En iyi Wifi Şifre Gösterici Uygulamalar, Şifre Öğrenme

Wifi parolasını öğrenmek ve internete bağlanmak için kullanabileceğiniz en iyi wifi şifre gösterici uygulamalardan 5 tanesini yazımızda anlattık. WiFi Parolasını kurtarmak için çeşitli nedenler vardır. Bir WiFi Bağlantısı gerektiğinde ve arkadaşlarınızın ve akrabanızın akıllı telefonunda WiFi bağlantısı varsa, arkadaşlarınızın telefonlarının WiFi parolasını size de göstermesini talep edebilirsiniz. İşte bu gösterme işini yapan birçok Wifi şifre gösterici uygulaması mevcuttur. Bu yazımızda bunların en etkili olanlarından bahsedeceğiz.

İkinci neden, akıllı telefonunuzu yanlış veya kasıtlı olarak sıfırladığınızda, WiFi şifrenizin de sıfırlanmasıdır. Çoğu zaman WiFi şifremizi hatırlamıyoruz. Telefonunuzu sıfırladıktan sonra WiFi Şifre Kurtarma Yöntemini kullanarak şifreni yine öğrenebilirsin.

Şimdi, size bağlı olduğunuz Wi-Fi şifrenizi kolayca görebileceğiniz bu uygulamalardan ilk 5 Wi-Fi Şifre Kurtarma Uygulaması hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Unutmayın, bağlı WiFi şifrenizi görüntüleyebilmeniz için Yalnızca rootlu cihaz kullanmanızı öneririz. Önce Android Telefonu Rootlama işlemi hakkında bilgi alın, ardından bu uygulamalardan dilediğinizi indirebilirsiniz. Bu arada şunu belirtmek isteriz ki; rootsuz olarak wifi şifresi öğrenmek istiyorsanız Tıklayın!

Wifi Şifre Gösterici Uygulamalar

Bağlanmak istediğiniz internet ağının şifresini bilmiyorsanız ve internete ihtiyaç duyuyorsanız wifi şifre gösterici uygulamaları kullanabilirsiniz. Aşağıda sizler için en iyi 5 uygulamayı listeledik. Bu uygulamaları indirerek deneyebilir ve internet şifresini öğrenmeye çalışabilirsiniz.

WiFi Password Root

Her şeyden önce “WiFi Password Root” App’ı size tavsiye etmek isterim; kullanımı kolay, en iyisi ücretsiz WiFi Password Viewer Android uygulamasıdır, yalnızca oyun mağazasında indirip yüklemeniz ve daha sonra mobil cihazınızda açmanız gerekir o zaman WiFi bağlantısının telefonunuzla bağlantılı olması size bu şifreyi gösterecektir. Play Store, Dünya Çapında 10 milyon kullanıcı tarafından indirildi.

WiFi Key Recovery

WiFi Anahtar Kurtarma (Root Gerekli) uygulaması hakkında da bilgi verelim. O da en iyi ücretsiz WiFi Şifresi gösteren uygulamalardan biridir, bu uygulamayı kullanarak herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymazsanız, Play Store’da indirip yüklemeniz ardından cihazınızda açmanız gerekir bağlı WiFi bağlantı Parolanızı gösterir.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Numara Değiştirme Programı ve Özellikleri

Play store’a göre 5 milyon kullanıcı bu uygulamayı kullanmış ve bu uygulama kullanıcısı en iyi geribildirim notunu verdiğinden bu uygulamayı kullanmak için korkmanıza gerek yok. Play store rating 4.0. Bu WiFi şifre göstericisini seveceğinizi umuyoruz.

WiFi Password Show

“WiFi Password show” uygulaması, CodeEver tarafından geliştirilen ve WiFi şifresini görüntülemek için tek tıklamayla işlemi bitiren bir uygulama olmuştur. Bu uygulamayı kullanarak çevrimiçi WiFi şifrenizi görüntüleyebilirsiniz.

GT Recovery

Temel olarak, GT kurtarma uygulaması veri kurtarma uygulamasıdır Play store’da çok popüler bir uygulama. Kayıp görüntülerinizi, SMS, Video ve WiFi şifre bilgilerinizi de kolayca kurtarabilirsiniz.

WiFi Password Viewer

WiFi şifre görüntüleyici rootlu ilk 5 Android WiFi Şifre kurtarma uygulamasındaki beşinci konumdadır. Çok iyi puanlaması mevcuttur. Kullanımı gayet kolaydır.

Bu yazıda öncelikle neden Wifi şifre gösterici uygulamasına ihtiyacınız olduğunu söyledik, ardından en iyi 5 uygulamayı sizlere sunduk. Her türlü görüşünüzü yorumlarda iletebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir