Cihazlar

iPhone Rehber Sim Karta Aktarma İşlemi

Başlıklar

Kişilerinizi iPhone’unuzdan SIM kartınıza kopyalamak isterseniz, bunu yalnızca jailbreak cihazınızda yapabilirsiniz. Telefonunuz jailbreak yapılmamışsa, ios 10 için geçerli SIManager adlı jailbreak uygulamasını yükleyebilirseniz, kişileri kolayca sim kartınıza kopyalayabilirsiniz. iPhone Rehber Sim Karta Aktarma yöntemlerinden detaylıca bahsetmeye devam edelim.

iPhone Rehber Sim Karta Aktarma Yöntemleri

iPhone rehber sim karta aktarma yöntemleri için aşağıdaki yöntemlerden birini deneyebilirsiniz. Bu sayede kişilerinizi sim karta aktarmak artık kolay olacak.

#1. Kişileri iPhone’dan SIM karta aktarmak için Simanager’ı kullanın

Kişilerinizi iPhone’unuzdan SIM’inize aktarmak için, SIManager uygulamasını başlatmanız yeterlidir, Ayarlar simgesine dokunun ve ardından “iPhone’u SIM’e Kopyala” ya dokunun. Artık irtibatlarınız sim kartınıza aktarılacaktır.

Not: SIManager uygulaması en yeni iOS sürümü için güncellenmediği için yalnızca belirli cihazlarda kullanılabilir.

# 2.Gmail Senkronizasyon Yöntemi ile Kişileri Sim Karta Aktarma

iPhone telefon rehberinizi Gmail rehber yedekleme yöntemi ile önce gmail hesabınıza ardından herhangi bir Android cihazı vasıtası ile sim kartınıza aktarabilirsiniz.

#3. PC Yardımı ile Sim Karta Rehber Aktarma

EaseUS MobiMover Free, en kapsamlı iPhone veri aktarım aracı, tek tıklamayla iPhone’dan PC’ye veri aktarmanızı sağlar. Birkaç saniye içinde iPhone’dan Windows PC’ye kişileri, mesajları, notları, takvimleri, sesli postaları, kitapları, Safari yer imlerini ve geçmişini, fotoğrafları, videoları, müzikleri, zil seslerini ve sesli kitapları kopyalayabilirsiniz.

iPhone’unuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın ve gerekiyorsa iPhone ekranında “Bu Bilgisayara Güvenin” e dokunun. MobiMover Free’ı başlatın ve ana arayüzde “Bilgisayara Aktar” ı seçin. Ardından, bilgisayara aktarmak için “Kişiler” seçeneğini işaretleyin.

iPhone Rehber Sim Karta Aktarma
iPhone Rehber Sim Karta Aktarma

Artık daha kolay görüntüleme ve yönetim için dışa aktarılan iPhone kişileri için bir rota ayarlamak üzere “Göz at” düğmesine tıklayın. Bunu kendi başınıza ayarlamazsanız, iPhone kişileri, eklendiği tarihe kadar “MobiMover tarafından dışa aktarılan” adlı bir masaüstü klasörüne gönderilir.

İlginizi Çekebilir:
Samsung Note 5 Bilinmeyen Özellikleri | 10 Muhteşem Özellik

Son olarak, MobiMover Free ile iPhone’dan PC’ye kişileri aktarmaya başlamak için “Aktar” a tıklayın. Dışa aktarılan iPhone rehber dosyası HTML formatı olarak kaydedilir, Excel ile açabilir ve bilgisayarınızda bir vCard’a kaydedebilirsiniz. Ardından, kişileri aşağıda gösterildiği gibi SIM kartına kopyalamak için 2. adıma gidebilirsiniz.

  1. Aşama: Kişileri PC’den SIM karta aktarın

Dışa aktarılan kişileri MobiMover Free tarafından bilgisayarınızda vCard olarak açın ve kaydedin.

iPhone Rehber Sim Karta Aktarma
iPhone Rehber Sim Karta Aktarma

Android telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. “Kişiler” uygulamasını açın ve “USB Depolamadan İçe Aktar” a tıklayın.

3kısa
iPhone Rehber Sim Karta Aktarma

Şu anda Android telefonda aktarılan kişileri kontrol edin. Kişileri Al / Ver’e tekrar gidin ve “SIM’e Aktar” kartını tıklayın.

İLGİLİ MAKALE: iPhone Toplu Rehber Silme İşlemi

iPhone Rehber Sim Karta Aktarma Yöntemlerinden detaylıca bahsetmeye çalıştık. bundan sonraki yazımız Rehber Yedekleme yöntemlerinden daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu