iPhone Kilit Ekranı Saat Kaldırma

Apple iPhone modelleri kilit ekranında, saat ve tarihi gibi önceden yüklenmiş birçok Uygulama ve özelliğe sahiptir. Başta yüklü gelen bu saat özelliğini kaldırmak isteyen kullanıcılar oluyor. iPhone kilit ekranı saat kaldırma işlemi mümkün mü bunun cevabını bu yazımızda anlattık.

[wp_ad_camp_1]

iPhone Kilit Ekranı Saat Kaldırma Mümkün Mü?

İPhone kullanıcıları, saat ve tarihi iPhone’larındaki kilit ekranından kaldırmak istiyor, ancak kaldıramıyorlar. Ne yazık ki, Apple iPhone’unuzu jailbreak yapıp Ayarları özelleştirmediğiniz sürece Kilit ekranından saat ve tarihi kaldırmanıza izin vermez. Eğer jailbreak yaparsanız , duvar kağıdınızı saat ve tarih görünmeyecek şekilde değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz. 

Kilit ekranınızda farklı değişiklikler yapmak istiyorsanız Kilit Ekranına Yazı yazma yazımızı inceleyin.

Kilit ekranında birden çok saat görüntüleyebilmek çok güzel olurdu! Süper havalı görünecek ve başka bir ülkede saatin kaç olduğunu her zaman bilirsiniz. Başka bir duruma taşınan veya uzun mesafeli ilişkiler içinde olan kişiler bu özellikten yararlanabilir.

Eşinizin kasabasında veya ailenizin eyaletinde saatin kaç olduğunu her zaman bilirsiniz; olası yanlış anlamaları önlemeye yardımcı olur. Hala uyurken onları aramaktan asla vazgeçemezsiniz. Ne yazık ki, iPhone bu özelliği desteklemiyor.

Tabii ki, birden fazla saat gösteren çeşitli uygulamaları indirebilir ve bunları kullanabilirsiniz. Ancak uygulamadan ayrıldığınızda, Kilit ekranınızda yine aynı şeyle karşılaşırsınız.

Saat uygulamanıza entegre edilmiş Dünya Saati’ni her zaman kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar yer ekleyebilirsiniz ve aşağıya doğru ilerleyebilir ve orada saatin kaç olduğunu görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Dünya Saati’ne girmek, Artı işaretine dokunmak ve bir şehir seçmek. Liste, ABD’deki tüm büyük şehirlerin yanı sıra bazı önemli dünya başkentlerini de içeriyor.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir