0 13

Telefonunuzu rootladınız ve artık geri dönmek istemiyorsunuz. Bu şekilde yola devam ederek çeşitli uygulamalar denemek istiyorsunuz. Ancak yeni dünyaları keşfetmek için etkili bir rootlu uygulamalar listesine ihtiyacınız var, işte bu yazımızda rootlu bir telefonun ihtiyaç duyabileceği uygulamaları listeleyeceğiz. Cihazınızın görünümünü özelleştirebilecek, donanımını değiştirebilecek ve optimize edebilecek, üzerinde kurulu olan uygulamaları yönetmenize, gizli hotspot’unu ve güvenli ağ oluşturma özelliklerini etkinleştirmenize ve böylece daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olan uygulamlar için devamını okuyun.

Elbette Google, rootlu olmanızı kesinlikle tavsiye etmez, ancak buradaki yollarıda tamemen kesmemiştir. Rootlu Android cihazlar için harika rootlu uygulamalar bir sürü mevcut, ancak root yapmadan bunları denediğinizde çoğu çalışmayacaktır. Bu nedenle, cihazınızı rootlayana kadar “root uygulamaları” yüklemeyi bırakmanızı öneririz.

En iyi Rootlu Uygulamalar

Android telefonlar için en iyi rootlu uygulamalar listesine birlikte göz atalım. Rootlu uygulamalar listesine birlikte göz atalım.

Wi-Fi Şifre Kurtarıcı

En iyi Rootlu Uygulamalar
En iyi Rootlu Uygulamalar

Wi-Fi şifrenizi mi unuttunuz? Yalnız değilsin. Şans eseri, kurtarma işlemini önemli ölçüde kolaylaştıran bir uygulama var: Kablosuz Anahtar Kurtarma. Araç, telefonunuzun root yeteneklerini kullanarak, daha önce bağlı olduğunuz güvenli hotspot’ların şifrelerini ortaya çıkarabilir. Bu yasak olabilir, ancak siber polis çağırmaya gerek yoktur – Wi-Fi Key Recovery, yabancı ağların şifrelerini çözemez. Sırlarınızın güvende olduğundan emin

Viper4Android

2 7

Viper4Android, en çok yönlü uygulamalardan biridir. Özünde, telefonunuzun ses işleme yazılımının yerine geçer; aksi takdirde sahip olmayacağınız işlevleri size verir. Bunlar arasında bas artırmanıza ve örneğin çeşitli ses frekanslarını arttırmanıza olanak tanıyan temel ekolayzır tweaks’ler, örneğin sanal surround ses sağlamak için kullanılan araçlar bulunur.

Rec

3 5

Rec, daha sonra görüntüleme ve düzenleme için ekranınızın içeriğini zahmetsizce yakalayabilir ve bir dizi başka faydalı görev gerçekleştirir. Birini taktıysanız ve parmağınızla hafifçe vurduğunuz ekrandaki noktalar “ekran dokunuşlarını” otomatik olarak gösteriyorsa sesi 3,5 mm’lik bir mikrofondan yakalar. Son derece, eğlenceli bir özelliktir. Kaydı durdurmak için cihazınızı sallayabilirsiniz.

LiveBoot

4 4

Android telefonunuzun ne kadar önyükleme yaptığını merak ediyor musunuz? Oldukça güzel bir canlandırmanın cephesinin arkasında saklı olsa da, bir sürü şey oluyor. Şimdiye kadarki en iyi tarafı, tüm önyükleme görevlerinin kayan bir metin günlüğünü görmeyi tercih edebilirsiniz ve telefonunuzun LiveBoot’da olduğu gibi yaptığı otomatik kontroller yapılır. İnanılmaz derecede özelleştirilebilir – mesajların metin rengini ve içeriğini değiştirebilirsiniz, örneğin tüm bilgiler bir animasyonun üstüne yerleştirilir. Bununla birlikte, uyumluluk gereksinimleri piyasadaki diğer bazı root uygulamalarından biraz daha katıdır, bunun anlamı, Android 4.3 ve daha yeni sürümlere sahip bir cihaza ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir.

Servicely
5 2

Cihazınızın pilinin gerekenden daha hızlı boşalmakta olduğunu fark ettiniz mi? Büyük uygulamalar suçludur, özellikle de bilginiz olmadan çalışan devam eden arka plan görevlerine sahip uygulamalar. Ancak, root uygulama sahasına görece yeni başlayan Servicely, kötü aktörleri açığa vurmayı taahhüt eder. Ve daha da iyisi, onları bastırmanızı sağlar. Uygulama, belirlenen bir aralıkta hangi istenmeyen servislerin arka planda çalıştığını kontrol edecek ve yapılandırılmasına bağlı olarak bunları otomatik olarak öldürecek veya hatalı davranışlarını size bildirecektir. Cihazınızın pil ömrünü harici bir pil satın almadan kısaltmanın en iyi yollarından biridir.

Flashify

6 1

Özelleştirme için doyumsuz bir açlığınız varsa veya düzeltmek için bir kaşıntı varsa, şanslısınız Flashify’ı seveceksinizdir. Ardışık olarak yanıp sönen sıradaki bir dizi yazılımla (ZIP klasörleri, çekirdekler, kurtarma görüntüleri, önyükleme görüntüleri vb.) Bir araya getiren yazılımları bir araya getiren bir uygulamadır. En iyisi de, uygulamanın her kurulumu gerçekleştirmesi. Genellikle, bu değişiklik derecesi, cihazınızı kurtarma moduna yeniden başlatmayı gerektirir. Uygulama ayrıca, cihazınızın önemli dosyalarını Bulut, Dropbox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine yükleyen bir yedekleme ve geri yükleme işlevi barındırıyor.

İlginizi Çekebilir:
UNF Programları ile Instagram Takipten Çıkanları Bulma

Adblock Plus

7

İnternetin büyük ölçüde kabul edebileceği bir şey varsa çoğu uygulama sinir bozucu oluyor. Daha da kötüsü, bazıları müdahaleci – gezinme alışkanlıklarınızı ve geçmişinizi onlardan ayrıldıktan çok sonra takip edebiliyorlar. Şans eseri Adblock Plus, sadece reklamların ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yüklemesini engellemekle kalmayıp, Facebook ve Snapchat gibi uygulamalarda da bunları bastıran bir root uygulaması biçiminde bir düzeltme var. Özelleştirilebilir – tek tek uygulamaları ve siteleri beyaz listeye ekleyebilir ve Adblock topluluğunun zararsız veya göze batmayan olduğunu gösteren reklamları gösterebilir.

Device Control

8

CPU ve GPU frekansları, titreşim kuvveti, ekran renk sıcaklığı, gerilim kontrolü ve çekirdeğe özel ekstralar dahil olmak üzere bu uygulama ile her türlü ayarı değiştirebilirsiniz. Tümleşik sistem yapılandırma dosyaları için bir otomasyon özelliği, uygulama yönetimi desteği ve editörler bile var. Ne yaptığınızı bildiğiniz sürece, bu potansiyel olarak çok güçlü bir uygulamadır.

SuperSu

9

Bu, Süper kullanıcıya, root izinlerini hangi uygulamalara eriştiğinizi takip etmenize yardımcı olan bir alternatiftir. Bir sonraki uygulamada bu erişim düzeyi istendiğinde seçiminizi hatırlayarak tekrar tekrar işleme tabi tutmanızdan kurtarır. Hangi izinleri size verildiğine ilişkin bir bakışta genel bir bakış da edinebilir ve root erişimi ne sıklıkta istediklerini kaydeder. Pro sürümü, size 3.75 dolarlık, örneğin PIN koruması gibi bazı ekstralar sunar.

Sistem App Remover

10

Birçok insan rootlu olduğunda yapmak istedikleri ilk şey, kendilerini şımartmaktan kurtarmaktır ve bu uygulama ile hemen her şeyi kaldırabilirsiniz. Aynı anda birden çok uygulamadan kurtulabilir veya onları yeniden adlandırabilir, taşıyabilir ve yeniden organize edebilirsiniz. Kaldırdığınız tüm uygulamaları otomatik olarak yedekler; böylece kararlılık sorunlarını test edebilir ve gerekirse kaldırdıklarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Titanyum Yedekleme

Adından da anlaşılacağı üzere, Titanium Backup’ın birincil amacı, tüm uygulamalarınızı, verilerinizi ve cihaz ayarlarınızı yedeklemektir. Bu yedeklemeleri otomatikleştirebilir ve yedek dosyaları SD kartınıza kaydedebilirsiniz – temelde, bir sürü ROM’u yanıp sönmeyi planlıyorsanız bu uygulama çok önemlidir. Güçlü kullanıcılar için Pro sürümü, yedeklemeleriniz ve takviminiz üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmaması ve doğrudan DropBox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine senkronize edilebilmesi nedeniyle harcamaya değer. Pro sürümü, üreticinizin veya operatörünüzün önceden yüklediği bloat yazılımları dondurabilir veya tamamen kaldırabilirsiniz.

ROM Yöneticisi

11

ROM Yöneticisi ile, mevcut ROM’unuzu yedekleyebilir, yeni ROM’lar atayabilir ve özel temalar veya çekirdekler yükleyebilirsiniz. Sıkça güncellenen ROM’ların uzun bir listesine sahiptir ve SD karta veya OTA’ya (havada) ROM’lar yükleyebilirsiniz. Premium sürüm birkaç ekstraya sahiptir, başta güncelleme bildirimleri ve otomatik yedekleme.

Daha birçok ücretsiz uygulama ve Premium Rootlu Uygulamalar için sizleri kaynak linkimize yönlendireceğiz. Öte yandan telefonunuzu roottan kurtarmak için ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir konu olursa bizlere yorumlarda iletebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir