Kategorisiz

instagramda k Ne Demek , Twitter 10k Ne Demek

Instagramda k ne demek diye merak edenlere söyleyelim. “K” harfi bin sayısını ifade eder. Örneğin 18.5k takipçi demek 18500 kişi sizi takip ediyor demektir.

[wp_ad_camp_1]

NOT: Buraya “+ K” kelimesinin bir tweet’te ne anlama geldiğini bilmek isteyen kişiysen, Klout.com kred puanlarına atıfta bulunur. 10K’da ‘K’ nin ne demek olduğunu öğrenmek için buraya geldiysen, bin demek. Görünüşe göre bir sürü insan Google’la görüşür.

Twitter 10k Ne Demek

Twitter’da 10k demek 10 bin takipiçiniz var demektir.

Twitter’da biri 10K Twitter takipçisi olması ne demek olduğunu hafta sonu bana sordu. Çoğu kişi sınıf okulunda sayısal bağlamda kullanılan “K” nin “bin” anlamına geldiğini öğrendiğinden, kişinin sorununun sayısal olmaktan ziyade retorik olduğunu varsaymak zorundayım. Ya öyle, ya da 5. sınıfta başarısız oldu.

Yine de, açıkça netleştireyim. 10K Twitter takipçisi olması tek bir şey demektir. Bu, on kat fazla 1K Twitter takipçisi olduğunuz anlamına gelir.

Benim için bir izleyici kitlesine sahip olmak önemlidir, çünkü mesleğe göre bilgi aktaran ve görüşünü etkileyen bir kişiyimdir. Daha geniş bir kitleyim varsa, yaptığım işte daha etkili oluyorum. Temel olarak, on bin Twitter takipçisini cezbetmek ve tutmak için altı ay süren görev hakkında neden yola çıktım, Pazar günü ulaştığım bir hedefti.

Tabii ki, hepsi robotlar, fındık kılıfları ve ağız kokularıysa takipçileri olmaya yardımcı olmaz. Kalite sayılıyor. Ne yazık ki, Twitter, hucksters, scammers, lamers ve pazarlama askıları-ondaki payını çekiyor ve çoğu zaman bir tür pingback umuduyla insanları takip etmek için gün ve gece geçirmek. 10K’ımdaki bazı insanlar var, ancak geri kalan kişinin yaşamaya değmeyecek kadar fazla kişi yok. Aslında, takipçi listemdeki kaliteyi son derece yüksek sayıyorum ve bunu neden düşündüğümü açıklayacağım – ve sadece 10 K işaretine nasıl ulaştığımızı – tesadüfen – yarın.

İlginizi Çekebilir:
iPhone 11 Fiyatı Düşer mi? iPhone Telefon Fiyatları

Daha fazla detay için yazıyı aldığımız linke bakabilirsiniz : http://asserttrue.blogspot.com.tr/2009/06/what-does-it-mean-to-have-10k-twitter_16.html

instagramda k ne demek ve 10k takipçi hakkında tüm detayları iletmeye çalıştık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu