Twitter Video indirme Programı

Kısa videolar ve animasyonlu gif’ler Twitter’da popülerdir ve onları boş zamanlarımızda tam olarak izleyebiliriz. Bununla birlikte, resmi Twitter uygulamasının bir video indirme seçeneği yoktur. Mac veya Windows bilgisayarınızda ve özellikle mobil cihazlarda Twitter video indirme yöntemlerini görmek için bu yazıyı detaylıca okumanızı tavsiye ederiz.

[wp_ad_camp_1]

Program Kullanmadan Twitter Video indirme İşlemi

Twitter videolarını veya gif’lerini indirmek için üçüncü taraf bir yazılım yüklemek genel bir yöntemdir. Ancak bu görevi doğrudan web üzerinden herhangi bir yazılım olmadan tamamlayabilme imkanı varken neden fazladan bilgisayar alanı kaplıyoruz. Burada sizi herhangi bir yazılım veya çevrimiçi araç kullanmadan Twitter’dan herhangi bir video veya gif indirmenize izin verecek harika bir numara paylaşacağız.

Herhangi Bir Uygulama Kullanmadan Twitter’dan Videoların Kaydedilmesi İçin Basit Adımlar:

  • Tweet video bağlantısını kopyalayın. (Sağ üst köşedeki menü aşağı okunu tıklayın ve “Bağlantıyı Tweet’e kopyala” yı seçin. Ardından, Tweet bağlantısını kopyalayabileceğiniz bir pop-up pencere görürsünüz. Veya, tweet’in üst kısmındaki zamanı tıklayabilirsiniz ve URL’yi adres satırından kopyalayan yeni bir pencere açılır.)
  • Tarayıcınızda yeni bir sekme açın ve URL’yi adres satırına yapıştırın. “Https: //” nin arkasında “m” veya “mobil” ekleyin, “Enter” tuşuna basın ve bu, Twitter’un mobil sürümüne yönlendirecektir.
  • Videoyu yeni arayüzde oynatın, ardından videoyu sağ tıklayın ve “Farklı Kaydet” seçeneğini seçin.
  • Dosyayı yeniden adlandırın ve bir kaydetme yeri seçin, ardından “Kaydet” i tıklayın. Videoyu veya animasyonlu gif’leri MP4 formatında kaydedersiniz.
Twitter Video indirme
Twitter Video indirme
  • Hiçbir Uygulama Olmadan Videoları Twitter’dan Kaydedin

Üçüncü Taraf Aracı Program Kullanarak Twitter Video Gif İndirme

Ne zaman komik ve ilginç bir video veya gif bulursanız, cihazlarınıza kaydetmek için üçüncü taraf bir Twitter video indiricisini indirebilir ve kurabilirsiniz. PC kullanıcıları için, Windows veya Mac olursa olsun, Gihosoft TubeGet’i deneyebilirsiniz. YouTube, Facebook ve Twitter’dan videolar kaydetmeniz için tasarlanmış bir video indirme programıdır.

İlginizi Çekebilir:
Twitter Toplu Tweet Silme 2022

Bilgisayarınıza Twitter Videolarını İndirmek İçin Basit Adımlar:

  • En sevdiğiniz Tweet video veya gif’in bağlantısını kopyalayın. (Sağ üst köşedeki menü aşağı okunu tıklayın ve “Bağlantıyı Tweet’e kopyala” yı seçin. Ardından, Tweet bağlantısını kopyalayabileceğiniz bir pop-up pencere görürsünüz. Veya, tweet’in üst kısmındaki zamanı tıklayabilirsiniz ve URL’yi adres satırından kopyalayan yeni bir pencere açılır.)
  • Gihosoft TubeGet’i açın ve ‘+ URL yapıştır’ı tıklayın. Analiz bittikten sonra doğru video formatını, çözünürlüğü ve tasarruf yerini seçin.
  • ‘İndir’ düğmesine basın. İndirme işlemini tamamlamak biraz zaman alabilir.

 

Twitter Video indirme Programı
Twitter Video indirme Programı

 

  • Bilgisayarınıza Twitter Videolarını İndirin

Twitter Video indirme Programı Android, iOS

 

Android aygıtlarınızda Twitter’dan videolar veya gifler indirmek isterseniz, Twitter için Video Downloader’ı deneyin, ki bu da herhangi bir tweet’i kolayca Twitter’dan kaydedebilir, indirebilir ve paylaşabilir. Ayrıca iPhone’da Twitter videoları indirmek için bir iOS sürümü var, sadece App Store’dan edinin.

Son Karar:

İki yöntemden birini kullanarak Twitter’dan videoların ve gif’lerin indirilmesi yalnızca birkaç adım gerektiren bir olay. Bir dahaki sefere Twitter’daki favori videolarınıza veya gif’lerinize rastladığınızda, onları indirip istediğiniz herhangi bir yerde, istediğiniz yerde tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Sonraki yazımızda

Twitter’daki Gizli “Beğenmeme” Butonu Ve Anlamı

hakkında bahsedeceğiz. İyi okumalar.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir