0 1

İndirdiğiniz müziklerin, bir kısmını kesmek (can sıkıcı tanıtımlar gibi) veya bir sürü parçayı kişisel albüm karışımı yapmak için müzik birleştirme programı gerekir. Sizlerde müzik kesme ya da birleştirme işlemi yapmak istiyorsanız, yazını devamında ,;Windows, iOS ve Android için en iyi ücretsiz programları sizler için toparladık.

Windows için Müzik Birleştirme Programı

# 1: MP3DirectCut

İndirmek için Tıkla !

Müzik Birleştirme Programı
Müzik Birleştirme Programı

MP3DirectCut hafif ve şık bir küçük ses editörüdür: onunla çok şey yapamazsınız, ancak yapabildikleri çok iyidir. Temel işlemler arasında kesme, kopyalama, yapıştırma ve ses kaydı bulunur.

Bu uygulamayı en çok tercih ettiren şey, ses dosyalarını önce kendiliğinden sıkıştırmaya gerek duymadan doğrudan manipüle etmesidir. Bu, daha hızlı bir iş akışı ile sonuçlanır, aynı zamanda yeniden sıkıştırılmasına gerek olmadığı için orijinal ses kalitesini de korur.

# 2: Mp3Splt

İndirmek için Tıkla!

Mp3DirectCut gibi, Mp3Splt önce bir sıkıştırma yapmadan bir ses dosyasında çalışabilir ve bu da hızlı bir iş akışı ve ses kalitesinde herhangi bir etki yaratmaz. Bu uygulama çok basittir: yalnızca bir başlangıç ​​ve bitiş saati seçip daha sonra bu seçimi ayrı bir ses dosyası olarak dışa aktarmanız yeterlidir.

Bir albümün tamamını tek bir ses dosyası olarak kullanıyorsanız, Mp3Splt, her parçanın başladığı ve bittiği noktaları işaretleyen CUE dosyalarını kullanarak otomatik olarak bölünebilir. Duraklama algılama özelliğini kullanarak otomatik bölme de mevcuttur. Dışa aktarılan dosyaların ID3 etiketlerini düzenleyebilirsiniz.

# 3: MP3 ToolKit

İndirmek için Tıkla!

MP3 Toolkit, bir şekilde kullanışlı altı ayrı ses işleme aracı grubudur: Dönüştürücü, Ripper, Etiket Düzenleyici, Birleşme, Kesici ve Kaydedici. Bu yazı için, En çok Birleşme ve Kesme konusuyla ilgileniyoruz.

Birleşme, birden fazla ses dosyasını almanıza, istediğiniz herhangi bir sırayla yeniden düzenlemenize, ardından tek bir birleştirilmiş ses dosyası olarak dışa aktarmanıza olanak tanır. Kesici tek bir ses dosyası almanızı, bir başlangıç ​​ve bitiş saati seçmenizi ve ardından bu seçimi ayrı bir ses dosyası olarak dışa aktarmanızı sağlar.

İlginizi Çekebilir:
Windows 10 Otomatik Onarıma Hazırlanıyor

Müzik Birleştirme

Müzik birleştirme programı mp3 şarkı ve diğer sesleri birleştirmenizi sağlayacaktır. Bazen cihazlara indirilen müzikleri parça parça dinlemek yerine daha çok bir bütün haline getirmek ve onları bir arada dinlemek isteriz. Kişisel bir albüm haline getirme isteği her ne kadar ilk başlarda kulaklara çok hoş gelse bile bazen oldukça zor olabilir.

Bu yüzden de aslına bakılacak olursa her şeyin adım adım takip edilmesi çok kısa sürede istenenleri yapmaya fırsat sunacaktır. Şu an kurulumları tamamlanan müzik birleştirme programları ile mp3 şarkı dinlemenin ne kadar keyifli bir halde olabileceğini görebileceksiniz. Bunun için sadece belirli adımları takip etmek de yeterli olacak. Birçok uygulama ile istekler en rahat halleri ile sağlanabilecek düzeydedir.

iPhone için Müzik Birleştirme Programı

İndirmek için Tıkla !

Bu, videonuza arka plan müziği eklemek için iyi bir uygulama olacaktır. Videolarınıza bir ses dosyası ekleme konusunda sahip olduğunuz tüm endişeleri ortadan kaldıracak, çünkü videoların özellikleri bunun için tasarlanmıştır. Sesi kısaltarak ses efektleri ve geçişler ekleme gibi ek donanımlarla bu uygulamayı kullanarak videonuza bir sesli mesaj kaydedebilir ve videonuza video ekleyebilirsiniz.

Android için Müzik Birleştirme Programı

Android için birçok ses ve müzik düzenleme programı paylaşmıştık. Linke tıklayarak bunları inceleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir