Nasıl Yapılır

Takip Etmeyenler Bul instagram, Kim Takip Etmiyor Bulma

Instagram, arkadaşlarınızın, ailenizin, ünlülerin ve yabancıların vizyonlarına girmenin eğlenceli, bağımlılık yaratan bir yoludur. Görünüşte hiçbir sebebi olmadan takipçi sayınızın düşmesini görmek, özellikle de sizi takip eden kişileri bilmiyorsanız, sinir bozucu olabilir. Instagram, size kimlerin takibi bıraktığını söylemese de, Aralık 2016’ya kadar uygulamalar vasıtası ile bu kolayca öğrenilebiliyordu. Bu yazımızda, instgaramda sizi kimlerin takip etmediğini güncel yöntemlerle bulmayı aktaracağız. Takip etmeyenler bul instagram için diyorsanız, devamını okuyun.

[wp_ad_camp_1]

Takip Etmeyenler Bul instagram Kim Takip Etmiyor

Kullanılacak bir instagram izleme sitesi seçin. İster inanın ister inanmayın, internette insanların takip etmeyenleri bulduğuna ya da toplu takip yaptığını söyleyen pek çok site var. Hepsi aynı temel ilkeyi kullanıyor: Siteler takipçilerinizin listesini bir veritabanına yüklüyor, ardından bir güncelleme talep ettiğinizde mevcut listenizi eski listenizle karşılaştırıyorlar. Bir isim kaybolursa, site eksik adın sizi takip eden biri olduğunu otomatik olarak tespit ediyor. Aşağıda bu amaçla kullanılacak birkaç iyi site var;

#1 . Unfollowers.com: Bu kullanımı kolay site, kaygan bir arayüze sahiptir (ve Twitter hesabınızı izleyebilme özelliği de vardır)

#2. Justunfollow.com: Bu site, izleyicileri “beyaz listeye” veya “kara listeye” koyma yeteneği de dahil olmak üzere, takipçilerin büyük bir grupla uğraşmak için kullanışlı olabilecek ek araçlar sunuyor.

#3. Insta.friendorfollow.com: Soyutlanmış, yeni başlayanlara yardımıc site ayrıca izlediğiniz kullanıcıların sizi takip etmediğini görmenizi sağlar.

Yukarıdaki seçeneklerin hepsi harika, ancak bu makalenin amaçları doğrultusunda Instagram takipçilerini takip etmeyi seven insanlar için popüler bir hizmet olan Unfollowgram’ı kullanacağız (unfollowgram.com adresinde mevcut.)  Bu sitelerin hepsinin aynı temel yoldan çalışın, bu nedenle diğer sitelerden birini kullanıyor olsanız bile Unfollowgram için örnek talimatları zorluk çekmeden takip edebilmelisiniz.

Unfollowgram ile Takip Etmeyenler Bulma

  • Hesap oluşturun. Unfollowgram.com sitesini ziyaret edip “Instagram ile Oturum Açma” yı tıklayarak başlayın. Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir. İlk oturum açışınızda, Instagram hesabınıza erişme izninizi isteyen bir iletişim kutusu görüntülenir. Devam etmek için yeşil yetkilendirme düğmesini tıklayın.
  • Instagram hesabınızı Facebook hesabınıza zaten bağladıysanız ve şu anda Facebook’ta oturum açtıysanız, giriş bilgileriniz otomatik olarak sağlanabilir.
  • Son olarak, sorulduğunda, hesap oluşturma işlemini tamamlamanız istendiğinde e-posta adresinizi verin.
  • “Kaybedilen Takipçiler”(Followers Lost) seçeneğini tıklayın. Hesabınızı oluşturduktan sonra, sizi takibi bırakanları bulmak çok kolay. Unfollowgram hesabınızı başlattığınızdan beri sizi takibi bırakan herhangi bir kullanıcıyı listeleyen ekrana götürecektir. Bununla birlikte, Unfollowgram hesabınızı yeni oluşturduğunuzdan bu liste muhtemelen ilk başta boş olacak.
  • Açıkça görülmek gerekirse, Unfollowgram hesabınızı oluşturmadan önce kimin sizi takip etmediğini bulmak için herhangi bir yol yok. Unfollowgram’ın, Giriş bilgilerinizi ve ona erişmek için açıkça izin verdiğiniz sürece Instagram takipçiler listenize erişemediğinden geçmişte sizi geriye dönük olarak kimin takip etmediğini çözemezsiniz. Yukarıdaki diğer Instagram izleme hizmetleri için de aynı şey geçerlidir.
İlginizi Çekebilir:
Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme İşlemi
instagram Kim Takip Etmiyor
instagram Kim Takip Etmiyor

İsteğe bağlı olarak, yeni hesabınızın diğer özelliklerine de göz atabilirsiniz. Unfollowgram, mevcut diğer özelliklerini sıralamak gerekirse:

Sizin takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyenleri de gösterir: Instagram’da takip ettiğiniz ancak karşılıklı takip etmeyen kullanıcıların bir listesi. “Listeden Çıkar” düğmesini tıklayarak bu listeden herhangi birinin takibini kaldırmayı seçebilirsiniz.

Kimleri takip etmiyorum özelliği: Tersine, bunlar şu anda takip etmediğiniz ancak sizi takip eden kullanıcılar. Herhangi bir noktada fikrinizi değiştirirseniz ve bu kullanıcılardan bazılarını izlemeye başlamak istiyorsanız, profil resimlerinin yanındaki “Takip Et” düğmesini tıklayarak bunu yapabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALELER: instagram Takipten Çıkanlar Bulma

instagram Takip Etmeyenler Bulma Son Durum

Sonuç:

Şunu unutmayın ki, Geçtiğimiz yıldan itibaren instagram’ın yaptığı güncellemeden dolayı mevcut uygulamaların hiçbirisi sizin takipçi listenizi doğrudan takip edip raporlar sunamaz. Takip etmeyenler bul instagram başlığı altındaki bu uygulamaların çoğuna ititbar etmeyin. Bu tarz sitelere güvenmeyin. Size aktif olarak kullanabileceğiniz yöntemi paylaştık. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu