UygulamalarSosyal Medya

instagram Profilime Kim Baktı, Profilime Bakanlar Görme

Instagram’ı sık kullanıyorsanız, muhtemelen gönderilerinize kimlerin ilgi gösterdiğini merak ediyorsunuzdur. İzleyiciler yorum yapabilir ve beğeniler sunabilir ancak en son fotoğraflarınızın tümünü kimlerin incelediğini yorum ya da beğeni sunmazlarsa nasıl bileceksiniz? Sizlere bu yazımızda instagram profilime kim baktı sorusunun cevabını sunmaya çalışacağız.

[wp_ad_camp_1]

instagram Profilime Kim Baktı, Görebilme Şansım Var Mıdır ?

Cevap: Hem evet hem de hayır. Standart Instagram gönderilerinize kimlerin baktığını veya profilinizi ziyaret edenleri görmenin net bir yolu yoktur. Bir istisna: Bir video veya Boomerang yayınınızdaki görüntüleme sayısını görebilirsiniz, ancak Instagram bunlarla tam olarak etkileşim kuran kişilerin kimler olduğunu söylemez, yalnızca kaç kişinin gördüğünü yani toplam görüntüleme sayısını gösterir. Neyse ki, sadık ve meraklı taraftarlarınızı keşfetmenin başka yollarıda mevcut.

Instagram Öykünüzü Kimlerin Görüntülediğini Nasıl Görebilirsiniz
Instagram Öykünüzü Kimlerin Görüntülediğini Nasıl Görebilirsiniz

Instagram Stories, Instagram’ın yaz boyunca sergilediği Snapchat benzeri özelliktir. Zaten çok büyük bir başarı sağladı-Instagram Hikayeleri, yalnızca iki aylık operasyonun ardından aktif olarak günlük 100 milyon kullanıcıyı geçti. Bunun muhtemel bir nedeni, bu özellik sayesinde içeriğinizi kimlerin görüntülediğini günlük veya saatlik olarak izlemenize izin vermesidir.

 

Peki bu bilgiye nereden ulaşıyorsun? Oldukça kolay. Bir Hikaye gönderdikten sonra ana sayfanın sol üst tarafındaki hikayenize hafifçe dokunup yukarı doğru hızlıca kaydırın veya alt tarafında görünen göz işaretine tıklayın. Hikayenizi kaç kişinin görüntülediğini göremezsiniz ama onu kimin görüntülediğini ve hangi sırayla görebildiğini görebilirsiniz.

 

instagram Profilime Kim Baktı, Uygulamalar Aracılığıyla Görme

Herhangi bir şekilde Android ya da iOS Markete göz atmışsanız ve instagram profilime bakanlar yazmışsanız birçok uygulama gözünüze çarpmış demektir. Fakat bu uygulamaların çoğu sahtedir ve sizlerin kişisel bilgi ve yetkilerinizi çalma amacı ile yazılmıştır. Biz kendimizce bir tane güvenli olan uygulamanın linkini sizlere sunacağız ve bir iki tane de güvenli diye duyduklarımızı. Sizlere de dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Virüs Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır

Who viewed instagram Profile Uygulaması

 

  • Bu araç oldukça basittir ve herkesin kullanması için geliştirilmiştir. Profilinizi kimlerin görüntülediğini ve ne zaman olduğunu size gösterebilir. İşleyiş şekli:
  • Instagram kullanıcı adınızı girin ve tüm ziyaretçi faaliyet kutusunu tıklayın.
  • Profilinizi ziyaret eden tüm kullanıcıların bir listesini alacaksınız.

 

instagram Profilime Kim Baktı
instagram Profilime Kim Baktı

 

  • Profilinizi kontrol eden kişilerin yanı sıra hangi yayınlarınızı görüntülediğini öğrenebilirsiniz.
  • Bu araç, profilinizin tam olarak ne zaman ziyaret edildiğini size sunar
  • O gün profilinizi ziyaret eden insanların bir listesini alırsınız
  • Hangi ziyaretçilerin arkadaşın olduğunuzu ve hangisinin yabancı olduğunu bilirsiniz.

 

 

Diğer Uygulama Linkleri

1) instaview Uygulaması

2) instagram play store

İLGİLİ MAKALE : Whatsapp Profilime Kim Baktı

Bu Uygulamalar Güvenli mi ?

Birçok Instagram kullanıcısı bu uygulamayı çok ilginç buluyor, ancak çoğu bunun bir çeşit aldatmaca veya kötü amaçlı yazılım olduğunu düşünüyor. İnternetteki bilinmeyen uygulamalara güvenmek tehlikeli olabileceği için bunun tam kararını bizde veremiyoruz fakat en güzeli bu tarz uygulamaları kesin bir güvenilirlik yoksa kullanmamaktır.

Birçok sahte uygulama ve araç yalnızca kişisel bilgilerinizi ele geçirmek ve onları uygun gördükleri herhangi bir biçimde kötüye kullanmak istemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu