iphone 11 kutu içeriği

Çıktığı yıldan itibaren ülkemizde yoğun ilgi gören iPhone 11 kutu içeriği almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Gelişen teknolojide her sene yeni bir modelini piyasaya süren Apple markasının fiyat performans olarak ülkemizde en çok satan modeli iPhone 11 oldu. Hem özellikleri hem de fiyatıyla Apple kullanıcılarının en çok tercih ettiği modellerden oluyor. Renk olarak siyah, yeşil, sarı, mor, beyaz, kırmızı; bellek olarak 64 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere iPhone 11 modellerinin hepsi aynı kutu içeriğine sahiptir. Yazımızda almayı düşünenler için iPhone 11 kutu içeriğinden bahsettik. Fiyata dahil olan kutunun içerisindekileri ve ekstra almanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

iPhone 11 kutu içeriği haricinde almayı düşünenlerin merak ettiği bir diğer konuda iPhone 11 Fiyatı Düşer mi? konusudur. İlgili yazımızdan faydalanarak konu hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

iPhone 11 Kutu İçeriği ve Açılımı

iphone 11 kutu içeriği

iPhone 11 aksesuarlı kutu ve aksesuarsız kutu olarak iki farklı şekilde satılıyor. İkisinin içeriği birbirinden farklı ve doğal olarak fiyat farkı oluşuyor. Öncelikle herkesin satın aldığı şekli olan aksesuarsız kutu içeriğine göz atalım. Artık genelde bu şekilde satılıyor ancak kolaylık olmasını isteyenler aksesuarlı kutu edinebiliyor. Aksesuarsız kutu aldıysanız telefon için gereken orijinal parçaları Apple web sitesinden veya teknoloji mağazalarından edinebilirsiniz.

iPhone 11 kapalı kutu içeriğinde sadece telefon ve adaptör kablosu bulunuyor. Artık yeni iPhone modelleri içerisinde güç adaptörü ve kulaklık bulunmuyor. Bu durum kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılansa da Apple marka yeni telefonlar bu şekilde satılmaya devam ediyor. İçerisinde sadece bilgisayar bağlantısıyla uyumlu adaptör kablosu bulunuyor. Gerekli olan şarj adaptör başlığı ve kulaklık gibi aksesuarları kendiniz almanız gerekiyor. İçerisinde bunun haricinde telefonun kullanım kılavuzu bulunuyor.

iPhone 11 Aksesuarlı Kutu

iPhone 11 aksesuarlı kutu içerisinde artı olarak kablolu kulaklık ve şarj adaptör başlığı bulunuyor. Bunlar telefonun günlük kullanımında ihtiyaç duyulan aksesuarlardır. Eskiden bütün bunları içerisinde barındıran Apple markası artık isteğe bağlı olarak bu şekilde satıyor. Aksesuarlı kutu modeli fiyatı daha fazla olsa da içerisinde gerekli bütün malzemeleri barındırdığı için daha mantıklı oluyor. Şarj adaptör başlığı ve kablolu kulaklık telefon için gereken ana malzemelerdendir.

İlginizi Çekebilir:
Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma İşlemi

Sonrasında ekstra olarak dilerseniz hızlı şarj, kablosuz airpods gibi aksesuarları keyfinize göre edinebilirsiniz ancak ilk etapta telefonu şarj edebilmeniz ve sesini anlayabilmeniz için kulaklık gerekli oluyor. iPhone 11 satın alırken aksesuarlı kutu ve aksesuarsız kutu ibarelerine dikkat edin. İçerisinde gerekli olan malzemelerin olmasını istiyorsanız aksesuarlı kutu edinebilirsiniz.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Kutu İçeriği

iPhone 11 modelinin gelişmiş hali olan Pro ve Pro Max modelleri de ilgi gören telefonlar arasında oluyor. Boyut ve özellik olarak geliştirilmiş olan bu modeller büyük telefon kullanmayı sevenler tarafından tercih ediliyor. iPhone 11 modeline göre fiyat olarak farkı bulunuyor. Hafıza olarak 64 GB, 128 GB ve 256 GB; renk olarak gri, siyah, beyaz, altın ve pembe çeşitleri bulunuyor.

iPhone 11 kutu içeriğinden farklı olarak iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kutu içeriği daha işlevseldir. İçerisinde gerekli olan aksesuarları da barındırır. Fiyat olarak daha yüksek olduğu için içerisinde kulaklık, adaptör gibi gerekli aksesuarlar bulunmaktadır. Kutu içeriğinde telefon, kablolu kulaklık, şarj kablosu, şarj adaptörü, kullanım kılavuzu ve bütün modellerde olduğu gibi sim kart iğnesi yer almaktadır. Bütün iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kutu içeriği bu şekildedir.

iPhone 11 kutu içeriğinde şarj adaptörü ve kulaklık gibi aksesuarların bulunmaması Apple markasının sonradan verdiği bir karardır. Bu karar iPhone SE, iPhone XR ve iPhone 11 modelini etkilemiş; üzerinden yıllar geçmiş olan bu modellerin kutu içeriğinden güç adaptörü, kulaklık gibi aksesuarlar çıkarılmıştır. Güncel olarak içeriğinde aksesuar bulunan modellerde sonrasında böyle bir karar verebilir ve kutu içeriği değişebilir. Yeni modellerin çıkmasıyla eskide kalan modeller için böyle durumlar söz konusu olabilir.

iPhone 11 kutu içeriği yazımızda içindekilerden bahsettik. Almayı düşünüyorsanız aşağıdaki videodan yararlanarak fikir sahibi olabilirsiniz. Apple iPhone sayfasından telefonları karşılaştırabilir, farklı modellere göz atabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir