instagram Kullanıcı Adımı Unuttum

Fotoğraf ve video sosyal ağ hizmeti Instagram’a giriş yapmak için benzeri olmayan bir hesap adı oluşturmanız gerekir. IOS veya Android cihazınız aracılığıyla giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girersiniz ardından medya yükleyebilir ve profil ayrıntılarınızı değiştirebilirsiniz.

Web ara yüzü oturumuna giriş yaptığınızda, şifreniz dahil olmak üzere profil bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Peki Instagram kullanıcı adımı unuttum diyorsanız hesabınıza nasıl erişeceksiniz ? Bu yazının devamını okuyarak hesabınıza nasıl erişeceğinizi öğrenin.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum: Web Üzerinden Kullanıcı Adı Öğrenme

Instagram adınızı unutursanız, Web ya da mobil arabirimi üzerinden alabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir tarayıcıda Instagram web sitesine giderseniz, “Giriş” düğmesini ve ardından “Şifremi unuttum” bağlantısını tıklayın.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirmek için bağlantı içeren bir e-posta almak için e-posta adresinizi verilen alana yazın; sonra “Şifreyi değiştir” düğmesini tıklayın.

E-postanızda bir mesaj olup olmadığını kontrol edin; şifrenizi değiştirmek için Instagram adınızı ve artı bağlantılar içerecektir. Parolanızı hatırlarsanız, parolanızı değiştirmeniz gerekmez, ancak e-postanız Instagram adınızı içerdiğinden kullanışlıdır. Böylece kullanıcı adınızı öğrenmiş olursunuz

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum: Mobil Telefondan Öğrenme

Cihazınızdaki Instagram uygulamasını açın. Uygulamada hala oturum açtıysanız, adınız navigasyonda görünecektir. Oturumu kapattıysanız, oturum aç düğmesine dokunun. “Şifremi Unuttum” bağlantısına dokunun. E-posta adresinizi girmek için “Kullanıcı Adı veya E-posta” düğmesine dokunun. Instagram, adınızı ve şifrenizi sıfırlama talimatlarını içeren bir e-posta göndereceklerdir. Yine aynı şekilde buradan kullanıcı adınızı öğrenebilir ve şifrenizi de değişebilirsiniz.

Bunların dışında instagram Şifrenizi ya da diğer mail adresinizi de unuttuysanız, başka problemleriniz de var demektir. Hesabınızı kurtarma seçeneklerini okumak için Tıklayın ! Burada mail adresinizi veya şifrenizi bilmesenizde başka hangi yöntemlerle hesabınıza erişebileceğiniz anlatılmaktadır. Umarız sorununuz çözülmüştür.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir