Teknoloji

Şarjlı Led Ampül Nedir, Nasıl Çalışır?

LED Ampül ışık oluşturmak için yarıiletken ve elektrominesans kullanan bir ışık kaynağıdır. Şu anda LED lambası verimliliği nedeniyle çok popüler oldu ve çoğu kişi ‘yeni’ bir teknoloji olduğunu sanıyor. Fakat LED, 50 yılı aşkın bir süredir mevcuttur ve üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Çoğunlukla kullanıldığı alanlar ; küçük ve büyük lambalar, trafik ışıkları, büyük video ekranları, işaretler, sokak aydınlatması, Şarjlı LED Ampül…

[wp_ad_camp_1]

Beyaz LED’lerin son zamanlarda ki gelişimi, onu diğer beyaz ışık kaynaklarının yerini alması için birçok neden ortaya koydu. Bu nedenlerden bazıları, tasarruflu olması, daha uzun ömürlü ve dayanıklı olması ve aynı miktar enerji ile daha fazla ışık yayabilmesi diyebiliriz. Bu özellikleri, uzun yıllardır enerji sektöründe hizmet veren biz RESITAL LED firmasının da iştahını kabartmış ve mükemmel bir yeniliğe imza atmamıza ilham olmuştur. Yeni teknoloji olan Şarjlı LED Ampül’ü biraz daha yakından tanıyalım.

Şarjlı LED Ampül Nedir

Şarjlı LED Ampül, LED teknolojisinin sağladığı inanılmaz esneklik ve geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde Ampülün içerisinde uzun süre dayanabilecek şekilde enerji depolayan ve akıllı sensörleri sayesinde elektrik kesildiğini anlayan ve ardından içerisindeki depoladığı enerjiyi kullanan bir teknolojidir.

Şarjlı LED Ampül, başka bir sektörü ortadan kaldırmaya aday olmuş gelişmiş bir teknolojidir. Bundan sonra şarjlı bir ampül ya da fener alma ihtiyacı ortadan kalkacaktır. En önemlisi evinizde otururken elektrik kesintisinden dolayı ışıksız kalma dönemi sona ermiştir. Geliştirdiğimiz özel batarya dayanıklılığı teknolojisi ile rakiplerinin yanından bile geçemediği Resital Akıllı LED Ampülü sizlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

En iyi Şarjlı LED Ampül Hangisidir

En iyi Şarjlı LED Ampül
En iyi Şarjlı LED Ampül

Bizim yaptığımız araştırmalara göre Şarjlı LED Ampülde devrim yapan yerli bir firma var diyebiliriz. Resital LED Akıllı Ampül ile aşağıdaki birçok özelliği kullanabilirsiniz;

  • En önemlisi , Ampül kırılmazdır ve öyle florasanda olduğu gibi, oynatırsam ya da dokunursam kırılır mantığı hiç yoktur.
  • 4 saat boyunca , enerji almadan ışık verebilir. Evet elektrikler kesildiğinde tam 4 saat hiç kesilme yapmadan aynı lümende ışık verebilir.
  • Akıllı olduğundan dolayı elektrik kesildiğini ya da sizin kontak kapattığını rahatlıkla anlar
  • Işıklandırma Sistemi ve Watt değerleri oldukça iyidir
  • Güvenlidir, birçok ampül firması bazı güvenlik önlemlerini atladıklarından, yangın ya da başka bir kötü sonuca sebep olabilirler.
  • Uygun fiyatlı olmasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu