Android Silinen Dosyaları Geri Getirme İşlemi Rootsuz

Android silinen dosyaları geri getirme işlemini rootsuz olarak mı yapmak istiyorsunuz? Cevabı bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu yazıyı okuyun ve rootlu olmayan android telefonda silinen dosyaları kurtarmanın kolay yolunu öğrenin.

Hepimiz benzer şeyler yaşayabiliriz, önemli fotoğraflar, kişiler veya iş dosyaları yanlışlıkla silinmiştir. Böyle bir şey olursa, endişelenmeyin, aslında piyasadaki pek çok kurtarma aracı ile android telefonlarındaki silinen dosyaları kurtarmak her zamankinden daha kolay.

Diğer yayınlara baktıysanız, tüm kurtarma araçlarının rootlu bir telefon gerektirdiğini fark etmiş olabilirsiniz. Rootlama telefonu, android cihazı ve sadece android telefonu için süper kullanıcı kontrolü alma sürecidir; kurtarma aracı derin tarama yapabilir ve daha sonra kayıp verileri kurtarabilir. Rootlama android telefonda dosyaları kurtarmanın vazgeçilmez bir süreç olduğundan, PhoneRescue – Android veri kurtarma daha iyi bir seçimdir.

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

PhoneRescue, hem android hem de iOS kullanıcıları için geliştirilmiş bir veri kurtarma aracıdır. PhoneRescue – Android veri kurtarma aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Telefon rootlandırma işlemini kendi içinde yapar.. PhoneRescue – Android telefon veri kurtarma işleminde sizin için root salabilir, birkaç tıklama ile android telefonunuz rootlu sayılır.
  • En fazla 22 çeşit veri kurtarma içeirir; Fotoğraflar, kişiler, mesajlar, notlar ve diğer veriler, PhoneRescue – Android veri kurtarma yardımıyla kurtarılabilir.
  • Geri yüklenirken veri kaybı olmaz. Veri kurtarılırken, android telefonundaki orijinal veriler silinmeyecektir.
  • Silinen dosyaların önizlemesine izin verir. Bu, android telefonda silinmiş dosyaları seçerek kurtarabilmenizi sağlar.
  • Çeşitli android telefonları destekler. Desteklenen cihazların ve modellerin tam listesini kontrol edin

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme İşlemi

Adım 1. PhoneRescue uygulamasını indirin, telefonunuzun markasına göre indirmek için PhoneRescue – Android veri kurtarma sürümünün doğru sürümünü seçin. Bilgisayarınızda başlatın.

İlginizi Çekebilir:
iPhone Bildirim Işığı | Flaş Bildirimi Açma ve Kapama

Adım 2. Telefonunuzu bilgisayara bir USB kablosuyla bağlayın, (telefonunuz rootlu olmadığı için, istemleri takip edin, telefonunuz birkaç tıklama ile kendi içinde rootlanmış olacak), kurtarmak istediğiniz dosyaların kutularını işaretleyin, “>” düğmesini tıklayın.

1 11

Adım 3. Taramadan sonra, tüm dosyalar görüntülenebilir. Kurtarmayı istediğiniz verileri seçin, ardından silinen verileri kurtarmak için To Device veya To Computer düğmesine tıklayın.

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme
Android Silinen Dosyaları Geri Getirme

Gördüğünüz gibi, PhoneRescue ile Android telefonda silinmiş dosyaları kurtarmak çok kolaydır – Android veri kurtarma. Bu yayını faydalı bulursanız, lütfen daha fazla insana yardım etmek için paylaşın. Bu arada, android telefonunda ekran kilidini kaldırmanız gerekirse, PhoneRescue – Android veri kurtarma bunun için de iyi bir yoldur.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir