instagram Takip Edilenleri Silme

Yazımızda instagram takip edilenleri silme ya da sizin takip ettiğiniz ama sizleri takip etmeyen kişileri topluca silmeye bakacağız. Topluca takibi bıraktıracak birkaç Tool paylaşacağız. Bugün bu yöntemlerden birini kullanarak tüm takip ettiklerinizden anında kurtulabilirsiniz.

Unfollowers for Twitter, Instagram and Facebook Uygulaması ile Instagram Takip Edilenleri Silme

Bu, Twitter ve Instagram bağlantılarınızı (takipçiler / takipçiler / takip edilmeyen kullanıcılar) yönetmek için en popüler araçlardan biridir. 10 milyondan fazla şaşırtıcı kullanıcısı ile Twitter ve Instagram takipçi takip etmeyen izleme işini en iyi yapan program gibi duruyor.

Zamanınızı kurtarmanın bir diğer gelişmiş yolu, Gerçek ve Aktif Instagram İzleyicilerini satın almanızdır. Profilinizi temizlemeli ve takipçilerini aynı anda toplu satın alarak daha güçlü bir sosyal medya hesabına sahip olabilirisin.

Crowdfire – Büyüme, Yayınlama ve Analiz Programı ile Twitter ve Instagram Takip Edilenleri Silme

instagram Takip Edilenleri Silme
instagram Takip Edilenleri Silme

CrowdFire uygulaması, IOS ve Android için mobil uygulama olarak sunuluyor ve kolay kullanım için masaüstü sürümünü kullanabilirsiniz, şu anda bu işlemi açıklamak için masaüstü sürümünü kullanıyorum, mobil sürüm bazı kullanıcı arayüzü değişiklikleri ile aynı kalıyor. Giriş yaptıktan sonra soldaki taraftan takip edilmeyenler, hayranlar, Son gönderenler, etkin olmayan takipçiler, hepsi takip eden, kopyalananlar, anahtar kelime takip, Beyaz liste, kara liste, arkadaş kontrolü ve Otomatikleştiren bölümlerinden oluşan bir menü göreceksiniz;

Friend or Follow Uygulaması ile Twitter ve Instagram Takip Edilenleri Silme

instagram Takip Edilenleri Silme
instagram Takip Edilenleri Silme

Bu oldukça kolay ve kullanıcı dostu uygulama ile, belirli bir süre aktif olmayan ve sizleri takip etmeyen kullanıcıları takibi topluca bırakabilirsiniz.. Sizi takip etmeyenleri açığa çıkararak sizi heyecanla takip eden kullanıcıları büyük miktarlarda takip etmeyi kolaylaştıracaktır. İstenmeyen Twitter ve instagram kullanıcılarını silmek için zaman ve çaba sarf etmeden size yardımcı olma yöntemi olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Trend Topicler Nedir ve Nereden Bakılır?

Sizlere Instagram takip edilenleri silme ile ilgili birkaç uygulama önermeye çalıştık. Play Store ve App Store’da daha onlarcasını görebilirsiniz. Sadece “instagram unfollow” yazmanız yeterli olacaktır. Sizlere tavsiyemiz bu toplu uygulamalardaki tool’larla bu işleminizi kolayca yapmanızdır. Yoksa profesyonel şekilde sizlerin kodlama yaparak bu işi yapması gerekecektir. Sonraki instagram direct mesaj nasıl kullanılır yazımızı okumanızı şimdiden tavsiye ederiz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir