Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme

Android telefonda silinen arama geçmişini görme yöntemi var mı diyorsanız yazımızda sizin için silinen arama günlüklerini kurtarmayı anlatacağız. En kolay yöntemle Android telefonda silinen arama günlüklerini nasıl kurtarılır birlikte göz atalım.

Çağrı günlükleri, gelen, giden ve cevapsız çağrıları hatırlatır ve o kişileri tekrar aramamıza yardımcı olur. Bu numaralardan bazıları kişi listenizdeyken diğerleri yeni numaralardır. Alanı boşaltmak için arama günlüğünü Android cihazdan silmek bizim için çok yaygındır. Bununla birlikte birkaç gün sonra, önemli olan bir numarayı sildiniz ve kurtarmanın herhangi bir yolu var mı diye araştırmaya bakarsınız.

Aslında dosyaları telefondan sildiğinizde, sadece gereksiz olarak işaretlenir ve dahili depolamaya kaydedilir. Yani bir bilgi kaydederseniz bu silmiş olduğunuz verinin üzerine yazılacaktır. Diyelim yeni birilerini aradınız ya da fotoğraf çektiniz, bu yeni işlemler silmiş olduğunuz verinin üzerine yazılırsa arama kaydını kurtarma imkanınız kalmayacaktır. Bu yüzden Silinen verilerin üzerine yazılmasını önlemek için telefonunuzu kullanmayı bırakmanız önerilir. Ardından, Android telefonundan silinmiş arama günlüğünü bulup kurtarmanıza yardımcı olmak için veri kurtarma aracını kullanın.

Android Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme Programı

Android telefonundan silinmiş arama günlüğünü kurtarmanın basit ve güvenli bir yolunu tercih ederseniz, PhoneRescue adlı bir profesyonel Android ve iOS veri kurtarma aracı en iyi seçimlerden biridir.

PhoneRescue – Android veri kurtarma, silinmiş arama öyküsünün yanı sıra diğer kaybolan dosyaları (kişiler, mesajlar, fotoğraflar, takvim, videolar ve daha pek çok şeyi Android telefonundan kolayca almanıza yardımcı olabilir). Dosyaları bilgisayarınıza kaydetmeyi veya ihtiyaçlarınıza göre telefonu kurtarmayı seçebilirsiniz.

Programı kurmak için PhoneRescue indirme sayfasına gidin, lütfen Android için İndir’i seçin ve telefonunuz için doğru sürümünü seçin. Bizler örnek olarak Samsung cihazlar için PhoneRescue programını ele alacağız.

İlginizi Çekebilir:
Et İşareti Nasıl Yapılır ve Nerelerde Kullanılır?

Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme ve Kurtarma İşlemi

Telefonda silinen arama geçmişini görme işlemi için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Adım 1. PhoneRescue’u başlatın> Android telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme
Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme
  • Adım 2. Arama Geçmişi’ni seçin> İleri’yi tıklayın.

Cihazınızı rootladıysanız(detaylar için tıklayın), Deep Scan fonksiyonu aynı anda kullanılabilir olacaktır. Eğer siz cihazı rootlamadıysanız, başlamak için PhoneRescue cihazınızı rootlayacaktır. Cihazınızı rootlandırma birkaç dakika sürebilir. Lütfen sabırlı olun.

Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme
  • Adım 3. Önizleme yapın ve ihtiyaç duyduğunuz arama günlüklerini seçin> Kurtar düğmesini tıklayın.
Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme
Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme

Silinen arama günlüklerini Android’den kolaylıkla kurtarabilirsiniz ve bunun için  teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Silinen arama kaydını geri getirme hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımıza gidebilirsiniz. Kayıp çağrılarınızı bulmak bu sayede çok kolay olacak.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir