Google Yedeklenen Fotoğraflar Nerede Görüntülenir

Google Fotoğraflar, akıllı telefon kullanıcısının kullanabileceği en iyi uygulamalardan birisidir. Bu program, kullanıcının fotoğraflarını ve videolarını Android cihazlarından yedeklemesini sağlar. Bu, Android cihazınızdan verilerinizi yedeklemek için inanılmaz bir programdır. Google yedeklenen fotoğraflar nerede görüntülenir bilmek istiyorsanız yazının devamına bakabilirsiniz.

Google Yedeklenen Fotoğraflar Nerededir?

Google fotoğraf yedeklemesinden sonra, Google yedeklenen fotoğraflar nerede görüntülenir bilmek istiyorsanız, size yardımcı olması için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Google Drive hesabınızda oturum açtığınıza emin olun
  • Google fotoğraflar Uygulamasına girin.(Aşağıda resmi görünen uygulamayı bulmanız gerekmektedir. Telefonunuzda bu resmş içeren uygulamayı açtığınızda fotoğraflar görünmeye başlayacaktır)
  • Artık yedeklediğiniz fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.
  • Fotoğrafları kaydetmek istiyorsanız, sağ tıklayın ve İndir’i seçin.
indir
Google Yedeklenen Fotoğraflar Nerede

Ancak, Google Fotoğraflar’ın çalışmadığı durumlar da vardır. Her kullanıcı deneyiminin en yaygın sorunlarından biri, verilerini yedeklemekte sıkışıp kalmaktır.

Google hesabınızın ne olduğunu öğrenmek için Tıkla!

Google Yedekleme Çalışmıyorsa Sebepleri Nelerdir?

1. Çözüm: Google Fotoğraf Ayarlarınızı Kontrol Edin

Verilerinizi Android cihazınızdan yedeklemenizde neden sorun yaşadığınızı ayırt edebileceksiniz. Aşağıdaki adımları takip et.

1. Google Fotoğraflar’ı mobil cihazınızdan başlatın.

2. Google hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun.

3. Devam edin ve Yardım düğmesine dokunun

4. İlk seçeneğe bakın ve ne yazdığına bakın. Ekranınızda gördükleriniz için aşağıya bakın ve ne yapmanız gerektiğini kontrol edin.

“Bağlantıyı Bekleyin” veya “WiFi’yi Bekleyin” – Ekranınızda bu mesajı görürseniz, devam edip ağ bağlantınızı kontrol etmeli ve güçlü ve sabit bir WiFi bağlantısına bağlı olup olmadığınızı görmelisiniz.

“Yedekleme ve Senkronizasyon kapalı” – Bu mesajı görebildiyseniz tek yapmanız gereken yedeklemeyi açmak ve ayarlarınızdan senkronize etmektir.

“Bir Fotoğraf veya Video Atlandı” – Bu iletileri görürseniz, yedeklemeye çalıştığınız bir veya daha fazla dosyanın Google Fotoğraflar’ın gereksinimlerini karşılamadığı anlamına gelir. Yüklenecek fotoğraf ve videolarla ilgili gereksinimler şunlardır.

  • Fotoğraflar – 75 MB veya 100 megapikselden fazla olmamalıdır
  • Videolar- 10 GB’ı geçmemelidir
İlginizi Çekebilir:
Laptop Ekran Kartı Değişimi Nasıl Yapılır?

“Fotoğrafları yedekleme” veya “Yedekleme tamamlandı” – Bu mesajları görebiliyorsanız, fotoğraflarınızın Google Fotoğraflar’a kaydedilmesi gerektiği anlamına gelir.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir