Sosyal Medya

instagram Hesabıma Giremiyorum, Çözüm Yolları Nelerdir

Son zamanlarda birçok kişi tarafından yazılan bir durumu da açıklamak isteriz. Herhangi yanlış birşey yapmamasına rağmen instagram sizi logout etmiş oluyor. Ve sonrasında instagram hesabıma giremiyorum şeklinde birçok şikayette bulunanlar var. Çözüm için bişeler yapabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Şunu unutmayın ki ,instagram da yaptığı açıklama ile çok az bir kullanıcı kitlesinin bazı güncellemeler sırasında log out yaptıklarını kabul etti. Yani çok az bir kişinin başına gelen bu olayı çözmek için aşağıdaki yolları deneyin. Ama hesabınıza girdiğinizde bazı kuralları ihalla ettiniz gibi hatalar görüyorsanız yapacak bir şey yok demektir.

instagram Hesabıma Giremiyorum

Profilinizin instagram politikalarını ihlal ettiği için yasaklanmadığı veya etkisizleştirildiğinden eminseniz, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  1. Facebook hesabınızı instagram hesabınıza bağlamış iseniz, eski hesabı kullanarak giriş yapmayı denemelisiniz önce.
  2. Yeni bir şifre oluşturmak için “şifremi unuttum” yöntemini deneyin.(Şifre yenileme Detayları linkte yer almaktadır)

1 ve 2 çalışmazsa, sorunu özellikle vurgulayarak, Instagram teknik ekibine bir posta yazın.

Instagram’ın bir kullanıcı profilini logout etmesi ve bunları devre dışı bırakması enderdir; ancak hesabınızı kullanarak yanlış bir şey yapmadıysanız, yukarıdaki yöntemleri kullanarak hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Daha farklı bir sebepten hesabınıza giriş yapamıyor olduğunuzu düşünüyorsanız, Linke tıklayarak, gerekli sebeplerden birisini seçmeli ve ardından gelen seçeneklere devam etmelisiniz.

Sonuç:

Her şey başarısız olursa, yeni bir instagram hesabı oluşturun.Her ne kadar bu çözümü en son olarak söylemek istesek de maalesef artık çözüm yolu yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu