Nasıl Yapılır

Numara Sorgulama Programı, Numaradan İsim Bulma Ücretsiz

Birçok kez, bilinmeyen bir numaranın sürekli sizi aradığı ve acaba bu numaranın kim olduğu sorusu sürekli aklınıza takılmıştır. Bu numaranın sahibini bulmanın yolu ise genelde hep ücretli olmuştur. Bu yazıda anlatacağımız numara sorgulama programı ile bilmediğiniz ve ismini öğrenmek istediğiniz numaraları kolayca ve ücretsiz olarak bulabileceksiniz.

[wp_ad_camp_1]

Numara Sorgulama Programı Truecaller nedir, Nasıl Çalışır?

Truecaller, Stockholm’de özel bir şirket olan True Software Scandinavia tarafından geliştirilen global bir telefon rehberi. Dünyanın her yerinde ücretsiz, hızlı arama ve arayan kimliği sağlar. Bu, rehberinizde kayıtlı olmayan kişinin Arayan Kimliği’ni gösteren çevrimiçi bir uygulamadır.

Truecaller nasıl çalışır?

Truecaller çalışma mantığı şu şekildedir. İnsanlar bu uygulamayı indirdikleri zaman rehberlerini bu uygulama kaydeder. Örneğin sizin rehberinizde 100 kişi var hepsi isimleri ve numaraları ile kayıtlı, fakat başka bir arkadaşınızı sizin rehberinizdeki bir kişi ararsa ve o arkadaşınızda Truecaller varsa , direk sizin rehberinize kaydettiğiniz ismi anında görecektir.

Kısaca ülke nüfusunu ortalama 100’e bölersek 700 bin kişinin uygulamayı yeterlidir. Böylece herkesin numara ve ismi sistemde görünecektir. Türkiye için en yüksek indirme oranına sahip olduğundan, rahatlıkla bu programı indirebilir ve dilediğiniz sorgulamayı yapabilirsiniz. %90 ihtimalle kişi ismini kolaylıkla ücretsiz bulabileceksiniz.

Truecaller hangi platformları destekliyor?

Truecaller, hemen hemen tüm Akıllı Telefonlar ve Seçkin telefonlar, PC’ler ve dizüstü bilgisayarlarda çalışır.

Android (tüm sürümler için) TrueCaller indir !

iOS işletim sistemi için Truecaller indir !

Truecaller tarafından sağlanan hizmetler?

Truecaller, sınıfının hayal gücünün ötesinde bir öngörülemeyen hizmet sağlayıcısıdır. Truecaller tarafından sağlanan hizmetlerin bazıları;

İlginizi Çekebilir:
Google Haritalara Yer Ekleme İşlemi, Tüm Cihazlar

 

 • Doğru ve hızlı numara ve ismi global arama servisi.
 • Arayanların dünya genelindeki Arayan Kimliği’ni gösterir.
 • Kullanıcıları spam göndericilerden ve sahtekarlıklardan uzak tutmak için Arama Filtresi’ni kullanır.
 • Sosyal ağ filtreleri.

 

 

Truecaller Numara Sorgulama Programı Nasıl Kullanılır

Truecaller’ı kurma ve kullanma çok basit. Bunu cihazınıza yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin

 

 • Telefon tarayıcısını kullanarak telefonunuza indirin. Öncelikle m.truecaller.com bağlantısını ziyaret edin. Ardından indirmek ve telefonunuza yüklemek için tıklayın.(Yukarıdaki market linklerinden de doğrudan indirebilirsiniz)
  Truecaller Numara Sorgulama Programı
  Truecaller Numara Sorgulama Programı
 • Ardından ekranda göründüğü şekilde arama sayfasına isim ya da numara yazarak, dünya üzerindeki 4 milyar kişi içinden sorgulama yapın.
 • Çıkan Sonuçlardan kişinin kim olduğunu anında öğrenin. Hepsi Bu kadar.

İLGİLİ MAKALE: En iyi Numara Değiştirme Programları ile Arayan Kimliğinizi Değiştirin

 

Sonuç:

TrueCaller programı ile web üzerinden de kayıt olarak sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca spam numara engelleme özelliği ile reklam aramalarını otomatik olarak engelleyebilirsiniz. Numara sorgulama programı olarak sizlere Truecaller’u sunduk. Her türlü sorularınız için yorumlardan bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu