iPhone kilit ekranına yazı yazma

Kilit ekranı iki farklı amaca hizmet eder: Kamera, Siri, Kontrol Merkezi ve daha fazlası gibi tonlarca özelliğe hızlı ve kolay erişim sağlar ve ayrıca iPhone veya iPad’inizin özel içeriğine yetkisiz erişimi engeller. iPhone kilit ekranına yazı yazma işleminin kolayca nasıl yapıldığını öğrenmek için yazının devamını okuyun.

Duvar kağıdınızı kendiniz yapmak için kesinlikle değiştirebilirsiniz, ancak Kilit ekranınızın kilitli olmasını tercih ederseniz birçok kolaylığı da devre dışı bırakmış olursunuz. Kilit ekranınızı nasıl özelleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır!

iPhone Kilit Ekranına Yazı Yazma

İPhone veya iPad’iniz Kilit ekranında Apple’ın varsayılan duvar kağıdı ile birlikte gelir, ancak Apple’ın galerisindeki başka bir görüntüylee, birkaç hareketli duvar kağıdından birine veya hatta 3D Dokunduğunuzda animasyon yapan bir Canlı Fotoğraf’la değiştirebilirsiniz (iPhone’unuz veya iPad bunu destekler).

  • Ana ekrandan Ayarlar’a girin.
  • Duvar Kağıdı’na dokunun.
  • Yeni Duvar Kağıdı Seç’e dokunun.
iPhone kilit ekranına yazı yazma

Seçmek istediğiniz yeni duvar kağıdına dokunmanız yeterlidir.

Dinamik Duvar Kağıdı: Ekranın etrafında yüzen ve cihazınızın hareketine yanıt veren daireler. Güzel dinamik duvar kağıdı örnekleri.için Tıkla!

En güzel ekran kilitleri için Tıkla!

Özetle, kilit ekranına dilediğiniz yazıyı yazmak istiyorsanız, öncesinde bu yazıyı fotoğraf şeklinde ayarlamanız ve duvar kağıdı olarak seçmeniz gerekir. Peki hangi apple modelinin ekran boyutu nedir diye merak ediyorsanız aşağıdaki tablodan öğrenin.

iPhone Models Ekran Çözümü

iPhone XR 828 x 1792

iPhone XS Max 1242 x 2688

iPhone XS 1125 x 2436

iPhone X 1125 x 2436

iPhone 8 Plus 1080 x 1920

iPhone 8 750 x 1334

iPhone 6, 6s, and 7 Plus 1080 x 1920

Phone 6, 6s, and 7 750 x 1334

iPhone 5, 5s, 5c, and SE 640 x 1136

iPhone 4 and 4s 640 x 960

Varsayılan ayarlardan memnun değilseniz, seçeneklerinizi ayarlayın:

İlginizi Çekebilir:
iPhone instagram Bildirim Gelmiyor Çözümü

Fotoğraflarınızdan biriyse, fotoğrafınızı kaydırabilir ve tam olarak istediğiniz şekilde çerçevelemek için yakınlaştırıp yakınlaştırabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir