Uygulamalar

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar, Android

Akıllı telefon çok kişisel ve özel bir alettir. Mesajlaşma ve sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi içinde kişisel mesajlarımız ve bilgilerimiz olabilir. Sonra, hassas verilerimizin çoğunun depolandığı bankacılık uygulamaları var. Ayrıca, akıllı telefonumuzun galeri uygulamasına kaydedilen bir ton kişisel fotoğraf ve videoyu tıklıyoruz. Android cihazlar, bu özel bilgileri ve uygulamaları korumak amacı ile birbirinden güzel uygulama kilitleyici programlar içeriyor. Bu yazımızda en güzel birkaç uygulama kilitleyici program dan bahsedeceğiz.

[wp_ad_camp_1]

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar, Android Cihazlar İçin

  1. AppLock Uygulaması

DoMobile Lab tarafından hazırlanan Applock kesinlikle en iyi uygulamaların başında gelir. Uygulama, belirli uygulamaları kilitlemek gibi her çeşidini yapabilirsiniz. Belirli görüntüleri ve videoları da kilitleyebilir. Aynı zamanda kaldırma koruması ile kimse uygulamayı silemez. Öte yandan parmak izi desteği içerir ve gelen çağrılar, uygulamaları kaldırma ve Bluetooth gibi çeşitli sistem işlevleriniz gibi şeyleri kilitleyebilirsiniz. Premium özellikleri, reklamları etkinleştirerek veya bir bağış yoluyla premium sürüm için ödeyerek kilidini kaldırabilirsiniz. Güçlü bir uygulamadır ve en sevdiğimiz uygulamalarımızdan biridir.

uygulama kilitleyici
uygulama kilitleyici

AppLock kesinlikle zengin özelliklere sahip bir uygulamadır ve kusursuz çalışır. Uygulama reklamları içermektedir ancak nadirdir ve müdahaleci olmayan türdür.

Applock İndirmek için Tıklayın !

 

      2.AppLock (by IVYMOBİLE)

AppLock, Android’deki en iyi uygulama kilitleme programlarından bir diğeri. Göreceğiniz gibi, telefonunuzdaki hemen hemen tüm uygulamaları kilitleyebilir. Fotoğraf ve videoları kilitleme özelliğine de sahiptir. Bu uygulama, görünmez bir model kilidinin yanı sıra birilerinin gözetlemeye çalışması ihtimaline karşı rastgele bir klavye sunuyor. Ayrıca temaları, simgeyi değiştirme, böylece uygulamaları gizleme, sıklığı kilitleme vb. Özelliklerini de alırsınız. Şifreyi denemek isteyen kişilerin fotoğraflarını bile alacak. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu, onun için iyi bir şey.

uygulama kilitleyici
uygulama kilitleyici

Ücretisz Yükle

  1. Norton Uygulama Kilitleyici Programı

Şanlısınız, popüler anti-virüs üreticisi Norton’u duymuşsunuzdir. Şirket, Android için oldukça iyi bir uygulama dolabı sunuyor. Norton App Lock, işe yarayan ücretsiz ve reklamsız bir uygulama kilitleme arıyorsanız, iyi bir seçim olması gereken çok basit bir uygulama kilitleyicidir. Norton App Lock ile, uygulamaları parmak izi, PIN veya desenle kilitleyebilirsiniz. Burada pek çok seçenek yok ancak kaldırma işleminden yönetici ayrıcalıkları sağlayarak onu koruyabilirsiniz. Yanlış PIN veya desen giren davetsiz misafirlerin fotoğraflarını yakalayan gizli bir tepe özelliğinin yanı sıra bir kurtarma e-postası belirleme seçenekleri de bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:
instagram Dondurulmuş Hesabı Yeniden Açma, Donmuş Hesap Kurtarma
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

Norton Uygulama Kilitleyici Programı

Yükle: (Ücretsiz)

  1. Keepsafe Uygulama Kilitleyici

Keepsafe App Lock uygulaması bu listede bulunan en basit app dolabıdır. Uygulama muhteşem bir Material Design UI’ya sahiptir ve PIN, desen ve parmak izlerini desteklemektedir. Uygulamaların ne zaman yeniden kilitleneceğini belirlemek, uygulamaların kaldırılmasını önlemek ve PIN dokunmalarını gizlemek için gecikme seçenekleri vardır. Uygulamayı geçici olarak devre dışı bırakmak istiyorsanız, uygulama birkaç saat boyunca devre dışı bırakmanızı sağlar. Uygulama ücretsiz bir sürümde mevcuttur, ancak reklamları içerir; ancak, uygulamadaki reklamları kaldırmak için bir uygulama içi satın alma yapabilirsiniz. Uygulamayı özetleyen şey bu, uygulamayı oldukça uzun süre kullandım ve çok basit ve rahat olduğunu söyleyebilirim.

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

KeepSafe-app-lock

Yükleme: (Ücretsiz)

  1. FingerPrint- Parmak İzi Uygulama Kilitleyici

 

AppLock – Parmak izi (Play Store’daki uygulamanın adı budur), Android’te bir başka popüler uygulama saklama dolabıdır ve haklı olarak öyledir, çünkü bir sürü harika özellik barındırmaktadır. Parmak izi tarayıcısı, PIN desteği var ve farklı uygulamalar için farklı şifreler ayarlayabilirsiniz. Profiller de oluşturabilir ve uygulama kilidinin belirli bir saatte mi yoksa WiFi ve Bluetooth bağlantısına dayandığından emin olabilirsiniz. Uygulamalarla birlikte, uygulama dolabı ayrıca sistem ayarlarını, ana ekranı, rotasyonu ve daha fazlasını kilitlemenizi sağlar.

En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar
En İyi Uygulama Kilitleyici Programlar

Üstelik, uygulamayı gizleme, bir telefonun SMS yoluyla uzaktan kilidini açma, “Observer” adından da anlaşılacağı üzere başarısız kilit açma girişimleri hakkında fotoğraf çeken özelliklere sahip.

Ücretsiz Yükle

İLGİLİ MAKALE: En iyi Root Gerektirmeyen Uygulama Gizleme Programları

Android için En İyi Uygulama Dolabı ile Kişisel Uygulamalarınızı Kilitleyin

Play Store’da bir sürü uygulama kilitleyici uygulama var, ancak yukarıda bahsedilen 5, kesinlikle Android’de kullanabileceğiniz en iyi uygulama dolapları. Hepsi parmak izi tarayıcıyı destekliyor ve hepsi de benzersiz özellikler getiriyor, bu nedenle size en uygun uygulamayı seçebilirsiniz. Dolayısıyla, Android akıllı telefonunuzdaki bu uygulama dolaplarını deneyin ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu