Rehber Kurtarma Programı ve Yöntemleri Nelerdir

Android 1.5’dan Android 4.5’e, daha fazla Android kullanıcısı Android telefonlarını daha yüksek Android işletim sistemine yükseltti ancak zaman zaman bazı sorunlar yaşanabiliyor. Tüm Android telefon kayıtları silinmiş ve yedek yok. Kaybedilen tüm kişileri Android telefondan geri yüklemek mümkün müdür? Bu yazımızda Rehber Kurtarma Programı ve diğer yöntemlerden bahsedeceğiz.

Android Data Recovery, Android telefonunuzdaki tüm silinen, kaybolan kişileri doğrudan Android telefonunuzdan veya Android telefonunuzdaki SIM kartınızdan kurtarmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Buna ek olarak, Andorid veri kurtarma,% 100 risksiz Android cihazından mesajlar, kişiler, videolar, fotoğraflar ve daha fazlasını geri almanıza olanak tanır.

Aşağıdaki öğreticiyi izleyelim ve kaybolan silinen kişilerinizi Android telefonundan kurtarmaya başlayalım.

Android Rehber Kurtarma Programı

Android’in eksik verilerinin geri yüklenmesinin iki yolu vardır:

Yöntem 1: Veri kaybı sonrası veri yedeklemeden nasıl geri yüklenir.

Günümüzde, insanlar genellikle cep telefonu verilerini yedeklemek için sistem yedekleme işlevini veya bulut hizmetleri (Google gibi) kullanıyor. Düzenli yedekleme veya senkronizasyon yapma konusunda iyi bir alışkanlığınız varsa, Android telefonunu sıfırladıktan veya fabrika ayarlarına getirdikten sonra dosyaları kurtarmak daha kolaydır.

  1. Seçenek: Google’dan Android Verilerini Kurtarma

Android cihazınızda Google hesabını kurduysanız ve tüm veriler için senkronizasyonunu etkinleştirdiyseniz, fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra Google hesabınızı telefonda tekrar kurabilirsiniz. Kurulum işlemi sırasında bir seçenek senkronize edilen tüm verileri geri yüklemenize izin verir.

  1. Seçenek: Android Verilerini Yedekten Geri Yükleme

Çoğu Android telefonu yerel yedekleme uygulaması veya işlevi ile donatılmıştır. Verileri düzenli olarak yedeklediyseniz, fabrika ayarlarına getirdikten sonra, “Ayarlar”> “Yedekle ve geri yükle” ye gidin ve verileri yedeklemeden geri yüklemek için en son yedekleme dosyasını seçin.

Yöntem 2: Bedava indirmek için Android veri kurtarma yazılımı denemek

İlginizi Çekebilir:
Google Play Kimlik Doğrulama, Kimlik Doğrulama Sorunu Çözümü

Android’den Silinmiş Kişileri Kurtarma

Adım 1. Android cihazı bilgisayarınıza bağlayın

Lütfen bilgisayarınızdaki Android Data Recovery yazılımını indirin ve çalıştırın. Ardından ana ara yüzden “Veri Kurtarma” yı bulun ve tıklayın.

1 6

Aynı zamanda, USB hattını kullanarak androidinizi bilgisayarınıza bağlayın. Program telefonunuzu başarıyla yönetmeden önce, telefon bir pencere açar, USB hata ayıklamasını açmanız gerekir.

Rehber Kurtarma Programı
Rehber Kurtarma Programı

Android işletim sisteminizin sürümü 4.2.2 veya üstü ise, Android telefonunuzda bir pop-up mesajı olacaktır, USB hata ayıklamasına izin vermek için “Tamam” düğmesine hafifçe vurun.

Adım 2. İstediğiniz dosya türünü seçin

Rehber Kurtarma Programı
Rehber Kurtarma Programı

Ardından, yeni pencerede birçok dosya türü görebilirsiniz. Varsayılan olarak, tüm dosya türleri kontrol edilir. Yalnızca belirtilen dosyayı geri yüklemeniz gerekirse, diğer öğeleri iptal edebilir ve ardından devam etmek için “İleri” yi tıklatabilirsiniz.

  1. Adım. Android’i taramak için tarama modunu seçin

Ardından, telefon verileri için tarama modunu seçmeniz gerekir. Gördüğünüz gibi, program iki mod sağlayacak, biri Standart mod, diğeri Gelişmiş mod. Standart modu öneriyorum çünkü bu mod daha hızlı çalışıyor. İhtiyaçlarınıza göre birini seçin ve ardından “Başlat” ı tıklayın.

Rehber Kurtarma Programı
Rehber Kurtarma Programı

Not: Tarama sırasında cihazınızda görünen bir Süper kullanıcı yetkilendirmesi olabilir. Onu alırsanız, “İzin Ver” inin devamı için tıklayın. Yoksa, bu adımı atlayın.

Rehber Kurtarma Programı
Rehber Kurtarma Programı

Adım 4. Android’de seçili verileri ön izleme ve kurtarma

Rehber Kurtarma Programı
Rehber Kurtarma Programı

Tarama tamamlandıktan sonra, android’inizde bulunan tüm veriler pencerede görüntülenir, bunları önizleyebilir ve daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. Kurtarmanız gereken dosyaları bulduğunuzda onları kontrol edin ve “Kurtar” ı tıklayın.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir