Sosyal Medya

Twitter isim Değiştirme , Kullanıcı Adı Değiştirme İşlemleri

Twitter’da kullandığınız adınızı değiştirmek isteyebileceğiniz çeşitli nedenler olabilir. Bununla birlikte, nedeni ne olursa olsun, bu çok basit bir işlemdir ve sadece birkaç saniye içinde yapılabilir. Twitter isim değiştirme işlemini tüm detaylarıyla aktaracağız. Twitter’ı yeniliyorsanız ve Twitter adınızı veya kullanıcı adınızı nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, buradan öğrenin. Twitter’da İsim ve Kullanıcı Adını değiştirerek, her iki şeyi de açıkladık.

[wp_ad_camp_1]

Twitter isim Değiştirme İşlemi

Bu adım adım bir işlemdir. Her adım ayrıntılı olarak açıklanmıştır ve hepsi çok basittir.

Aşama 1:

Önce, herhangi bir tarayıcıyı açarak Twitter hesabınıza giriş yapın. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizi isteyecektir. Kullanıcı adı yerine e-posta kimliği de koyabilirsiniz. Ardından giriş düğmesini tıklayın ve sizi Twitter ana sayfasına götürecektir.

Adım 2:

Bir sonraki adım, profilinize gitmektir. Fotoğrafınıza tıklayarak bunu yapabilirsiniz.

 

Twitter isim Değiştirme
Twitter isim Değiştirme

 

Aşama 3:

Twitter profilinizde, ekranın sağ tarafında bulunan Profili düzenle’yi tıklayın.

 

Twitter isim Değiştirme
Twitter isim Değiştirme

 

  1. Adım:

Profil fotoğrafınızın hemen altında, Twitter adınızın alanı bulunur. İstediğiniz ismi ekleyin ve tamamlandığında, ekranın sağ tarafındaki Değişiklikleri kaydet düğmesine tıklayın.

 

Twitter isim Değiştirme
Twitter isim Değiştirme

 

Bu kadar. Artık adınızı değiştirdiniz. Profilini düzenle bölümünde profil fotoğrafınızı değiştirebilir, biyografi, konumunuzu ve başka birkaç şey değiştirebilirsiniz.

Twitter Kullanıcı Adınızı Değiştirme

Twitter’da Kullanıcı Adı Değiştirme de çok basittir. Aşağıdaki adımları takip edin;

Aşama 1:

Önce kullanıcı adı, şifre veya başka e-posta kimliği ve şifresi gibi tüm ayrıntıları girerek Twitter hesabınıza giriş yapın. Ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Parolanızı unuttuysanız, ‘parolamı unuttum’ düğmesine tıklayın; bu, hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Adım 2:

Profil resminizin bir resmini oluşturan bir profil simgesi olabilecek gri renkli dişli çark simgesine dokunun. Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine tekrar tıklamanız gereken bir açılır menü getirecektir.

İlginizi Çekebilir:
Twitter Toplu Tweet Silme 2022

 

Twitter kullanıcı adı Değiştirme
Twitter kullanıcı adı Değiştirme

 

Aşama 3:

Ardından, sol taraftaki hesap sekmesini tıklayın. Kullanıcı adı, e-posta gibi çeşitli alanlardan oluşan bir arayüz sunulacak. Kullanıcı adı alanına hafifçe vurun ve istediğiniz kullanıcı adını yazın. Kullanıcı adı benzersiz olmalıdır, bu nedenle sayıları eklemeyi deneyin, altını çizin vb. Seçtiğiniz kullanıcı adı alındığında başka bir kullanıcı adı seçmeniz istenir.

 

Twitter kullanıcı adı Değiştirme
Twitter kullanıcı adı Değiştirme

Aşama 4.

İşlem bittikten sonra, ‘Değişiklikleri kaydet’ düğmesini mavi renge tıklayın ve yeni kullanıcı adınız kaydedilecektir. Daha fazla detay için bakabilirsiniz. Tıklayın

Ad veya kullanıcı adındaki bu değişikliğin takipçileriniz veya doğrudan iletileriniz üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır. Twitter hesabınızla ilgili her şey aynı kalacaktır.

Bu nedenle, Twitter’daki isim ve kullanıcı adını değiştirmek çok basit bir süreçtir, bu nedenle tek yapmanız gereken yukarıda belirtilen adımları takip etmektir. İsterseniz, adı ve kullanıcı adı da Twitter uygulaması kullanılarak değiştirilebilir. İşlem, ad için profil fotoğrafınıza veya kullanıcı adının dişli çark simgesine dokunmanız gereken yerle neredeyse aynıdır ve daha sonra yukarıda açıklananla aynı işlemi takip etmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu