Kategorisiz

ETS 2 Para Hilesi

Oyun dünyası internette önemli bir yer kaplıyor. Her geçen gün piyasada yeni bir oyun eklenerek alan genişlemeye devam ediyor. Sıklıkla takip edilen bu oyunlardan birisi olan Euro Truck Simülatör oyunda dikkatleri üzerine çekiyor. Her oyunda olduğu gibi ETS 2 oyununda da farklı aşamaları geçmek ve ilerlemek temel amaçlardan birisi oluyor. Peki ETS 2 bünyesinde para hilesi nasıl yapılır? Yazımızın devamında inceliyor olacağız.

ETS 2 Hilesi Yapma

ETS 2 hileleri tır şoförlüğü yapma esasına dayanan ve hem şehirlerarası hem de kıtalar arası yolculuk yapmaya imkan tanıyan bu oyunda ilerlemeyi sağlıyor. Oyuna başladığında oldukça yüksek model tırlarla çalışmak isteyen pek çok oyuncu bu hilelere başvurabiliyor. Ya da sıfırdan bir şirket kurarak büyütmek yerine doğrudan büyük şirketler kurulabiliyor. Şimdi ETS 2 hilelerinin nasıl yapılabileceğine göz atalım:

capsule 616x353 1

  • Öncelikle belgelerimden giriş yapılan Euro Truck Simülatör 2 alanına girilir ve config dosyası açılır.
  • Ardından Ctrl + f tuşu ile arama açılır ve uset g_console komutu ile giriş yapılır.
  • Mevcut komutun karşısında bulunan değer bir olarak düzenlenir.
  • Dosya kaydedilir.
  • Oyun çalıştırılır ve oyun açıldıktan sonra ESC tuşunun altında yer alan tuşa basılır.
  • Hile kodları yazılarak oyuna başlanabilir.

ETS 2 para modu şeklinde de sık sık aratılan çeşitli oyun hilelerini kullanabilmek adına ilk olarak oyun konsolunun aktif olması gerekir. Yukarıdaki oyun hilesinin yanı sıra ETS 2 hileleri bünyesinde çok farklı içerikler için çeşitli şifreler kullanılabilmektedir.

Örneğin gerekli yere edit yazısının girilmesi dünya haritasını açarken, exit kısmı ana menüye dönmeyi sağlar. G_traffic 0 girişi ile oyun dahilinde yer alan mevcut trafiği yok edebilir, g_traffic 1 yazısı ile trafiği geri getirebilirsiniz. Ya da oyunu hızlı kaydetmek için save yazılabilir. Aynı zamanda polisleri kaldırmak için yine g_ police 0 yazılırken; tekrar geri getirmek için 0 yerine 1 eklenerek ETS 2 hilesi gerçekleştirilebilir.

İlginizi Çekebilir:
Telefon Şarj Almıyorsa Ne Yapmalıyım? 5 Sorun

ETS 2 hileleri herhangi bir programa ihtiyaç duymadan konsol aracılığıyla yapılabiliyor. Yukarıda bahsedilen kodlar oyunda hem avantaj sağlıyor hem de oyun içi bilgileri edinebilmek açısından faydalı oluyor. ETS 2 dahilinde istenilen tecrübe puanını ya da parayı kazanmak da bazı hileler sayesinde mümkün olabilir. Yine farklı uygulamalar ile oyun hilesi yapmak da mümkün. Ancak zorunlu değil. Bazı programlar standartlar dışında örneğin oyun içi tecrübe puanı değiştirme gibi farklı hizmetler de sunabiliyor.

Dolayısıyla ETS 2 hilesi programlı ya da programsız olarak uygulanabiliyor. Ancak tecrübe hilesi ve para kazanma programlı olan seçeneği tercih etmek gerekiyor. Bu seçim dışında ayarlar bölümünden yapılabilecek kimi hileler ve değişiklikler ile oyunda kolayca gelişmek mümkün. Örneğin zamanı değiştirmek adına mutlaka bir konsol kullanılması gerekiyor. Yani farklı yörelere göre farklı içerikler gerekli olabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu