iPhone Telefon Arama Geçmişi Görme

İPhone cihazlarında arama geçmişini görmek gerçekten basit ve kolaydır. Bir iPhone arama geçmişini görüntüleme nedeniniz ne olursa olsun, gelen ve giden aramaları, ilgili telefon numaralarını, aramaların tarihini ve sürelerini görebilirsiniz. Bu yazımızda iPhone telefon arama geçmişi görme işlemini hem telefondan , hem iCloud üzerinden hem de farklı uygulamalar aracılığı ile nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

[wp_ad_camp_1]

iPhone Telefon Arama Geçmişi Görme Yöntemleri

Adım 1: Telefon Simgesini Tıklayın iPhone telefon simgesi

Adım 2: Son Kullanılanlar Simgesini Seçin

Adım3: Telefon simgesini açtıktan sonra, ekranınızın altında Hızlı Arama, Son Aramalar, Kişiler, Klayve ve Sesli Mesaj’yı içeren bir çubuk görmeniz gerekir. Saat gibi görünen Son Kullanılanlar simgesini tıklayın.

iPhone Telefon Arama Geçmişi Görme
iPhone Telefon Arama Geçmişi Görme

Artık gelen, giden ve cevapsız çağrılar dahil tüm iPhone çağrı geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir çağrı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, (i) simgesine tıklayarak çağrının yapıldığı tarihi, çağrısını ve çağrı türünü (cevapsız, giden veya gelen) bulun. kişilerinizle ilgili olarak, e-postaları gibi onlar hakkındaki diğer bilgileri (girildiyse) görüntüleyebilirsiniz.

Telefonda Silinen Arama Geçmişini Görme için Tıkla!

iCloud ile iPhone Arama Geçmişinizi Görüntüleme

1. Adım: iPhone’unuzda iCloud Hesabınıza gidin

Ayarlarınıza gidin ve adınızı tıklayın. Ardından, iCloud’a dokunun.

2. Adım: iPhone’unuzu Yedekleyin

İCloud’dan, iCloud Yedekleme’yi seçmeniz gerekir. Ardından, Şimdi Yedekle’ye tıklayın. Yedekleme işlemi sırasında iPhone’unuzun Wi-Fi’ye bağlı olduğundan emin olun. Ayrıca ücretsiz 5GB iCloud depolama alanına sahip olursunuz.

3. Adım: iCloud Hesabınıza Giriş Yapın

İPhone bilgileriniz artık yedeklendiğine göre, iCloud hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. İCloud.com adresini ziyaret edin ve giriş bilgilerinizi girin. Bu siteye herhangi bir cihazdaki herhangi bir web tarayıcısı üzerinden erişebilirsiniz.

4. Adım: iPhone Çağrı Geçmişinizi inceleyin

İCloud hesabınıza giriş yaptıktan sonra, telefon görüşmesi geçmişinizi iPhone’unuz gibi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca iPhone’unuzun fotoğraflarını, videolarını, uygulama verilerini, iMesajlarını ve daha fazlasını görüntüleyebileceksiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir