Whatsapp Profil Kim Bakmış

WhatsApp, mesajlaşma endüstrisindeki safları tırmandı ve dünya çapında çok popüler oldu. Her yaştan, ırktan ve lokasyondaki birçok kullanıcı, profillerini kimin kontrol ettiğini nasıl öğreneceğini bulmaya çalışır. Büyük soru şu: “WhatsApp’ı ziyaret eden veya ziyaret eden kişiyi nasıl biliyorsunuz?” Hepimiz Biliyoruz: WhatsApp, kullanıcıların gizliliği konusunda çok katıdır ve bu yüzden, Whatsapp profil kim bakmış özelliğini kullanıcılarına sunacağını sanmıyoruz. Bu açıklamar, bunu bulmak için bir yol olmadığını söylemek değil, SosyalPrestij’de buna bir yanıt var, bu yüzden henüz üzülmeyin. Whatsapp profil kim bakmış , öğrenmek için yazının devamını dikkatlice okumanızı öneririz.

Çözüm, “WhatsApp – Who viewed me“, “Whatsapp Viewer App” Adlı uygulamalarda gömülüdür; burada uygulama detaylarını kontrol edeceğiz ve WhatsApp profilinizi bir an önce kimlerin ziyaret ettiğini görüntülemenize yardımcı olmaya çalışacağımızı bilin.

WhatsApp – Who viewed me Whatsapp Profil Kim Bakmış Bulma İşlemi

Bu Uygulamayı tanıtalım. WhatsApp – Beni Kimler Gördü? Bu uygulama, kullanıcıların WhatsApp profilinizi kimin daha önce ve en yakın zamanda veya en sık ziyaret ettiğini, kiminle ilgilendiğini söyleyen, WhatsApp profil resimleriniz ve durumlarınız ile kimleri etkilediğinizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu muhteşem Uygulama yalnızca android platformunda bulunur; dolayısıyla bir Android platformunuz varsa, WhatsApp’ınızı Ziyaret Eden veya Görüntülenen Kişileri bulabilirsiniz.

Uygulama, tek bir tıklamayla tüm iletişim bilgilerinizi tarar ve bugün hangi WhatsApp kullanıcılarının WhatsApp profilinizi kontrol ettiğini söyleyecektir.

WhatsApp’ınızı Ziyaret Eden veya Görüntülenen Kişileri Tanıma Adımları:

  • Bu uygulamanın çok basit ve kullanımı kolay bir arayüzü var ve Android v2.3 ve üzeri sürümlerde çalışıyor.
  • Indirip yükleyin veya DownloadAtomZ’dan Me’yi görüntüleyen linkten WhatsApp’ı indirin.
  • Uygulamayı açın ve o yeşil “TARA” düğmesine tıklayın,
  • Uygulamanın programı çalıştırmasına izin verin. Öncelikle birkaç dakika için kişilerinizi yanlış gösterecek, yani WhatsApp profilinizi bugün ziyaret eden kullanıcıları hatalı gösterecektir.
  • Ardından en son WhatsApp profilinizi ziyaret eden tüm kullanıcıları görebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:
Twitter Toplu Tweet Silme 2022

Whatsapp Viewer App ile Whatsapp Profil Kim Bakmış Bulma İşlemi

Adım 1: Öncelikle Whatsapp Viewer App İndirin

Whatsapp Profil Kim Bakmış
Whatsapp Profil Kim Bakmış

Adım 2: Uygulamayı başarılı indirdikten sonra rehberinize ulaşmasına izin verin

Whatsapp Profil Kim Bakmış
Whatsapp Profil Kim Bakmış

Adım 3: İzni verdikten sonra göreceksiniz ki bu uygulama sizin profilinizi kimlerin en çok ziyaret ettiğini göstermeye başlayacaktır.

Whatsapp Profil Kim Bakmış
Whatsapp Profil Kim Bakmış

Adım 4: Maalesef ilk kişiyi görmek için play store’da yıldız vermenizi zorunlu kılmaktadır

Uygulamaları kullanarak eğlenin ve bir sonraki yazımız olan Whatsapp Çevrimiçi olmadan nasıl mesaj atılır hakkında detaylar öğrenin !

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir