Video Döndürme Programı, Kolay Video Döndürme İşlemi

Genellikle bir video çekmeye başladığınızda telefonunuzun yönünü değiştirmeyi unutmuş olabilirsiniz. Bu olduğunda, yanlamasına bir video buluyorsunuz ve hiç de hoşunuza giden bir durum oluşmuyor. Bunu kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu yazımızda video döndürme programı ile videolarınızı nasıl kolayca döndürebileceğinizi ve en iyi video döndürme programlarından bahsedeceğiz.

[wp_ad_camp_1]

En Kolay Video Döndürme Programı

Sizlere önerebileceğimiz birkaç uygulama olacaktır. Fakat her biri hakkında hem reklam hemde çalışma şekli konusunda birçok şikayet okuduk. Bu yüzden size tavsiye edeceğimiz ilk program Google Photos olacaktır. Evet bizler için inanılmaz bir yedekleme aracı olan bu program aynı zamanda video döndürme işlemlerinizi kolayca yapabilmektedir.

Google Photos ile Video Döndürme İşlemi

Öncelikle Google Photos indirmediyseniz hemen indirmenizi tavsiye ederiz.

Android Telefonlara indirmek için Tıkla !

iOS Cihazlara indirmek için Tıkla !

Photos uygulaması öncelikle tüm video ya da fotoğraflarınızı senkronize etmeli. Sadece döndürmek istediğiniz video için de senkronizasyon yapabilirsiniz. Sonrasında aşağıdaki adımları takip ederek videonuzu döndürebilirsiniz;

 

  • Döndürmek istediğiniz video dosyasını oynatın.
  • Ardından durdurma tuşuna basın
Video Döndürme Programı
Video Döndürme Programı
  • Daha sonra alt tarafta bulunan düzenleme butonuna basın, bu buton iOS ve Android için farklıdır

2

  • Daha sonra Döndür seçeneğine tıklayın. Ve Kaydedin
  • Hepsi bu kadar, videonuz döndürülmüş olarak kaydedilecektir.

 

Başka bir program kullanarak da videolarınızı döndürebilirsiniz. Sizlere aşağıda kullanabileceğiniz en iyi video döndürme programları listesini sunuyoruz.

En iyi Video Döndürme Programı Listesi

# 1: Free Video Flip and Rotate

Free Video Flip and Rotate, videoyu farklı standart ön tanımlı açılarda döndürmenizi sağlayan hızlı ve basit bir araçtır. Videoyu 90 derece, saat yönünde 180 derece ve saat yönünün tersine döndürebilirsiniz. Bununla birlikte, orijinal videoyu veya döndürülen videoyu daha fazla düzeltmek için videoyu dikey olarak ve yatay olarak döndürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Silinen Arama Kaydını Geri Getirme İşlemi Hakkında

Detaylar için Tıkla !

# 2 : Freemake Video Dönüştürücü

Freemake Video Converter ücretsiz ve hepsi birarada bir video dönüştürücüdür. MP4, WMV, MKV, AVI, FLV, DVD ve benzeri 250’den fazla video formatını destekliyor. Ayrıca kolayca iPhone, PC veya video kamera 90, -90, 180 derece videoları döndürmek için izin veren bir temel video editörü içerir.

Detaylar için Tıkla !

# 3: Rotate Video

Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemek istemiyorsanız çevrimiçi video döndürücü deneyebilirsiniz. Rotate Video, bilgisayarda depolanan videoları döndürebilecek kadar ücretsiz bir web hizmetidir. Desteklenen video formatları arasında FLV, AVI, MPG, WMV ve MP4 bulunur. Videoyu saat yönünde veya saat yönünün tersine 90 derece döndürebilirsiniz. Bununla birlikte, diğer çevrimiçi video editörleri gibi, video dosyalarınız da 5 MB boyut sınırını aşamaz. Telefon browser’danda kolaylıkla uygulama yüklemeden kullanabilirsiniz.

Detaylar için Tıklayın !

İLGİLİ MAKALE: En iyi Video Düzenleme Programı Listesi

Sonuç:

Birçok kişi Google Photos uygulamasını kullandığı için, bu uygulama içerisinde rahatlıkla video döndürme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca kullanmayan kişilerde yedekleme için burayı kullanmasını tavsiye ederiz. Yorumlarda her türlü düşüncenizi iletebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir