vpn eklentisi

Merhabalar, internet dünyasında sürekli yasaklanan siteleri düşündüğümüzde vpn artık kaçınılmaz bir son olmuştur. 2019 yılı için kolayca kurup , ücretsizce kullanabileceğimiz vpn uygulamalarını inceledik ve en iyi VPN eklentisi hakkında detayları sizlere sunmaya karar verdik.

En iyi VPN Eklentisi hangisidir

Önceleri hotspot shield ve zenmate’in açık ara önde götürdüğü sektörü bu yıl windscribe uygulamasının önde götürdüğünü söyleyebiliriz. Kolayca ücretisiz üye olunup ardından eklentisini indirip giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Vpn nedir diye soracak olursak hepimiz kısaca VPN uygulamalarının ip adresimizi değiştirerek bizleri farklı lokasyonda gösterdiğini biliriz. Ama yasal olmayan işlere bu şekilde karışmayı hiç düşünmeyin çünkü cihazınızın ayrıca cihaz ip’si rahatlıkla takip edilebilmektedir. Başkasının ip adresinin bulmak için tıklayın ! Kısaca VPN ile sadece kullandığınız yolu gizliyorsunuz fakat araç halen daha sizin aracınız olduğu bellidir.

Torrentsiz Olmaz

Öte yandan hangi torrent uygulaması ücretsiz ve hızlıca çözüm sağlar diyorsanız sizlere tavsiyemiz rargby sitesi olacaktır. En iyi VPN eklentisi ardından en iyi yabancı torrent benim için rargby’dir diyebilirim. Torrent uygulaması olarak da utorrent şiddetle öneririm. Böylece bu muhteşem üçlü sayesinde internet ortamında indiremeyeceğiniz bişey kalmayacaktır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir