Kategorisiz

Play Store Nasıl İndirilir

Play store sizleri mobil uygulama dünyasına açan bir kapıdır. Normalde bir cihaz aldığınızda play store otomatik yüklü gelir. Fakat bir şekilde bunu silmeyi başardıysanız ve play store nasıl indirilir diye merak ediyorsanız yazının devamını okuyun.

[wp_ad_camp_1]

Play Store Nasıl İndirilir

Play store cihazınızda olmadığına göre telefonunuz rootlanmış demektir. Çünkü rootlama yapılmayan cihazlarda play store silinemez. Sistem izin vermez. Root’lu telefonunuza play stroe APK’sını indirirek kurulum yapabilirsiniz. Siz yine APK’yı cihazınıza indirmeden

Uygulamalar-> Yüklü Uygulamalar-> Hepsi seçeneğinden yülü olup olmadığını kontrol edin. Belki sadece arayüzden silmişinizdir ve uygulama cihazınızda duruyordur. Eğer silindiğine eminseniz?

Google Play Store İndir Telefona Nasıl İndirilir

Link’e tıklayın ve indirme sayfasına gidin. Ardından dosyayı telefonunuza indiirn ve kurmaya başlayın. Artık sizin de bir play store’nuz var demektir.

Son olarak şunu söyleyelim, eğer cihazınızdaki önemli bilgilerin yedeğini alırsanız, telefonunuzu yazımızda gösterildiği gibi sıfırlayarak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Ardından play store otomatik olarak yüklü gelecektir.

Play store nasıl indirilir hakkında kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermeye çalıştık. Apk linki çalışarak sizlere bir

Alternatif link verelim.

Ayrıca play store hesabınızı yeniden açmanız gerekiyorsa ya da play store hakkında daha fazla bilgi almak için Play store hesap açma yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu