uygulama kilitleyici

Android cihazlarda özel bilgileri ve verileri korumak amacıyla kullanılan en iyi uygulama kilitleyici uygulamaları yazımızda sizler için derledik. Akıllı telefon çok kişisel ve özeldir. Mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi içinde kişisel mesajlarımız ve bilgilerimiz olabilir. Ayrıca hassas verilerimizin çoğunun depolandığı bankacılık uygulamaları var.

Android cihazlar, bu özel bilgileri ve uygulamaları korumak amacı ile birbirinden güzel uygulama kilitleyici programlar içeriyor. Yazımızdaki uygulama kilitleyici programları kullanarak verilerinizin gizliliğini sağlayabilir, güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar Listesi

Android cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi uygulama kilitleyici programlar aşağıdaki gibidir. Siz de telefonunuza bu uygulamalardan birini indirerek güvence altına alabilirsiniz.

AppLock Uygulaması

uygulama kilitleyici
uygulama kilitleyici

DoMobile Lab tarafından hazırlanan Applock kesinlikle en iyi uygulamaların başında gelir. Uygulama, belirli uygulamaları kilitlemek gibi her çeşidini yapabilirsiniz. Belirli görüntüleri ve videoları da kilitleyebilir. Aynı zamanda kaldırma koruması ile kimse uygulamayı silemez. Öte yandan parmak izi desteği içerir ve gelen çağrılar, uygulamaları kaldırma ve Bluetooth gibi çeşitli sistem işlevleriniz gibi şeyleri kilitleyebilirsiniz. Premium özellikleri, reklamları etkinleştirerek veya bir bağış yoluyla premium sürüm için ödeyerek kilidini kaldırabilirsiniz. Güçlü bir uygulamadır ve en sevdiğimiz uygulamalarımızdan biridir.

AppLock uygulaması kesinlikle zengin özelliklere sahip bir uygulamadır ve kusursuz çalışır. Uygulama reklamları içermektedir ancak nadirdir ve müdahaleci olmayan türdür.

 

AppLock (by IVYMOBİLE)

uygulama kilitleyici
uygulama kilitleyici

AppLock, Android’deki en iyi uygulama kilitleme programlarından bir diğeri. Göreceğiniz gibi, telefonunuzdaki hemen hemen tüm uygulamaları kilitleyebilir. Fotoğraf ve videoları kilitleme özelliğine de sahiptir. Bu uygulama, görünmez bir model kilidinin yanı sıra birilerinin gözetlemeye çalışması ihtimaline karşı rastgele bir klavye sunuyor. Ayrıca temaları, simgeyi değiştirme, böylece uygulamaları gizleme, sıklığı kilitleme vb. Özelliklerini de alırsınız. Şifreyi denemek isteyen kişilerin fotoğraflarını bile alacak. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu, onun için iyi bir şey.

Norton Uygulama Kilitleyici Programı

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

Şanlısınız, popüler anti-virüs üreticisi Norton’u duymuşsunuzdir. Şirket, Android için oldukça iyi bir uygulama dolabı sunuyor. Norton App Lock, işe yarayan ücretsiz ve reklamsız bir uygulama kilitleme arıyorsanız, iyi bir seçim olması gereken çok basit bir uygulama kilitleyicidir. Norton App Lock ile, uygulamaları parmak izi, PIN veya desenle kilitleyebilirsiniz. Burada pek çok seçenek yok ancak kaldırma işleminden yönetici ayrıcalıkları sağlayarak onu koruyabilirsiniz. Yanlış PIN veya desen giren davetsiz misafirlerin fotoğraflarını yakalayan gizli bir tepe özelliğinin yanı sıra bir kurtarma e-postası belirleme seçenekleri de bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:
Telegram Kanal Arama Yöntemleri

Keepsafe Uygulama Kilitleyici

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

Keepsafe App Lock uygulaması bu listede bulunan en basit app dolabıdır. Uygulama muhteşem bir Material Design UI’ya sahiptir ve PIN, desen ve parmak izlerini desteklemektedir. Uygulamaların ne zaman yeniden kilitleneceğini belirlemek, uygulamaların kaldırılmasını önlemek ve PIN dokunmalarını gizlemek için gecikme seçenekleri vardır. Uygulamayı geçici olarak devre dışı bırakmak istiyorsanız, uygulama birkaç saat boyunca devre dışı bırakmanızı sağlar. Uygulama ücretsiz bir sürümde mevcuttur, ancak reklamları içerir; ancak, uygulamadaki reklamları kaldırmak için bir uygulama içi satın alma yapabilirsiniz. Uygulamayı özetleyen şey bu, uygulamayı oldukça uzun süre kullandım ve çok basit ve rahat olduğunu söyleyebilirim.

FingerPrint – Parmak İzi Uygulama Kilitleyici

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

AppLock – Parmak izi (Play Store’daki uygulamanın adı budur), Android’te bir başka popüler uygulama saklama dolabıdır ve haklı olarak öyledir, çünkü bir sürü harika özellik barındırmaktadır. Parmak izi tarayıcısı, PIN desteği var ve farklı uygulamalar için farklı şifreler ayarlayabilirsiniz. Profiller de oluşturabilir ve uygulama kilidinin belirli bir saatte mi yoksa WiFi ve Bluetooth bağlantısına dayandığından emin olabilirsiniz. Uygulamalarla birlikte, uygulama dolabı ayrıca sistem ayarlarını, ana ekranı, rotasyonu ve daha fazlasını kilitlemenizi sağlar.

Üstelik, uygulamayı gizleme, bir telefonun SMS yoluyla uzaktan kilidini açma, “Observer” adından da anlaşılacağı üzere başarısız kilit açma girişimleri hakkında fotoğraf çeken özelliklere sahip.

İLGİLİ MAKALE: En iyi Root Gerektirmeyen Uygulama Gizleme Programları

Android için En İyi Uygulama ile Kişisel Uygulamalarınızı Kilitleyin

Google Play Store‘da bir sürü uygulama kilitleyici uygulama vardır ancak yukarıda bahsedilen uygulamalar kesinlikle Android’de kullanabileceğiniz en iyileridir. Hepsi parmak izi tarayıcıyı destekliyor ve hepsi de benzersiz özellikler getiriyor, bu nedenle size en uygun uygulamayı seçebilirsiniz. Dolayısıyla, Android akıllı telefonunuzdaki bu uygulama dolaplarını deneyin ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir