Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android telefonda Silinen fotoğrafları geri getirme işlemini nasıl yapabileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu kılavuzda, silinmiş fotoğrafları en kolay şekilde kurtarmak için ayrıntılı adımları göstermeye çalışacağız.

Genel olarak şunu bilmenizi isteriz ki; tüm fotoğraf, mesaj, whatsapp veya arama kaydı gibi kayıtların geri getirilmesi için, bir tane android data recovery programı gerekli, ardından rootlu telefonunuzu bilgisayara bağlayarak bu programı kullanmaktır. Burada önemli nokta sildiğiniz dosyaları geri getirmek için mümkün olduğunca telefonu daha fazla kullanmayın, yoksa üzerine veri yazılır ve kurtarma şansınız kalmayabilir.

Apple’da olduğu gibi,  iTunes / iCloud yedekleme uygulaması vasıtasıyla yanlışlıkla silinmiş fotoğrafları Son Silinen Fotoğraflar dosyasında gösteren bir yöntemi yoktur Android telefonların. Dolayısıyla, Android telefonda önemli fotoğraflarınızı kazayla silerseniz, onları geri getirmek için ne yapabilirsiniz?

Burada, silinmiş fotoğrafları Android telefonda en kolay şekilde nasıl kurtaracağınızı göstereceğiz, bu nedenle yanıtı bulmak için okumaya devam edin.

Android Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

Silinen fotoğrafları Android’den kurtarmak için PhoneRescue – Android Data Recovery ihtiyacınız olan programdır. PhoneRescue, Android ve iOS kullanıcıları için silinen verileri kurtarmak için geliştirildi – Android Data Recovery, Android telefonlarda fotoğraf gibi silinmiş verileri kurtarmanın kolay bir yolunu amaçlıyor. Aşağıda, PhoneRescue kullanma sebepleri açıklanmaktadır.

  • Silinen fotoğrafları sadece 3 basit adımda Android’den kurtarmanıza olanak tanır ve 1000 resim kurtarmak için  yalnızca 5 dakika yeterlidir.
  • Çeşitli dosya türlerini kurtarmayı destekler. Fotoğrafların yanı sıra, mesajlar, Whatsapp, rehber, videolar, ses dosyaları, takvim vb. Kurtarabilirsiniz.
  • Kurtarma işleminden önce küçük resimlerdeki silinen fotoğrafların önizlemesini destekler. Bu, seçtiğiniz şeyi seçerek kurtarmanızı mümkün kılar.

Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemi

Aşağıda Samsung Cihazı ile Örnek bir kurtarma yolu izlenmiştir.

  1. Adım: PhoneRescue indirme sayfasına giderek Android için İndir’i tıklayın> Samsung. İndirdikten sonra başlatın ve Samsung’u bilgisayarınıza bağlayın.
İlginizi Çekebilir:
Google Play Store Açılmıyor Çözümü
Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
  1. Adım: Kurtaracak fotoğrafları seçin> Sağdaki İleri’yi tıklayın> Silinen fotoğraflarınızı Samsung’da taramak için Derin Tara’yı (Deep Scan) tıklayın.
2kısa 16
  1. Adım: Taradıktan sonra silinen Fotoğrafların listesini görürsünüz> Kurtarmak istediğiniz fotoğrafı seçin> Onları bilgisayarınıza indirmek için sağ köşedeki düğmeyi tıklayın.
Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Telefonda Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Silinmiş dosyaları kurtarmak için Samsung akıllı telefonunuzun rootlu olması(detaylar için tıklayın) gerekiyor. Öncelikle telefonunuz rootlu ise tekrar roota ihtiyaç duymazsınız ve PhoneRescue – Android Data Recovery uygulamasını kullanarak silinen verileri doğrudan tarayabilir ve kurtarabilirsiniz. Telefonunuz rootlu değilse rootlama için talimatları takip edin ve ardından kurtarma işlemini yapın.

Bu güçlü veri kurtarma aracıyla Android tüm telefonlardan silinen fotoğrafları kurtarmak o kadar kolaydır. Farklı programlarla da fotoğraf geri yükleme işleminizi denemek için okuyabilirsiniz.  Ayrıca, ekran kilidini kaldırmanız gerekiyorsa, PhoneRescue – Android Data Recovery size bir yardım eli uzatabilir. PhoneRescue’u indirin – Android Data Recovery’u hemen deneyin!

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir