Messenger Hesap Silme

Android Cihazınızda Facebook Messenger Hesap Silme , Çıkış Yapma?

Facebook, Facebook’tan mesaj gönderip almak için Facebook Messenger’ı zorunlu kullanmaya karar verdiğinden beri birçok kişi mutlu değil. Yüklemeye ve giriş yapmaya karar verdiyseniz, muhtemelen çıkış yapmanın bir yolu olmadığını keşfettiniz demektir. Messenger Hesap Silme ya da çıkış yapma seçenekleri hakkında sizlere birkaç bilgi sunalım.

[wp_ad_camp_1]

Facebook Messenger’dan Çıkış Yapma

Facebook Messenger, Facebook’daki arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en kolay yolu olabilir, ancak her zaman etkin olmasını istemeyebilirsiniz. Ne yazık ki, Facebook’ta olduğu gibi arayüzde bir çıkış düğmesi veya seçeneği yok. Fakat, uygulamayı kullanmadığınız zamanlarda oturumdan çıkmanın bir yolu vardır.

Messenger dan Çıkış Yapabilir Fakat Facebook ‘ta Oturum Açık Kalabilirisiniz

1.Başlamak için Messenger’ı kısa süre önce çalıştırdıysanız, son uygulama listesinden kaldırmanız gerekir.

2.Üst çubuktan aşağı doğru hızlıca kaydırın ve açılır menüden “Ayarlar” a dokunun.

3.”Ayarlar” ekranının “Cihaz” bölümünde “Uygulamalar” a dokunun.

Messenger Hesap Silme
Messenger Hesap Silme

4.”Uygulamalar” ekranında “İndirilenler” listesinde “Messenger” görene kadar aşağı kaydırın ve dokunun.

Messenger Hesap Silme
Messenger Hesap Silme

5.”Uygulama bilgileri” ekranında “Verileri temizle” düğmesine dokunun.

6.”Uygulama verilerini sil mi?” Iletişim kutusu görüntülenir. Messenger’a ait verileri silmek için “Tamam” a dokunun ve aslında uygulamadan “çıkış yapın”.

Messenger Hesap Silme
Messenger Hesap Silme

7.”Verileri temizle” düğmesi griye döner ve “Veri” miktarı 0.00B’ye iner. “Ana Sayfa” ekranına dönmek için cihazınızdaki “Ana Sayfa” düğmesine dokunun.

 

Messenger’ı bir dahaki sefer başlattığınızda adınız ile beraber  “Messenger’a Hoş Geldiniz” ekranını görürsünüz, ancak otomatik olarak giriş yapmazsınız. Messenger tamamen Facebook uygulaması ile entegre olduğu için, Facebook profil adınız Messenger karşılama ekranında vardır, her zaman kimlik bilgilerinizi girmek zorunda kalmadan oturum açmak için Devam’a dokunmanız yeterlidir.

Messenger Hesap Silme
Messenger Hesap Silme

 

Bir arkadaşınız cihazınızı Facebook mesajlarını kontrol etmek için kullanmak istiyorsa, ekranın alt kısmındaki “Hesap Değiştir” düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bununla birlikte, Facebook’a giriş yaptıysanız, telefonunuzu ödünç alıp Messenger’daki Facebook hesabınıza giriş yaparsanız, kimse Devam düğmesine dokunabilir.

İlginizi Çekebilir:
Instagram Direct Message (DM) Ne Demek?

 

Messenger karşılama ekranında Facebook profil adınızın görüntülenmesini istemiyorsanız, herkesin Messenger’daki Facebook hesabınıza giriş yapması kolay olsa da, cihazınızı ellerinde tuttuklarında Facebook uygulamasından da çıkış yapmanız gerekir . Ardından, Messenger’ı açtığınızda, Facebook hesabınızda oturum açmanız istenir.

Bunun dışında Facebook Messenger açık kalsın fakat tek hamlede Tüm Facebook Messenger Mesajlarını Silmek İstiyorum diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir