sonson

Sosyal medya uygulamalarının birçoğunda, profil resimlerini görüntüleyebilirsiniz. Fakat, instagram’da takip ettikleriniz için bile profil resimlerini görüntüleyemezsiniz. instagram’da bir profil resmine tıklamak, onu büyütmez ve daha net görünmesini sağlamaz. Bu yazımızda instagram profil resmi büyütme , foto büyütme işlemini hangi yöntemlerle yapabileceğinizi anlatacağız.


[wp_ad_camp_1]

Her ne sebeple olursa olsun birisinin instagram profil fotoğrafını görüntülemek istiyorsanız, bunu yapmanın birkaç yolu aşağıda anlatılmıştır.

instagram Profil Resmi Büyütme , Foto Büyütme Nasıl Yapılır 

1- Masaüstü Tarayıcı Özellikleri ile instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Birinin profil resmini görüntülemek için birkaç yöntemimiz vardır. Bunlardan biri, Instagram’ın masaüstü sürümünü kullanmaktır.

Birinin instagram profil resmini görüntülemek için şu adımları takip edin:

  • Öncelikle profilini görmek istediğiniz kişinin profil sayfasında bulunan 3. nokta işaretinden profil Url kopyala seçeneğini seçin.
instagram profil resim büyütme
instagram profil resim büyütme
  • Bilgisayar üzerinden instagram’a giriş yapın ve linki adrese yapıştırın.(Doğrudan internet instagram hesabınızdan da kişinin profil sayfasına gidebilirsiniz.
2yeni
instagram profil resim büyütme
  • Profil resmine sağ tıklayın yeni sekmede açma seçeneğini seçin ve kaydetmek istiyorsanız “Resmi Yeni Sekmede Aç” veya “Resmi Farklı Kaydet’e tıklayın. Direk resmi tutup yeni sekme üzerine sürükleme işlemi de yapabilirsiniz. Daha sonra resmi detaylı inceleyebilirsiniz.
3yeni
instagram profil resim büyütme

Bu işlem, profil resmini olduğu gibi yeni bir pencerede görmenizi sağlar. Oldukça küçük olsa da, Fotoğrafı kaydettikten sonra yakınlaştırabilir veya kaydedebilirsiniz.

Masaüstü sürümü ile bu işlemler biraz daha basit olsa da, aynı işlemi telefonunuzda da uygulamayı deneyebilirsiniz. Profildeki instagram resminin orjinal tam halini görüntülemek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyin.

2-Fotoğraf Görüntüleyici Siteler ve Uygulamalar, Profil Foto Büyütme

Profil resimlerini görüntülemenize yardımcı olan birçok uygulama ve web sitesi vardır. Böyle bir hizmet de en iyisi izuum.com adresidir. Bu web sitesi, profil resimlerinin tam boyutlu halini görmek için kullanılır. Tak yapmanız gereken herhangi bir instagram kullanıcı adını site’deki arama kısmına yazmanızdır. Böylece kolaylıkla profil fotoğrafının tamamını görebileceksiniz.instagram profil resim büyütme için en etkili ve kolay yöntem budur. Buradan, görüntüyü telefonunuza veya başka bir cihaza kaydedebilirsiniz. Izuum hem genel hem de özel Instagram hesaplarının tümü için çalışır.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Profilime Kim Baktı Görme Yöntemi

Instagram Profil Resim İndirici Uygulamalar Kullanma

Bir profil resmini görüntülemenize yardımcı olacak başka bir hizmet instadp.com‘dur. Tıpkı diğer profil resmi görüntüleyicisinde olduğu gibi, bu site bir kullanıcı adı yazmanıza ve profil resimlerinin daha büyük bir sürümünü görüntülemenize olanak tanır. Bu web sitesinde ayrıca, resmi telefonunuza, bilgisayarınıza veya tabletinize kaydetmeyi kolaylaştıran bir indirme düğmesi vardır.

Instadp hem özel hem de genel profiller için çalışır ve ayrıca Instagram hikayelerini indirmenize izin verir. Ancak Instagram hikayelerini yalnızca herkese açık profillerden görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

instagram Profiline Kim Baktı Görmek için Tıkla!

Sonuç olarak, bilinmeyen bir nedenle, instagram sadece başkalarının resimlerini profillerindeki küçük dairede görüntülemenize izin verir. Kim olduğunu anlamak için daha yakından bakmaya, kaybettiyseniz kendi fotoğrafınızı kaydetmeye veya sadece bir profil resmine daha iyi bakmaya çalışıyorsanız, bu çok sinir bozucu olabilir. Neyse ki sizlere sunduğumuz yöntemler sayesinde artık instagram profil resmi büyütme işlemi dert olmayacaktır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir