Takip Etmeyenler Bul instagram Kim Takip Etmiyor

Yazımızda, sizi kimlerin takip etmediğini güncel yöntemlerle bulmayı aktaracağız. Takip etmeyenler bul Instagram için diyorsanız, okuyabilirsiniz. Instagram, arkadaşlarınızın, ailenizin, ünlülerin ve yabancıların vizyonlarına girmenin eğlenceli, bağımlılık yaratan bir yoludur. Görünüşte hiçbir sebebi olmadan takipçi sayınızın düşmesini görmek, özellikle de sizi takip eden kişileri bilmiyorsanız sinir bozucu olabilir.

Instagram, size kimlerin takibi bıraktığını söylemese de, Aralık 2016’ya kadar uygulamalar vasıtası ile bu kolayca öğrenilebiliyordu. Siz de yazımızdaki yöntemlerle artık kimlerin takipten çıktığını bulabileceksiniz.

Takip Etmeyenler Bul Instagram

Takip etmeyenleri bulmak için kullanılacak bir Instagram izleme sitesi seçin. İnternette insanların takip etmeyenleri bulduğuna ya da toplu takip yaptığını söyleyen pek çok site var. Hepsi aynı temel ilkeyi kullanıyor: Siteler takipçilerinizin listesini bir veri tabanına yüklüyor, ardından bir güncelleme talep ettiğinizde mevcut listenizi eski listenizle karşılaştırıyorlar. Bir isim kaybolursa, site eksik adın sizi takip eden biri olduğunu otomatik olarak tespit ediyor.

Aşağıda sizi artık takip etmeyenleri tespit etmek için kullanılacak birkaç iyi siteyi derledik. Siz de bunlardan birini indirebilir ve kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 . Unfollowers.com: Bu site kolay bir ara yüze sahiptir ve Instagram hesabınızın yanında Twitter hesabınız için de kullanılabilir.

2. Justunfollow.com: İzleyicileri “beyaz listeye” veya “kara listeye” koyma yeteneği de dahil olmak üzere, takipçilerin büyük bir grupla uğraşmak için kullanışlı olabilecek ek araçlar sunuyor.

3. Insta.friendorfollow.com: Soyutlanmış, yeni başlayanlara yardımcı site ayrıca izlediğiniz kullanıcıların sizi takip etmediğini görmenizi sağlar.

Yukarıdaki seçeneklerin hepsi işe yarar ancak bu makalenin amaçları doğrultusunda Instagram takipçilerini takip etmeyi seven insanlar için popüler bir hizmet olan Unfollowgram’ı kullanacağız (unfollowgram.com adresinde mevcut.)  Bu sitelerin hepsinin aynı temel yoldan çalışın, bu nedenle diğer sitelerden birini kullanıyor olsanız bile Unfollowgram için örnek talimatları zorluk çekmeden takip edebilmelisiniz.

Unfollowgram ile Takip Etmeyenler Bulma

  • Hesap oluşturun. Unfollowgram.com sitesini ziyaret edip “Instagram ile Oturum Açma” yı tıklayarak başlayın. Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir. İlk oturum açışınızda, Instagram hesabınıza erişme izninizi isteyen bir iletişim kutusu görüntülenir. Devam etmek için yeşil yetkilendirme düğmesini tıklayın.
  • Instagram hesabınızı Facebook hesabınıza zaten bağladıysanız ve şu anda Facebook’ta oturum açtıysanız, giriş bilgileriniz otomatik olarak sağlanabilir.
  • Son olarak, sorulduğunda, hesap oluşturma işlemini tamamlamanız istendiğinde e-posta adresinizi verin.
  • “Kaybedilen Takipçiler”(Followers Lost) seçeneğini tıklayın. Hesabınızı oluşturduktan sonra, sizi takibi bırakanları bulmak çok kolay. Unfollowgram hesabınızı başlattığınızdan beri sizi takibi bırakan herhangi bir kullanıcıyı listeleyen ekrana götürecektir. Bununla birlikte, Unfollowgram hesabınızı yeni oluşturduğunuzdan bu liste muhtemelen ilk başta boş olacak.
  • Açıkça görülmek gerekirse, Unfollowgram hesabınızı oluşturmadan önce kimin sizi takip etmediğini bulmak için herhangi bir yol yok. Unfollowgram’ın, Giriş bilgilerinizi ve ona erişmek için açıkça izin verdiğiniz sürece Instagram takipçiler listenize erişemediğinden geçmişte sizi geriye dönük olarak kimin takip etmediğini çözemezsiniz. Yukarıdaki diğer Instagram izleme hizmetleri için de aynı şey geçerlidir.
instagram Kim Takip Etmiyor
instagram Kim Takip Etmiyor

İsteğe bağlı olarak, yeni hesabınızın diğer özelliklerine de göz atabilirsiniz. Unfollowgram, mevcut diğer özelliklerini sıralamak gerekirse:

İlginizi Çekebilir:
Apple Kimliğimi Unuttum Sorunu Çözümü

Sizin takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyenleri de gösterir: Instagram’da takip ettiğiniz ancak karşılıklı takip etmeyen kullanıcıların bir listesi. “Listeden Çıkar” düğmesini tıklayarak bu listeden herhangi birinin takibini kaldırmayı seçebilirsiniz.

Kimleri takip etmiyorum özelliği: Tersine, bunlar şu anda takip etmediğiniz ancak sizi takip eden kullanıcılar. Herhangi bir noktada fikrinizi değiştirirseniz ve bu kullanıcılardan bazılarını izlemeye başlamak istiyorsanız, profil resimlerinin yanındaki “Takip Et” düğmesini tıklayarak bunu yapabilirsiniz.

İlgili makalelerden faydalanabilirsiniz:

Instagram Takipten Çıkanlar Bulma

instagram Takip Etmeyenler Bul Instagram için Son Durum

Unutmayın ki, geçtiğimiz yıldan itibaren Instagram’ın yaptığı güncellemeden dolayı mevcut uygulamaların hiçbirisi sizin takipçi listenizi doğrudan takip edip raporlar sunamaz. Takip etmeyenler bul Instagram başlığı altındaki bu uygulamaların çoğuna itibar etmeyin. Bu tarz sitelere güvenmeyin.

Takip etmeyenler bul Instagram yöntemlerinden yazımızda sizler için bahsettik. Size aktif olarak kullanabileceğiniz yöntemi paylaştık. Siz de takip etmeyenler bul Instagram için kullanabilir ve sizi takipten çıkanları bu şekilde keşfedebilirsiniz. Umarız faydanıza olmuştur, iyi okumalar dileriz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir