Twitter Hesap Kapatma Linki

Twitter hesap kapatma linki ve yöntemi hakkında detaylı bilgilerden yazımızda bahsettik. Siz de bu sayede hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Twitter, insanlarla ve kurumlara bağlanmak için mükemmel bir sosyal ağdır. Facebook ve Google + ‘nın benzer hizmetleri olduğunu ancak Twitter’ın bu ikisinden çok farklı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Twitter, en sevdiğiniz film yıldızı ya da işadamı ile hemen hemen (eğer Twitter hesapları var ise) bir konuşma yapmanıza yardımcı olabilir. Her türlü etkileşimi destekleyen demokratik bir ortam, ancak bu yüzden herkes için değil, dolayısıyla Facebook kadar popüler değil. Twitter hesap kapatma linki ve yöntemi hakkında detaylardan bahsedelim.

Sadece denemek için bir Twitter hesabı oluşturan insanlar var ve çoğu zaman bunu güncellemek için zaman veya fırsat bulamıyorlar. Bu tür kullanıcılardan biriyseniz ve çevrimiçi varlığınızı Twitter’dan silmek istiyorsanız, hesabınızı nasıl devre dışı bırakabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Twitter Hesap Kapatma Linkiyle Hesabı Devre Dışı Bırakma

Adım 1: Bir web tarayıcısı kullanarak Twitter hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki kullanıcı açılır menüsünden “Ayarlar ve Gizlilik” sekmesini seçin.

Twitter Hesap Kapatma Linki
Twitter Hesap Kapatma Linki
  1. Adım: Ayarlar’a tıkladıktan sonra, Twitter hesabınızın ayar sayfası hesabınızın tüm detaylarını değiştirebilirsiniz. Sayfanın alt kısmına gidin ve Hesabımı devre dışı bırak linkine tıklayın.
Twitter Hesap Kapatma Linki
Twitter Hesap Kapatma Linki
  1. Adım: Twitter, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce son bir kez emin olacaktır. İşlemi bitirmek için @ <twitter takma adını devre dışı bırak> düğmesini tıklayın ve hesap şifrenizi girin.

***Twitter Hesap Kapatma Linki için Tıklayın***

***Direk Twitter Hesap Kapama Onay Sayfası için Tıklayın***

Hesabı devre dışı bıraktıktan sonra, otomatik olarak çıkış yapacaksınız. Bu şekilde bir nevi hesabınız kapatılmak üzere dondurulmuş sayılır. Hesabınızı kalıcı olarak silmek yerine dondurmak yani geçici olarak kapatmak istiyorsanız Twitter Hesap Dondurma işlemi için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Instagram Şifre Yenileme Yöntemleri Nelerdir?

Twitter Hesabını Yeniden Etkinleştirme

Bir Twitter hesabını devre dışı bıraktıktan sonra, Twitter size kararınızı ikinci bir kez düşünmeniz için 30 günlük bir yetkisiz kullanım süresi sunar. Hesabınızı kapatmak için önümüzdeki 30 gün içinde Twitter hesabınıza giriş yapmazsanız, Twitter hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Bununla birlikte, bu arada tekrar Twitter’a giriş yaparsanız, Twitter hesabınızı anında yeniden aktifleştirecektir. Hesabınız hiç vakit kaybetmeden etkinleştirilecek, ancak Twitter için, takipçileriniz, favori tweet’leriniz gibi tüm hesap verilerinizi toplamak biraz zaman alabilir.

Böylece Twitter hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Twitter hesabınızı yeniden etkinleştirebileceğiniz maksimum 30 gün olduğunu unutmayın, bu devre dışı bırakma butonuna basmadan önce bir düşünce daha verilmesi gerektiğini unutmayın.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir