Kategorisiz

instagramdan Video indirme Programı , Android, iOS, Web

Instagram, videoların sınırını 60 saniyeye kadar genişlettikten sonra(daha önce 15 saniyeydi), Instagram’ın özet akışının her yerinde yüksek kaliteli birçok videonun gelip geçtiğini görmeye başladık. Ve çoğu zaman, çevrimdışı kullanım için indirmek istediğimiz videolara rastlıyoruz. Sizlere bu yazımızda android , ios ve web platformları için en iyi instagramdan video indirme programı hakkında bilgilendirme yapacağız.

[wp_ad_camp_1]

Instagram’dan video indirmenin resmi bir yolu olmamasına rağmen, bunu kolaylaştırabilen uygulamalar ve çevrimiçi araçlar var. Ve bu makalede, Instagram’dan video indirmenin en iyi yollarından bazılarını seçtik.

Bu uygulamalarla, herhangi bir Instagram videosunu (ve ayrıca fotoğrafları) indirebilirsiniz. Ancak, özel Instagram videolarını indirmek için böyle bir yöntem yoktur.

Web Platformları İçin instagramdan Video indirme Programı

Video URL’sini KeepVid gibi herhangi bir online video indirici sitelerine kopyalayabilirsiniz. Instagram’ın web versiyonunda video URL’sini almak kolay değil. Öncelikle, yükleyicinin profil sayfasını açıp videoyu sağ tıklayıp ‘video URL’sini kopyala’yı seçmeniz gerekir.

Android  İçin instagramdan Video indirme Programı

Android, toplam mobil pazar payının yüzde 84’ünü (ve Hindistan’da yüzde 97) ele geçirdi. Yani, bu harika işletim sistemine sahip olduğunuz için büyük bir şansınız var.

Instagram videolarını indirmek için Play Store mağazasında birçok uygulama var. Buna rağmen, önerdiğimiz uygulama InstaSave. Uygulama ücretsiz (reklam destekli) ve Instagram oturum açma kimlik bilgilerinizi istemiyor. Reklamları beğenmezseniz, 1 ABD doları tutarındaki bir ödeme ile kaldırabilirsiniz.

InstaSave’i başlatmak için play store’u açın.

Sonra Instagram uygulamasına gidin, indirmek istediğiniz videoyu bulun ve bağlantısını panoya kopyalayın.

Şimdi, InstaSave’e dönün, video küçük resmini görürsünüz.

İlginizi Çekebilir:
iphone 7 Batarya Kaç Mah iphone Bataryaları

Altındaki küçük indirme simgesine dokunun. Ve bu kadar.

Kaydedilen videoları Instasave uygulaması içinde bulabilirsiniz ve silmek için videoyu sağa kaydırın.

 

instagramdan Video indirme Programı
instagramdan Video indirme Programı

 

IPhone / iPad’de İçin instagramdan Video indirme Programı

Android’in aksine, iOS için iyi bir Instagram video downloader uygulaması yoktur. Bulduğum çoğu uygulama ücretlidir ve çalışmak için Instagram’ın oturum açma kimlik bilgilerine ihtiyaç duyar.

Bir uygulama olsa da, sevdim – Quick Reposter. Ücretsiz, App Store’da mevcut ve oldukça iyi çalışıyor. Evet, can sıkıcı bir pop-up reklamlar var ve 4 $ ödeyerek kaldırabilirsiniz.

  • Başlamak için App’i Play Store’dan yükleyin.
  • Sonra, uygulamayı açın ve Instagram hesabınıza giriş yapın. Instagram’ınızın hesabınızı resmi Instagram uygulaması gibi göreceksiniz.
  • Indirmek istediğiniz videoyu bulana kadar gönderilerinizi aşağı kaydırın.
  • Şimdi, kaydetmek istediğiniz videoyu bulduğunuzda üzerine dokunun. Video yeni bir açılır kutuda açılacaktır.
  • Orada, videonun altında bir indirme simgesiyle birlikte bir mavi çubuk görürsünüz. Bunun üzerine dokunun, video kamera rulonuza kaydedilir.

 

instagramdan Video indirme Programı
instagramdan Video indirme Programı

Uygulama ve Program Kullanmadan Video İndirme İşlemi

Videoyu sağ tıklayın, İncele unsuru seçeneğini seçin. Chrome ve Firefox’ta bu seçenek varsayılan olarak açıktır, ancak diğer tarayıcılar için ayarlardan etkinleştirmeniz gerekir.

 

instagramdan Video indirme Programı
instagramdan Video indirme Programı

 

Ekranın alt kısmında bir ihtiyaç penceresi açılır, vurgulanan div etiketini genişletin ve src etiketi içindeki https bağlantısını kopyalayın. (Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın)

 

instagramdan Video indirme Programı
instagramdan Video indirme Programı

 

Şimdi yeni bir sekme açın ve bu bağlantıyı yapıştırın, bu videoyu tam çözünürlükte yükleyecektir. Videoyu sağ tıklayın ve video kaydet seçeneğini seçin.

 

instagramdan Video indirme Programı
instagramdan Video indirme Programı

 

Özet

Dolayısıyla, bunlar Instagram videosunu bilgisayar, Android ve iOS’a indirmek için en iyi uygulamalardı. Bknz:Videoları arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. Ancak onlardan açık izniniz yoksa başkalarının videolarını hesabınızdan yeniden yüklemeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu