instagram foto indirme programsız

Yazımızda, son zamanlarda sıkça aranan Instagram foto indirme programsız işleminin nasıl yapılacağını hızlıca anlatacağız. Herhangi bir uygulama yada program kullanmadan Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirebileceğiniz basit bir işleme bakacağız. Bu yöntemin çalışması için masaüstü Instagram web adresi üzerinden hesabınıza erişmeniz gerekecek.

Instagram Foto indirme Programsız Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle indirmek istediğiniz fotoğraf ya da video bağlantısının gönderisine gidin. 
  2. Gönderi üzerindeki 3 nokta işaretine tıklayarak gönderi URL adresini kopyalayın. (Web üzerinde iseniz sadece bağlantı adresini kopyalamanız yeterlidir.)
  3. Sitedeki arama çubuğuna sadece gönderi URL adresini yapıştırın ve Search butonuna basın.
  4. Ardından gönderi deki tüm fotoğraf ve videolar sizlere gösterilecektir.
  5. Download dediğinizde telefon ya da bilgisayarınıza hemen kaydedilecektir.
  6. Böylece herhangi bir uygulama kullanmadan, web sitesi yardımı ile hızlıca instagram foto indirme programsız işlemini yapmış olursunuz.
  7. Bilgisayar üzerinden bu işlem daha kolay yapılır

Dikkat! Belirli web sitelerinde gönderi fotoğrafının bulunduğu sayfa kod kaynağını bularak bu yöntemi yapmanız anlatılmaktadır fakat kod bilgisi iyi olmayan arkadaşlar için bu işlem anlatıldığı gibi yapılamamaktadır. Boşuna vakit kaybetmeyin.

Instagram profil fotoğrafı büyütme siteleri hangileridir öğrenmek için ilgili yazımıza gidebilirsiniz.

Instagram Gönderi Fotoğraf İndirme Sitesi

Her şeyden önce, indirilen Instagram fotoğrafları ve videoları aslında indirilmez, sadece Instagram hesabınıza kaydedilir. Bu nedenle, bu dosyaları yalnızca Instagram uygulamasından görüntüleyebilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kaydedilmiş medya dosyalarını görüntülemek için aktif bir internet bağlantısı gerekir.

Instagram, fotoğraf ve videoların arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla paylaşılmasına odaklanıyor. Bu fotoğraflardan veya videolardan herhangi birini beğenirseniz, Instagram bunları profilinize kaydetmenizi sağlar. Bu şekilde, kaydedilen bu yayınlardan herhangi birini istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. 

Bununla beraber, Instagram fotoğraflarını ve videolarını herhangi bir uygulama olmadan nasıl indireceğinizle ilgili kılavuzu bitiriyoruz. Bu oldukça kullanışlı yöntem hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir