Uygulamalar

En iyi Wifi Şifre Gösterici Uygulamalar, Şifre Öğrenme

WiFi Parolasını kurtarmak için çeşitli nedenler vardır. Bir WiFi Bağlantısı gerektiğinde ve arkadaşlarınızın ve akrabanızın akıllı telefonunda WiFi bağlantısı varsa, arkadaşlarınızın telefonlarının WiFi parolasını size de göstermesini talep edebilirsiniz. İşte bu gösterme işini yapan birçok Wifi şifre gösterici uygulaması mevcuttur. Bu yazımızda bunların en etkili olanlarından bahsedeceğiz.

[wp_ad_camp_1]

İkinci neden, akıllı telefonunuzu yanlış veya kasıtlı olarak sıfırladığınızda, WiFi şifrenizin de sıfırlanmasıdır. Çoğu zaman WiFi şifremizi hatırlamıyoruz. Telefonunuzu sıfırladıktan sonra WiFi Şifre Kurtarma Yöntemini kullanarak şifreni yine öğrenebilirsin.

Şimdi, size bağlı olduğunuz Wi-Fi şifrenizi kolayca görebileceğiniz bu uygulamalardan ilk 5 Wi-Fi Şifre Kurtarma Uygulaması hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Unutmayın, bağlı WiFi şifrenizi görüntüleyebilmeniz için Yalnızca rootlu cihaz kullanmanızı öneririz. Önce Android Telefonu Rootlama işlemi hakkında bilgi alın, ardından bu uygulamalardan dilediğinizi indirebilirsiniz. Bu arada şunu belirtmek isteriz ki; rootsuz olarak wifi şifresi öğrenmek istiyorsanız Tıklayın ! Ya da bu şifre görme işlemini kolayca bilgisayardan görmek için , Tıklayabilirsiniz!

En iyi Wifi Şifre Gösterici Uygulamalar

# 1. WiFi Password Root, Wifi Şifre Gösterici

Her şeyden önce “WiFi Password Root” App’ı size tavsiye etmek isterim; kullanımı kolay, en iyisi ücretsiz WiFi Password Viewer Android uygulamasıdır, yalnızca oyun mağazasında indirip yüklemeniz ve daha sonra mobil cihazınızda açmanız gerekir o zaman WiFi bağlantısının telefonunuzla bağlantılı olması size bu şifreyi gösterecektir.

Play Store, Dünya Çapında 10 milyon kullanıcı tarafından indirildi.

İlginizi Çekebilir:
En iyi UNF Programları ile instagram Takipten Çıkanlar Bulma

İndirmek için Tıkla !

# 2. WiFi Key Recovery

WiFi Anahtar Kurtarma (Root Gerekli) uygulaması hakkında da bilgi verelim. O da en iyi ücretsiz WiFi Şifresi gösteren uygulamalardan biridir, bu uygulamayı kullanarak herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymazsanız, Play Store’da indirip yüklemeniz ardından cihazınızda açmanız gerekir bağlı WiFi bağlantı Parolanızı gösterir.

Play store’a göre 5 milyon kullanıcı bu uygulamayı kullanmış ve bu uygulama kullanıcısı en iyi geribildirim notunu verdiğinden bu uygulamayı kullanmak için korkmanıza gerek yok. Play store rating 4.0. Bu WiFi şifre göstericisini seveceğinizi umuyoruz.

İndirmek için Tıkla !

3. WiFi Password Show, En iyi Wifi Şifre Gösterici Uygulamalar

“WiFi Password show” uygulaması, CodeEver tarafından geliştirilen ve WiFi şifresini görüntülemek için tek tıklamayla işlemi bitiren bir uygulama olmuştur. Bu uygulamayı kullanarak çevrimiçi WiFi şifrenizi görüntüleyebilirsiniz.

İndirmek için Tıkla !

4. GT Recovery

Temel olarak, GT kurtarma uygulaması veri kurtarma uygulamasıdır Play store’da çok popüler bir uygulama. Kayıp görüntülerinizi, SMS, Video ve WiFi şifre bilgilerinizi de kolayca kurtarabilirsiniz.

İndirmek için Tıkla !

5. WiFi Password Viewer

WiFi şifre görüntüleyici rootlu ilk 5 Android WiFi Şifre kurtarma uygulamasındaki beşinci konumdadır. Çok iyi puanlaması mevcuttur. Kullanımı gayet kolaydır.

İndirmek için Tıkla !

Sonuç:

Bu yazıda öncelikle neden Wifi şifre gösterici uygulamasına ihityacınız olduğunu söyledik, ardından en iyi 5 uygulamayı sizlere sunduk. Her türlü görüşünüzü yorumlarda iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu