Ayfon Müşteri Hizmetleri Numarası ve İletişimi

iPhone marka bir telefonunuz varsa ve satış , teknik destek ya da kurumsal konularda iletişime geçmek istiyorsanız yazının devamını okuyun. Bu yazımızda sizlere (iPhone) ayfon müşteri hizmetleri hakkında detay sunacağız. ayrıca bu linke tıklayarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Ayfon müşteri hizmetleri numarası teknik destek;

00800 448 829 878

Ayrıca Bakınız: Ayfon (iPhone) garanti sorgulama nasıl yapılır!

Hangi hizmet için, hangi numarayı arayacağınızı merak ediyorsanız, aşağıdaki yazıyı detaylıca okumanızı tavsiye ederiz.

Apple Online Store

Donanım, yazılım ve üçüncü taraf aksesuarları satın almak için Apple Online Store’u ziyaret edin. Telefon ile alışveriş yapmak için, Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında; sabit hattan 00800 448 829 873numaralı telefonu (ücretsiz) veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Satış Desteği

Apple Online Store siparişinizle ilgili tüm bilgilere ulaşın. Sipariş değişimi, takibi veya iadesi için ya da sadece hesap bilgilerinizi güncellemek için Sipariş durumu sayfasını ziyaret edin. Diğer sorularınız için Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Ürün & Teknik Destek

Çevrimiçi desteğe göz atın

Hızlı yanıtlar, kılavuzlar ve detaylı teknik yazılar için, Apple Destek sitesini ziyaret edin. Diğer Apple tüketicilerinden yardım ve ipuçları almak için, Apple Destek Topluluklarını ziyaret edin.

Apple Destek bölümüne ulaşın

Mac, iPhone, iPod ve iPad müşterileri, ürünlerini satın aldıktan sonraki 90 gün içerisinde ek telefon desteği alma hakkına sahiptirler (iPod başına bir sorun ve Mac, iPhone başına sınırsız sayıda sorun için destek). Apple ürünleri için çevrimiçi teknik destek, bu ilk 90 günden sonra da sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir:
iPhone Kişileri Silme | Toplu Rehber ve Kişi Silme

Kayıp veya Çalınmış Apple Ürünleri

Bir Apple ürününü kaybettiyseniz veya bulduysanız, durumu bildirmek için yerel polis merkezi ile iletişime geçin. Ayrıca, iPhone, iPad, iPod touch veya Mac için Find My iPhone uygulamasını kullanarak, Apple Kimliğinizle bağlantılı seri numaralarının bir listesini görebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir