Messenger Toplu Mesaj Silme

FKonuşma sayfasını açmaya gerek kalmadan tek bir tıklamayla Facebook Messenger toplu mesaj silme işlemi için Facebook ileti sayfanızı açın. Facebook’ta mesajlarınızın silinmesi e-postanızı silme kadar kolay değildir çünkü Facebook sohbet geçmişinizi Mesajlar ve Facebook Sohbetinde arşiv olarak saklar. Bu yüzden Facebook Messenger toplu mesaj silme işlemi için bu yazıyı detaylıca okuyun.

Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook’daki mesajları silmek için, tek tek mesajları açmanız, seçeneklere gitmeniz ve silmek istediğiniz mesajın seçimine başlamanız gerekecek. Birçok mesajınız varsa, işlem çok zaman alıcı olabilir. Aksi takdirde, mesaj listesinden mesajlarınızı kaldırabilirsiniz, ancak bunu yapmanız mesajı kalıcı olarak kaldırmaz. Bunun yerine arşivlenir ve kişi size yeni bir mesaj gönderdiğinde tekrar görüntülenir.

  • Hızlı Şekilde Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme

Facebook iletilerinizi kontrol altına almak için Chrome tarayıcınızla Facebook Fast Delete Messages uzantısı sayfasına gidin ve yüklemek için Eklentilere Ekle düğmesine tıklayın.

Messenger Toplu Mesaj Silme
Messenger Toplu Mesaj Silme

Kurulum tamamlandıktan sonra, uzantı otomatik olarak etkinleştirilir. Şimdi tek bir konuşma sayfasını açmaya gerek kalmadan tek bir tıklamayla Facebook iletilerinizi silmek için Facebook İleti sayfanızı açın. Biri üstteki çubukta ve diğeri kırmızı renkte vurgulanan iki ilave düğme görürsünüz. İletilerinizi ve ileti dizilerinizi kalıcı olarak silmek için bu düğmeleri tıklayın.

Tüm arkadaşlarınızla birlikte olan tüm mesajlarınızı, her bir mesajın yanındaki onay kutuları ile göreceksiniz. Mesajın yanındaki kutuyu işaretleyerek silmek istediğiniz iletileri seçin veya Tümünü sil düğmesine tıklayın.

Messenger Toplu Mesaj Silme
Messenger Toplu Mesaj Silme

Bu Chrome uzantısıyla, mesaj silme işleminin uzun süre devam etmesine gerek kalmaz; Facebook iletilerinizi sonsuza kadar tıklayarak silin. Chrome tarayıcınıza kurulu olan uzantıyı edinin ve artık tek bir tıklamayla iletileri silebilirsiniz!

  • 2. Yöntem: Yavaşça Facebook Messenger Toplu Mesaj Silme
İlginizi Çekebilir:
Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

Facebook mesajlarınızı açabilir ve mesajlarınızı tek tek ‘Arşivle’ ye göndermeyi seçebilirsiniz. Ancak, sildiğiniz mesaj kalıcı olarak silinmez; Kişi yeni mesajlar gönderdiğinde tekrar görünür. Facebook Messenger Mesaj Silme işleminin detaylarına ilgili yazımızdan da göz atabilirsiniz. Tek tek mesajları silmek için önce her mesajı açmanız gerekir. İşlemler düğmesine tıklayarak bunu yapın ve Mesajları Sil’i seçin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir