instagram Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

Instagram, kullanıcıların mesaj veya verileri yedeklemesine izin vermeyen bir sosyal medya uygulamasıdır. Dolayısıyla bu durumda, yanlışlıkla mesajlarınızı sildiyseniz, onları Instagram üzerinden geri alamazsınız. Bu silinen mesajları gerçekten geri almanız gerekiyorsa, bunları bir üçüncü taraf uygulaması kullanarak geri alabilirsiniz. Bu yazımızda, Instagram silinen mesajları geri getirme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Wondershare şirketinden Dr.Fone, veri kurtarma işlemleri alanında en iyi üçüncü taraf uygulama olarak bilinir. Android için dünyanın ilk veri kurtarma yazılımı olarak bilinir ve son zamanlarda bu yazılım IOS ile de uyumlu hale gelmiştir. Burada size bu yazılımın nasıl çalıştığını ve silinen Instagram mesajlarını nasıl kurtarabileceğinizi göstereceğiz.

  • Dr.Fone uygulamasını indirin ve yükleyin.
  • Bir sonraki adıma geçmek için uygulamayı açın ve gerekli işlemleri yapın.
  • İlk adım mobil cihazınızı PC’ye bağlamaktır. Dolayısıyla, mobil cihazınızı USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın ve sonraki adıma geçin.
  • İkinci adım cihazınızı programa tanıtmaktır. Yazılım, bağlı akıllı telefonu tanımlamak için gerekli adımları atacaktır.
  • Cihaz tanımlandıktan sonra, bir sonraki adıma geçmek için Başlat’ı tıklatmanız gerekir.
  • Bir sonraki adımda, Dr.Fone programının telefonunuza bağlanması için izin istenecektir. Cihazınızı tarayacak ve tüm kayıp verileri kurtaracak şekilde İzin Ver ‘i tıklamanız yeterlidir.
  • Kayıp tüm Instagram iletileri, iletiler kategorisinin altında olacak veya belgeler kategorisinin altında olabilir.
  • Kurtarmanız gereken verileri bulduktan sonra veriyi kontrol edin ve Kurtar’ı tıklayın. Kaybettiğiniz tüm verileri alır.

İlgili makale: Whatsapp Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Instagram mesaj kurtarma söz konusu olduğunda bu yazılım% 100 doğru değildir. Ancak bu, veri kurtarma için bilinen tek yazılım. Silinen Instagram iletileri, bir üçüncü taraf uygulaması olmadan kurtarılamaz. Wondershare’den Dr.Fone bugüne kadar yapılan en iyi uygulama olarak biliniyor.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir