal altyazıya olabildiğince yakın hale getirmek için Opaklık ayarını kullanın.

İlginizi Çekebilir:
Twitter Kullanıcı Adı Değiştirme İşlemi

– Ctrl + G’ye basarak yeni bir grup oluşturun ve her iki katmanı da yeni grup klasörüne sürükleyerek iki yeni katmanınızı bir gruba birleştirin.

– Nokta İyileştirme Aracını kullanarak noktaları yavaş yavaş çizgiye çekin ve arka planla “birleştirin”.

– Nokta iyileştirme aracı yeterli değilse Şifalı Fırça Aracını kullanın.

– İnç inç içeri girmeniz ve arka plan görüntüsüne yakınlaşmak için kenarları yavaş yavaş birleştirmeniz gerekecek.

– Sözcükleri seçmek için sihirli değnek aracını kullanın ve Değiştir / Genişle’yi tıklayın, Tamam’ı tıklayın. Şimdi Düzenle / Dolgu’yı tıklayın ve farkında olan içeriği seçin. Bu seçiminizi mümkün olan en iyi şekilde arka plana benzeyen dolgu ile dolduracaktır.

– Kelimelerin artıklarını kaldırın.

– Görüntü tamamen altyazı olana kadar Nokta Düzeltme Aracını ve Şifa Fırçası Aracı’nı kullanmaya devam edin.

Bu rehberin, Snapchat görüntülerinden rahatsız edici alıntıların nasıl kaldırılacağını öğrenmede size yardımcı olduğunu umuyor ve bu altyazıların kaldırılmasına biraz eğlenmenizi umuyoruz. Snapchat emojilerinin birbirinden farklı onlarca anlamı vardır, her ne kadar bu fotoları kirletiyor gözükseler de çok anlam ifade etmekteler.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir