Hotmail Şifremi Unuttum, Hotmail Hesap Kurtarma İşlemi

Microsoft’un Windows Live paketinin bir parçası olan ücretsiz web posta hizmeti olan Hotmail, size e-posta şifrenizi unuttuğunuzda gizli bir soruyu cevaplama seçeneği sunar. Hotmail hesabınızı kurarken sistem size bazı soru ve cevapları sorar ve gizli cevaplarınızı kaydeder. Bununla birlikte, gizli cevabınızı ve şifrenizi unutursanız, Hotmail size hesabınıza dönüp şifrenizi sıfırlamanıza yardımcı olacak talimatları gönderebilir. Hotmail Şifremi unuttum hesabımı nasıl kurtarırım diyorsanız yazının devamını okuyun.

[wp_ad_camp_1]

Microsoft, Hotmail’i kurucularından Ağustos 2012’de satın aldı ve yazılım devi yenilendi. Outlook.com olarak yeniden adlandırdı. Her hotmail sahibi doğrudan bir microsoft hesabı sahibi olmuş oldu. Bu yüzden hotmail hesap kurtarma işlemi Microsoft hesap kurtarma işlemi ile aynı prosedürü içermektedir.

 

Hotmail Şifremi Unuttum, Hotmail Hesap Kurtarma İşlemi

 

 

 

 

Hotmail Şifremi Unuttum
Hotmail Şifremi Unuttum

 

  • Hesabınıza bağlı bir ikincil eposta adresi varsa veya güvenlik sorularını cevaplamak için ilk seçenek olan Parolamı unuttum kısmına tıklayın.

 

Hotmail Şifremi Unuttum
Hotmail Şifremi Unuttum

 

  • Gelen şifre doğrulama mailindeki linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

 

3 18

  • İkincil mail adresine de erişiminiz yoksa bunlara sahip değilim seçeneğine tıklayın.
  • Hesabınızı kayıtlı ise bir cep telefonuyla doğrulayın (yalnızca bazı ülkelerde bulunur) – Microsoft hesabınızda oturum açın

 

Hotmail Hesabınızın Çalındığını Düşünüyorsanız

Hotmail hesabınız saldırıya uğramış mı ve / veya ele geçirildi mi? Microsoft hesabımı başkasının kullandığından şüpheleniyorum seçin ve Microsoft’a bir güvenlik açığı bildirin

Hesabınızı bildirdikten sonra Malwarebytes ile casus yazılımları bilgisayarınızdan tarayıp kaldırın

Güvenlik açıkları sayfasında bulunan bağlantılar hesabınızın kontrolünü ele geçirmek için en iyi fırsattır.

Hesabınızın başkası tarafından denetlenmesi durumunda [email protected] ve [email protected] adreslerine e-posta da gönderebilirsiniz.

Hotmail müşteri hizmetleri telefon numarası 1.800.386.5550’dir.

İlginizi Çekebilir:
Google Hesap Şifre Değiştirme İşlemi

Microsoft’u aramadan önce lütfen burada listelenen bilgileri bir araya getirin – Hotmail hesabınız saldırıya uğramadan ÖNCE yapmanız gerekenler

Unutmayın ki Microsoft’un size yardımcı olacağına dair bir garanti yoktur.

Hesabınızı geri almanızın ardından hemen şifrenizi, güvenlik soru ve yanıtınızı ve diğer e-posta adresinizi değiştirin.

Güvenlik sorunuzu ve yanıtı değiştirmek için Seçenekler -> Diğer Seçenekler -> Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin.

Kişisel bilgilerinizi doğruladıktan ve güncelledikten sonra hesabınıza erişimi izlemek için Microsoft Hesap Etkinliği Sayfasını kullanın.

Ücretsiz hesaplar için garantili bir destek bulunmadığından, önemli bilgileri herhangi bir ücretsiz e-posta hesabında tutmamak iyi olur unutmayın.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir