Desenli Ekran Kilidi

Android cihazınızda desenli ekran kilidi kullanmak istiyorsanız farklı uygulamalar indirebilir, çeşitli kilit ekranlarını deneyebilirsiniz. Android’in kilit ekranı, sizlerin güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra kilit ekranından harekete geçmeye ve bilgi görüntülemenize olanak tanıyan bir sistemdir. Cihazınızı birbirinden güzel desenli ekran kilidi ile koruyabilirsiniz. Ayrıca içerisine çeşitli widget’lar ekleyerek kilit ekranı üzerinden birçok uygulamaya anında erişebilirsiniz. Desenli ekran kilidi uygulamalarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE: iPhone Ekran Kilitleri için Tıklayın!

Desenli Ekran Kilidi Uygulamaları için Öneriler

Desenli ekran kilidi uygulamaları telefonunuzda kendinize özel ekran kilitleri oluşturmanızı sağlar. Siz de kilit ekranınızda çeşitli uygulamalar ve tasarımlar görmek istiyorsanız aşağıdaki uygulamalardan birini indirebilirsiniz.

Fotoğraf Desenli Kilit Ekranı

Desenli Ekran Kilidi
Desenli Ekran Kilidi

Bu uygulama düğmeleri istediğiniz her görüntüyü ekleyerek farklı desen Kilit ekranı oluşturmanızı ve geçiş kodu değiştirmenizi sağlar. Telefon desen korumalı olduğunda geçiş kodu ile bir kez Sevdiğinin fotoğraflarını görebilirsiniz. Kabuk, kalp veya daire ve arka geniş dahil olmak üzere farklı temalar arasından seçim yapabilirsiniz. Galeriden resim seçin ve yeniden boyutlandırmak ve farklı etkileri ile düzenleyebilirsiniz.

Aşk Desenli Ekran Kilidi

aşk Desenli Ekran Kilidi
aşk Desenli Ekran Kilidi

Aşk Desen Kilidi Ekranı, Sevgilinizin fotoğraf ile iyi paralaks etkili desen yapan bir uygulamadır. Bu model ekran ile telefonunuzu güvenliğini artırmak için model şifre ayarlayabilirsiniz, kilit ve güzel kalplerle sevdikleriniz etkileyin. Ayrıca en iyi seçimlerden biridir.

Kafatası Desenli Ekran Kilidi

kafatası Desenli Ekran Kilidi
kafatası Desenli Ekran Kilidi

Kafatası Desen Kilit ekranı yanan (mavi ateş) kafatası etkisi ile en iyi uygulama ve çok güzel tema (duvar kağıdı) içerir. Bu kilit ekranı telefonunuzu korumak için en iyi uygulamalardan biridir.

Fotoğraf Desenli Ekran Kilidi

fotoğraf Desenli Ekran Kilidi
fotoğraf Desenli Ekran Kilidi

DIY Lock Screen – Fotoğraf Desenli uygulama sizin sevgili fotoğrafları ile telefonunuzu kilitlemenize izin verir, mükemmel bir kişiselleştirilmiş ekran koruyucu uygulaması. Bu güzel, güvenli ve özelleştirilebilir.

Photo Pattern Lock Screen

Desenli Ekran Kilidi
Desenli Ekran Kilidi

Fotoğraf Desen Lock Screen’ senin fotoğrafını en iyi paralaks etkisi yapan desen uygulamalarından biridir. Bu model ile hem desen kilidi uygulama hem de bir çok güvenlik ayarlarını aynı anda yapabilirsiniz.

Fotoğraf Desen Kilit Ekranı

Desenli Ekran Kilidi
Desenli Ekran Kilidi

Bu model Kilit ekranında ile, telefon güvenliği artırmak serin şekiller halinde fotoğraf koymak için desen şifre ayarlayabilirsiniz.

Love Pattern Lock Screen

Desenli Ekran Kilidi
Desenli Ekran Kilidi

Tuş Locker telefonunuzu güvenli tutan bir uygulamadır ve birbirinden güzel kalp desenli ekran kilitleri ile sizleri büyüleyecektir.

Desenli Kilit Ekranı Devre Dışı Bırakma

Android’in kilit ekranı etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Kilit ekranını görmek istemiyorsanız, tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun yerine, güç düğmesine bastığınızda telefonunuzu veya tabletinizi açtığınızda ana ekranınız (veya bıraktığınız uygulama) görüntülenir.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Fotoğraf Gizleme Programı Önerileri

Kilit ekranının etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmek için, Android’in Ayarlar ekranını açın ve Kişisel’in altındaki Güvenlik seçeneğine dokunun. Ekran kilidi seçeneğine dokunun ve Yok’u seçin. Cihazınız her açışınızda kilit ekranını atlayacaktır.

Android cihazınızda şifrelemeyi etkinleştirdiyseniz bunu yapamazsınız. Cihazınızı şifreleme noktasını yener gibi, kilit ekranını devre dışı bırakmanızı engelleyecektir. Şifreleme, güvensiz slayt ve desen kilidini açma mekanizmalarını kullanmanızı da engeller.

Kilidini Açma Yönteminizi Seçin

Kilit ekranı kullanmak isterseniz, cihazınızın kilidini açmak için çeşitli yöntemler seçebilirsiniz:

  • Kaydırma: Cihazınızın kilidini açmak için parmağınızı kilit ekranındaki bir simgenin üzerine kaydırın. Bu yöntem ek bir güvenlik sağlamaz – cebinizde veya çantanızda ve güç düğmesine yanlışlıkla bastığınızda cihazınızın yanlışlıkla kilidini açmasını engeller.
  • Yüz Kilidi Açma: Yüz Kilidi açma, yüzünüzün resmini çekmek için cihazınızın fotoğraf makinesini kullanır. Daha sonra oturum açmak için cihazınıza bakmanız gerekecek. Google, Yüz Tuşlama’nın kalıplar, PIN’ler ve şifrelere göre daha az güvende olduğunu belirtir – birisi teorik olarak bir resminizle oturum açabilir. Aynı zamanda mükemmel bir şekilde çalışmaz ve sizi tanımayabilir veya sizi başkalarına tanıyabilir. Bununla oynamak eğlenceli olabilir, ancak güvenlik için buna güvenmeyin.
  • Desen: Kilidini açmak için parmağınızı dokuz noktadan oluşan bir ızgaranın üzerine kaydırın. Kilidini açmak için uygun, hızlı bir yoldur, ancak en fazla güvenlik sağlamaz. Desen, art arda o yönde sürüklerken parmağınızın ekran üzerinde bıraktığı yağ kalıntısı tarafından tahmin edilmesi kolaydır ve o kişi omzunun üzerinde duruyorsa deseni kolayca görebilen bir kişi olabilir. Ayrıca daha az sayıda kombinasyon da sağlar. Örneğin, sağ üst köşeden başlıyorsanız, dokunduğunuz sonraki nokta bitişik bir nokta olmalıdır. Bu, olası seçenekleri daraltıyor ve bir modelin bir PIN’den daha kolay tahmin edilmesine neden oluyor.
  • PIN: Cihazınızın kilidini açmak için sayısal bir PIN kodu oluşturun. PIN, en az dört karakter uzunluğunda olmalı, ancak daha uzun olabilir. PIN, bir şifre gibidir, ancak yalnızca numaraları kullanabilir.
  • Parola: Harfleri, sayıları ve özel karakterleri içerecek şekilde bir parola kullanabilirsiniz. En az dört karakter uzunluğunda olmalı, ancak daha uzun olabilir. Çoğu kullanıcı, cihazınızın kilidini açmanın en sakıncalı yolu olduğu için bir şifre kullanmak istemeyecektir. Ancak, çok hassas verilere erişilen bir iş cihazından endişeleniyorsanız, bir şifre kullanmak ideal olabilir
Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir