Takip Etmeyenleri Bulma instagram

Intagram ve Twitter için takip etmeyenleri bulmak aracı programlar sayesinde oldukça kolaydır. Siz de takipten çıkanları böyle tespit edebilirsiniz. Instagram’da takipçileri kaybettiğinizde, uygulama size kimin takibi bıraktığını veya ne zaman bıraktığını anlatmaz. Takip etmeyenleri bulma instagram ve twitter gibi uygulamalar için ihtiyaç haline gelmiştir.

Instagram’da sizi kimlerin terk ettiğini kontrol etmenin en temel yolu tam takipçisi sayınızın hepsini manuel olarak incelemek ve sonra da sizi takip edip etmediğini doğrulamak için diğer kullanıcıların “Takip eden” listelerini araştırmaktır. Açıkçası çok zaman alıcı ve pratik olmayan bir iştir.

Takipçilerinizin sayısının düştüğünü fark ederseniz ve sizi kimin çıkarmayı seçtiğinizi merak ediyorsanız, bunu izleyebileceğiniz yollar vardır. Sizi kimin bıraktığını öğrenirseniz, onlarla biraz etkileşime geçebilir ve onları takipçiler olarak tekrar kazanabilirsiniz.

Maalesef bunu yalnızca Instagram uygulamasıyla yapamazsınız. Instagram hesabınıza bağlanan üç farklı üçüncü taraf uygulaması ile burada takibi bırakanları izleyebilir ve bazı hamlelerde bulunabilirsiniz.

Unfollowgram Programı ile Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram’da sizi takibi bırakanların kimler olduğunu görmek için kullanabileceğiniz en basit araç, sadece bunun için ve yalnızca bunun için oluşturulan bir araçtır. Buna Unfollowgram denir. Tek yapmanız gereken, Instagram’ınıza bağlanmasına izin vererek sizi aniden takip etmekten vazgeçenlerin kimler olduğuna bakmaktır.

Instagram hesabınızı bağladığınızda, Unfollowgram size e-posta adresinizi soracaktır ve ardından nasıl çalıştığına ilişkin talimatları kullanarak kendi gösterge tablonuza geçecektir. Bu noktadan sonra sizi takip eden herkesi takip etmeye başlayacak ve yapmanız gereken tek şey oturum açın veya en yeni istatistikler elde etmek için sağ üst köşedeki “Kontrol et” düğmesini tıklayın.

Karşılıklı takip hakkında bilgi edinmek isterseniz bakabileceğiniz üst menü seçenekleri de vardır. Bu nedenle, sizi kimler takip ettiğini görmenin yanı sıra, sizi kimin takip etmediğini ve sizin takip etmediğiniz kişilere bakabilirsiniz.

Unfollowgram bir uygulama değildir ve yalnızca normal web’de erişilebilir, ancak mobil web tarama için optimize edilmiştir, bu nedenle sizi geride bırakmayanları kontrol etmek için gerçek bir bilgisayara bağlanmak zorunda kalmazsınız. Bu bakımdan takip etmeyenleri bulmak için kolay bir yöntemdir.

InstaFollow Uygulaması ile Takip Etmeyenleri Bulma

InstaFollow, mobil cihazınıza indirebileceğiniz ve Instagram hesabınıza bağlanabileceğiniz bir iOS uygulaması. Öncelikli olarak kullanıcı, medya ve etkileşim için takipçi istatistiklerini ve analizlerini izlemek için kullanılır.

İlginizi Çekebilir:
Sevgiliye Günaydın Mesajları, Orjinal

InstaFollow’u kullanarak yeni kullanıcılar takip edebilirsiniz. Sizleri takip eden ve sizin takip etmediğiniz kişiler (S4S gibi) için InstaFollow’u kullandığınızda, takip eden diğer takipçi istatistiklerinizi, yeni takipçiler, kayıp takipçileri ve takip etmeyen takipçileri de içeren bir özetini gözlemleyebilirsiniz.

Kullanıcı adlarının ayrıntılı bir listesini görmek için “Beni Takip Et” seçeneğine dokunarak, sizi takip etmeye teşvik edip etmeyeceğini görmek için onları takip etmek isterseniz, her kullanıcı için bir takip düğmesine tıklayabilirsiniz.

Birisini bu arada engellediyseniz ve engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bunu yapmak oldukça kolaydır.

Statusbrew Programı ile Takip Etmeyenleri Bulma

Statusbrew, Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlarla ücretsiz olarak kullanabileceğiniz premium sosyal medya optimizasyon aracıdır. Tek yapmanız gereken, kontrol etmek için ücretsiz bir hesap için kaydolmak ve aracı takip eden kişi olarak kaybettiğiniz kullanıcıları görebilmeniz için Instagram hesabınıza bağlanma iznini vermektir.

Hesabınıza kaydolduktan ve bağlandıktan sonra, gösterge tablonuz gösterilecektir. Instagram tutamaç ve profil fotoğrafınızdaki kutuda bulunan İzleyici’yi tıklayın. Bir sonraki sekmesinde, soldaki bir kenar çubuğu görürsünüz. Yeni Takip Edilenler’i tıklayın. Sizi kimin takip ettiğini göreceksiniz.

Muhtemelen premium’a geçiş yapmadığınız sürece hiçbir şeyin tam olarak size gösterilmeyeceğini fark edeceksiniz. Ücretsiz hesabınız yalnızca temel sosyal medya optimizasyon özelliklerini içerir ve maalesef Instagram’da kimin sizi takip etmesini kimin izlemediğini görmek bunlardan biri değildir.

Yeni sürüme geçmeye karar verirseniz, hızlı bir şekilde bu araçla ilgili en uygun şeylerden birinin, biri sizi takip eden her biri e-postayla güncelleme almak için abone olmanızı sağlar – ancak bunun için ödeme yapmaya istekli iseniz öğreneceksiniz Primium aboneliği

Ayarlarınızı soldaki menüden, Tercihler’i tıklayarak, abonelikler sekmesine gidip istediğiniz aylık planı seçerek ayarlayabilirsiniz.

Sizi Takibi Bırakan Birini Gördüğünüzde Ne Yapılması Gerekir?

Instagram’da sizi kimlerin bıraktığını görmek için yukarıdaki servislerden herhangi birini kullandıktan sonra, bu takipçileri geri getirmeye mi, yoksa affetmeye mi, yoksa unutmaya mı karar vermelisin. Onları yeniden etkileşime sokmayı denerseniz yayınlarını beğenmek, yorum yapmak ve muhtemelen onları takip etmek için biraz zaman ve enerji harcamanız gerekir. İşletmeler için takipçileri ve müşterileri korumak genellikle oldukça önemlidir. Daha dikkatli olmaları gerekir.

Yazımızda takip etmeyenleri bulmak için yapabileceklerinizden bahsettik. Bir başka yazılarda görüşmek üzere.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir