Sosyal Medya

Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme İşlemi

Facebook’ta mesajlarınızın silinmesi e-postanızı silme kadar kolay değildir, çünkü Facebook sohbet geçmişinizi Mesajlar ve Facebook Sohbetinde arşiv olarak saklamaktadır. Bu yüzden facebook messenger toplu mesaj silme işlemi için bu yazıyı detaylıca okuyun.

[wp_ad_camp_1]

Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme İşlemi

Facebook’daki mesajları silmek için, tek tek mesajları açmanız, seçeneklere gitmeniz ve silmek istediğiniz mesajın seçimine başlamanız gerekecek. Birçok mesajınız varsa, işlem çok zaman alıcı olabilir. Aksi takdirde, mesaj listesinden mesajlarınızı kaldırabilirsiniz, ancak bunu yapmanız mesajı kalıcı olarak kaldırmaz. Bunun yerine arşivlenir ve kişi size yeni bir mesaj gönderdiğinde tekrar görüntülenir.

Bir Anda Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme

Facebook iletilerinizi kontrol altına almak için Chrome tarayıcınızla  Facebook Fast Delete Messages uzantısı sayfasına gidin ve yüklemek için Eklentilere Ekle düğmesine tıklayın.

 

Messenger Toplu Mesaj Silme
Messenger Toplu Mesaj Silme

 

Facebook Hızlı Mesajları Sil

Kurulum tamamlandıktan sonra, uzantı otomatik olarak etkinleştirilir. Şimdi tek bir konuşma sayfasını açmaya gerek kalmadan tek bir tıklamayla Facebook iletilerinizi silmek için Facebook İleti sayfanızı açın. Biri üstteki çubukta ve diğeri kırmızı renkte vurgulanan iki ilave düğme görürsünüz. İletilerinizi ve ileti dizilerinizi kalıcı olarak silmek için bu düğmeleri tıklayın.

Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme

Tüm arkadaşlarınızla birlikte olan tüm mesajlarınızı, her bir mesajın yanındaki onay kutuları ile göreceksiniz. Mesajın yanındaki kutuyu işaretleyerek silmek istediğiniz iletileri seçin veya Tümünü sil düğmesine tıklayın.

 

Messenger Toplu Mesaj Silme
Messenger Toplu Mesaj Silme

 

Sonuç:

Bu krom uzantısıyla, mesaj silme işleminin uzun süre devam etmesine gerek kalmaz; Facebook iletilerinizi sonsuza kadar tıklayarak silin. Chrome tarayıcınıza kurulu olan uzantıyı edinin ve artık tek bir tıklamayla iletileri silebilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:
Snapchat Yazı Silme , Fotoğraftan Yazı Silme Nasıl Yapılır

Facebook mesajlarını silmek (Yavaş Yöntem)

Facebook mesajlarınızı açabilir ve mesajlarınızı tek tek ‘Arşivle’ ye göndermeyi seçebilirsiniz. Ancak, sildiğiniz mesaj kalıcı olarak silinmez; Kişi yeni mesajlar gönderdiğinde tekrar görünür. Detaylar için Tıklayınız…

Tek tek mesajları silmek için önce her mesajı açmanız gerekir. İşlemler düğmesine tıklayarak bunu yapın ve Mesajları Sil’i seçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu